مقالات تخصصی

معرفی پر فروش ترین دستگاه های کپی در بازار
معرفی پر فروش ترین دستگاه های کپی در بازار امروزه ادارات و سازمان ها و همچنین کاربران خانگی برای کپی مدارک و تصاویر خود به دنبال دستگاه فتوکپی ارزان قیمت و با کیفیت بالا هستند.
۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۵:۳۳ قبل از ظهر 3380
معرفی پرفروش ترین پرینترهای جوهر افشان
معرفی پرفروش ترین پرینترهای جوهر افشان پرفروش ترین پرینترهای جوهر افشان برای مصارف خانگی و اداری را به همراه مشخصات فنی در سایت کیومیتا ببینید.
۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۶:۳ قبل از ظهر 2961
آموزش نحوه ارسال فکس
آموزش نحوه ارسال فکس اگر شما یک تازه کار باشید و اطلاعاتی تاکنون راجع به فکس کسب نکرده اید، حال زمان آن رسیده است که نحوه کار با فکس را بدانید.
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۹:۵۴ قبل از ظهر 17229
معرفی انواع تونر کارتریج چاپگرهای لیزری
معرفی انواع تونر کارتریج چاپگرهای لیزری به طور کلی کارتریج یکی از قطعات مصرفی دستگاه کپی و پرینتر است.کارتریج ها در دسته مواد مصرفی ماشین های اداری قرار دارد،که تاثیر بسزایی بر کیفیت چاپ دارد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۴:۱۸:۵۴ بعد از ظهر 2205
راهنمای خرید و انتخاب پرینتر چاپ عکس
راهنمای خرید و انتخاب پرینتر چاپ عکس اگر عکاس هستید و نیاز به چاپ تصاویر رنگی و با کیفیت بالا دارید، باید به دنبال پرینتر مخصوص چاپ عکس باشید.
۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۴۷:۱۶ بعد از ظهر 3927
راهنمای انتخاب اسکنر مناسب
راهنمای انتخاب اسکنر مناسب امروزه برای انتخاب و خرید مناسب باید اطلاعات و مطالعه کافی در مورد آن کسب کنیم.حال اگر مربوط به یک دستگاه الکترونیکی باشد، نیاز به اطلاعات در مورد آن یک امر ضروری است، زیرا این فناوری ها هر کدام ویژگی و خصوصیات متنوعی را دارند.
۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۸:۱۵ قبل از ظهر 992
راهنمای انتخاب و خرید بارکد خوان بی سیم
راهنمای انتخاب و خرید بارکد خوان بی سیم اگر به دنبال بارکد خوان، بدون استفاده از کابل و سیم برای فروشگاه و هر کسب و کار دیگر هستید، پیشنهاد میشود مدل های بی سیم را هم بررسی کنید.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲:۲۸:۲۵ بعد از ظهر 1169
چرا پرینتر کارتریج های سازگار را تشخیص نمی‎دهد؟
چرا پرینتر کارتریج های سازگار را تشخیص نمی‎دهد؟ یکی از مسائلی کاربران هنگام تعویض کارتریج با آن رو به رو میشوند این است که چاپگر، کارتریج جدید را شناسایی نمیکند.این مسئله به دلایلی متفاوتی اتفاق میفتد.
۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۰:۳۵ بعد از ظهر 930
راهنمای انتخاب دستگاه کپی کانن
راهنمای انتخاب دستگاه کپی کانن در گذشته دستگاه کپی کانن یکی از بهترین و قدیمی ترین ماشین های اداری کمپانی Canon محسوب می شد.
۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۱:۷ بعد از ظهر 1025
راهنمای خرید فیش پرینتر
راهنمای خرید فیش پرینتر مزیت های بسیاری برای استفاده از دستگاه فیش پرینتر در داروخانه ها، درمانگاه ها، رستوران ها، فست فودها، هتل ها، سینماها، فروشگاه های بزرگ و کوچک و بانک ها وجود دارد.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱:۷:۵۳ بعد از ظهر 2920