مقالات تخصصی

 معرفی بهترین پرینترها در سال 2021
معرفی بهترین پرینترها در سال 2021 اگر سری به فروشگاه ها یا مراکز فروش ماشین های اداری از جمله پرینتر بزنید، متوجه تنوع بالا این دستگاه خواهید شد، که این امر موجب سردرگمی اکثر خریداران در هنگام خرید پرینتر خواهد شد
۱۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۹:۲۸ بعد از ظهر 2884
مراحل چاپ مستقیم با فناوری Wi-Fi-Direct
مراحل چاپ مستقیم با فناوری Wi-Fi-Direct با پیدایش فناوری Wi-Fi-Direct روز به روز بر تعداد دستگاه هایی که از این فناوری بهره میبرند، افزوده میشود.
۱۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۹:۴۷ بعد از ظهر 5510
مزایای استفاده از ویدئو پروژکتورهای سه بعدی
مزایای استفاده از ویدئو پروژکتورهای سه بعدی یکی از مهمترین مزیت های استفاده از ویدئو پروژکتورهای 3D در مقایسه با تلویزیون های 3D، سایز تصاویر آن است.
۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۲:۵۱ قبل از ظهر 1205
معرفی بهترین ویدئو پروژکتورهای خانگی در سال 2022
معرفی بهترین ویدئو پروژکتورهای خانگی در سال 2022 مدتی است که ویدیو پروژکتورها جای خود را در خانه ها به عنوان سینمای خانگی محکم کرده اند.با اینکه تلویزیون های خانگی زودتر از پروژکتور نمایش 4K را ارائه دادند، اما با این حال نمیتوانید با تلویزیون های معمولی تصاویر و فیلم ها را بزرگتر از سایز 75 اینچ تماشا کنید.
۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱:۱۳:۲۶ بعد از ظهر 10177
خرید ویدئو پروژکتور برای سینمای خانگی
خرید ویدئو پروژکتور برای سینمای خانگی اگر به دنبال خرید یک سینمای خانگی برای خود هستید، با مطالعه این مقاله میتوانید یک انتخاب صحیح و آگاهانه ای داشته باشید.
۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۳:۳:۲۶ بعد از ظهر 1058
 معرفی انواع ماشین حساب‌ها
معرفی انواع ماشین حساب‌ها با افزایش سرعت پیشرفت در محاسبات، رایانه‌ها و صنعت محاسبه نیز پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته است.
۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۸:۲۶ بعد از ظهر 7549
روش اتصال پرینتر به کامپیوتر
روش اتصال پرینتر به کامپیوتر نصب و راه اندازی دستگاه پرینتر امروزه بسیار ساده و آسان شده است. در صورتی که بخواهید پرینتری را به رایانه یا لپ تاپ خود متصل کنید و یا یک شبکه چاپگر را راه اندازی نمایید تا از طریق گوشی های هوشمند یا تبلت خود عملیات چاپ را انجام دهید، به راحتی در کمترین زمان ممکن میتوانید این کار را انجام دهید.
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۴:۱۲:۲۳ بعد از ظهر 118013
مقایسه ویدئو پروژکتور با تلویزیون
مقایسه ویدئو پروژکتور با تلویزیون کیفیت در ویدیو پروژکتور در مقایسه با تلویزیون های معمولی بزرگ چه گونه است و مشاهده محتواها در کدام بهتر است؟ سوالی که برای اکثر کاربران همیشه پیش می آید.
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۰:۳۴ قبل از ظهر 2013
اصطلاحاتی که باید در مورد ویدئو پروژکتور بدانید
اصطلاحاتی که باید در مورد ویدئو پروژکتور بدانید اطلاع از امکانات و قابلیت های دیتا پروژکتورها در استفاده راحت تر و مناسب تر آن بسیار کمک میکند، همچنین دانستن اصطلاحاتی در این زمینه میتواند باعث افزایش کیفیت بهتر تصاویر و ویدئو ها شود.
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۵۵:۱۰ بعد از ظهر 959
آموزش شارژ کارتریج تونر
آموزش شارژ کارتریج تونر تمامی چاپگرهای لیزری به یک کارتریج تونر مجهز هستند که جهت چاپ اسناد و تصاویر مورد استفاده قرار میگیرد.
۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۲:۲۳ قبل از ظهر 1340