مقالات تخصصی

اصطلاحاتی که باید در مورد ویدئو پروژکتور بدانید
اصطلاحاتی که باید در مورد ویدئو پروژکتور بدانید اطلاع از امکانات و قابلیت های دیتا پروژکتورها در استفاده راحت تر و مناسب تر آن بسیار کمک میکند، همچنین دانستن اصطلاحاتی در این زمینه میتواند باعث افزایش کیفیت بهتر تصاویر و ویدئو ها شود.
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۵۵:۱۰ بعد از ظهر 676
آموزش شارژ کارتریج تونر
آموزش شارژ کارتریج تونر تمامی چاپگرهای لیزری به یک کارتریج تونر مجهز هستند که جهت چاپ اسناد و تصاویر مورد استفاده قرار میگیرد.
۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۲:۲۳ قبل از ظهر 952
لیبل پرینترهای برتر  در سال 2021
لیبل پرینترهای برتر در سال 2021 لیبل پرینترها در بازار در مدل و برندهای مختلفی وجود دارند که قادر به چاپ انواع لیبل و برچسب های شما خواهد بود.
۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۳:۲۸ قبل از ظهر 1134
بهترین پرینترهای اداری و خانگی در سال 2021
بهترین پرینترهای اداری و خانگی در سال 2021 با پیشرفت تکنولوژی و فناوری تمامی دستگاه ها و لوازم ها به سمت سبک تر شدن و کوچک تر شدن میروند.بسیاری از کاربران انتظار دارند تولیدکنندگان چاپگر هم این منوال را دنبال کنند و بتوانند با حفظ کیفیت، کالا و محصولات خود را در ابعاد کوچکتر و سبک تر تولید کنند.
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۴:۳۹ قبل از ظهر 8659
کدهای خطا در دستگاه فتوکپی و پرینتر برادر
کدهای خطا در دستگاه فتوکپی و پرینتر برادر اگر در خانه یا محیط کار از دستگاه کپی یا پرینتر برادر استفاده میکنید، ممکن است گاهی در حین کار کردن متوجه کارکرد نادرست شده و خطاهایی را دریافت کنید.این خطاها با یک سری کد نمایش داده میشوند که هر کدام بیانگر یک مشکل هستند.
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۳:۵۶:۳۸ بعد از ظهر 1945
چگونه میتوانیم یک کپی خوب بگیریم؟
چگونه میتوانیم یک کپی خوب بگیریم؟ فتوکپی گرفتن همانند دیگر کارها اصول و استاندارهای خود را دارد.
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۷:۵۸ قبل از ظهر 757
مشکلات رایج در دستگاه فکس
مشکلات رایج در دستگاه فکس دارندگان دستگاه فکس گاهی در حین کار با مشکلاتی رو به رو میشوند.این دستگاه در مدل های متنوع میباشد که تمامی آنها دارای مشکلاتی هستند.
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۹:۳۸:۱۲ قبل از ظهر 1940
بارکد دو بعدی یا کیو آر کد چیست؟
بارکد دو بعدی یا کیو آر کد چیست؟ بارکد دو بعدی یا کیو آر کد QR code از جدیدترین نوع بارکدها بوده که موارد مختلف بسیار پر کاربرد هستند. در این مقاله از کیومیتا با ما همراه باشید.
۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۷:۵۰ بعد از ظهر 1875
چه موقع درام کارتریج  باید تعویض شود؟
چه موقع درام کارتریج باید تعویض شود؟ یکی از تجهیزات کاربردی در بخش ماشین های اداری پرینتر است.این پرینترها مانند دیگر دستگاه ها نیاز به نگهداری و تعمیر دارند
۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۵:۴۲ بعد از ظهر 4200
چگونه طول عمر پرینتر را افزایش دهیم؟
چگونه طول عمر پرینتر را افزایش دهیم؟ در چندین سال اخیر، چاپگر از ابزار های بسیار کاربردی در زندگی بشر شده است.
۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۵:۳۰ قبل از ظهر 1033