مقالات تخصصی

آموزش نصب ویدئو پروژکتور به سقف
آموزش نصب ویدئو پروژکتور به سقف نصب دیتا پروژکتور اقدامی است که باید توسط یک متخصص و با بهترین شکل صورت گیرد.به طور کلی اگر تخصص و تجربه ای در این زمینه نداشته باشید نمی توانید به راحتی آن را نصب کنید.
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲:۵۷:۵۷ بعد از ظهر 8619
پرفروش ترین دستگاه های کپی شارپ
پرفروش ترین دستگاه های کپی شارپ دستگاه کپی، به دستگاهی گفته میشود که در کمترین زمان و هزینه اسناد و تصاویر شما را کپی میکند.
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۷:۳۴ قبل از ظهر 2557
پرفروش ترین پرینترهای اپسون
پرفروش ترین پرینترهای اپسون امروزه چاپگرها از پرمصرف ترین دستگاه ها در ادارات، سازمان ها و حتی مصارف خانگی است.اپسون یکی از کمپانی های معروف تولید کننده چاپگرها در جهان است.
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۴:۸:۶ بعد از ظهر 1908
مشکلات کارتریج چاپگرهای جوهر افشان اپسون
مشکلات کارتریج چاپگرهای جوهر افشان اپسون چاپگرهای جوهر افشان اپسون یکی از چاپگرهای خانگی محسوب میشود.این پرینترها با توجه به ویژگی و قابلیت هایی متنوعی که دارند، نظیر اسکن، کپی و فکس میتوانند به خوبی به نیازهای شما پاسخ دهند.
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۸:۱۹ قبل از ظهر 2237
راهنمای خرید مانیتور صنعتی
راهنمای خرید مانیتور صنعتی امروزه مانیتورهای صنعتی برای تبلیغات در مشاغل مختلف به کاربرده میشود، که به سرعت در حال پیشرفت بوده است.
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۵:۳۸ قبل از ظهر 1412
راهنمای رزولوشن ویدئو پروژکتور
راهنمای رزولوشن ویدئو پروژکتور رزولوشن یا وضوح تصویر به مجموعه پیکسل هایی گفته میشود که تشکیل دهنده یک تصویر بوده و در تصاویر از بالا به پایین و از چپ به راست هستند.
۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۹:۴۴ قبل از ظهر 2775
مشکلات رایج ویدئو پروژکتور
مشکلات رایج ویدئو پروژکتور ویدئو پروژکتور به دستگاهی اطلاق میشود که درون آن شامل تعدادی قطعات الکترونیکی وجود دارد، که در یک دوره زمانی باید سرویس شود
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۴:۴۰:۱۴ بعد از ظهر 9390
مشکلات رایج در دستگاه کپی شارپ
مشکلات رایج در دستگاه کپی شارپ گاهی دستگاه های کپی در حین کار دچار مشکلاتی میشوند که باعث ایجاد خستگی و کلافگی کاربران خواهد شد. در محیط کار و یا منزل باید عملیات کپی روزمره خود را مورد بررسی قرار دهید و اطمینان نمایید که این کارها به درستی اجرا شده است.
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۸:۱۷ بعد از ظهر 5428
معرفی پر فروش ترین دستگاه های کپی در بازار
معرفی پر فروش ترین دستگاه های کپی در بازار امروزه ادارات و سازمان ها و همچنین کاربران خانگی برای کپی مدارک و تصاویر خود به دنبال دستگاه فتوکپی ارزان قیمت و با کیفیت بالا هستند.
۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۵:۳۳ قبل از ظهر 4228
معرفی پرفروش ترین پرینترهای جوهر افشان
معرفی پرفروش ترین پرینترهای جوهر افشان پرفروش ترین پرینترهای جوهر افشان برای مصارف خانگی و اداری را به همراه مشخصات فنی در سایت کیومیتا ببینید.
۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۶:۳ قبل از ظهر 3811