مقالات تخصصی

مراحل چاپ مستقیم با فناوری Wi-Fi-Direct
مراحل چاپ مستقیم با فناوری Wi-Fi-Direct با پیدایش فناوری Wi-Fi-Direct روز به روز بر تعداد دستگاه هایی که از این فناوری بهره میبرند، افزوده میشود.
۱۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۹:۴۷ بعد از ظهر 4908
مزایای استفاده از ویدئو پروژکتورهای سه بعدی
مزایای استفاده از ویدئو پروژکتورهای سه بعدی یکی از مهمترین مزیت های استفاده از ویدئو پروژکتورهای 3D در مقایسه با تلویزیون های 3D، سایز تصاویر آن است.
۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۲:۵۱ قبل از ظهر 1052
معرفی بهترین ویدئو پروژکتورهای خانگی در سال 2022
معرفی بهترین ویدئو پروژکتورهای خانگی در سال 2022 مدتی است که ویدیو پروژکتورها جای خود را در خانه ها به عنوان سینمای خانگی محکم کرده اند.با اینکه تلویزیون های خانگی زودتر از پروژکتور نمایش 4K را ارائه دادند، اما با این حال نمیتوانید با تلویزیون های معمولی تصاویر و فیلم ها را بزرگتر از سایز 75 اینچ تماشا کنید.
۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱:۱۳:۲۶ بعد از ظهر 10064
خرید ویدئو پروژکتور برای سینمای خانگی
خرید ویدئو پروژکتور برای سینمای خانگی اگر به دنبال خرید یک سینمای خانگی برای خود هستید، با مطالعه این مقاله میتوانید یک انتخاب صحیح و آگاهانه ای داشته باشید.
۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۳:۳:۲۶ بعد از ظهر 957
 معرفی انواع ماشین حساب‌ها
معرفی انواع ماشین حساب‌ها با افزایش سرعت پیشرفت در محاسبات، رایانه‌ها و صنعت محاسبه نیز پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته است.
۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۸:۲۶ بعد از ظهر 6286
روش اتصال پرینتر به کامپیوتر
روش اتصال پرینتر به کامپیوتر نصب و راه اندازی دستگاه پرینتر امروزه بسیار ساده و آسان شده است. در صورتی که بخواهید پرینتری را به رایانه یا لپ تاپ خود متصل کنید و یا یک شبکه چاپگر را راه اندازی نمایید تا از طریق گوشی های هوشمند یا تبلت خود عملیات چاپ را انجام دهید، به راحتی در کمترین زمان ممکن میتوانید این کار را انجام دهید.
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۴:۱۲:۲۳ بعد از ظهر 111754
مقایسه ویدئو پروژکتور با تلویزیون
مقایسه ویدئو پروژکتور با تلویزیون کیفیت در ویدیو پروژکتور در مقایسه با تلویزیون های معمولی بزرگ چه گونه است و مشاهده محتواها در کدام بهتر است؟ سوالی که برای اکثر کاربران همیشه پیش می آید.
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۰:۳۴ قبل از ظهر 1853
اصطلاحاتی که باید در مورد ویدئو پروژکتور بدانید
اصطلاحاتی که باید در مورد ویدئو پروژکتور بدانید اطلاع از امکانات و قابلیت های دیتا پروژکتورها در استفاده راحت تر و مناسب تر آن بسیار کمک میکند، همچنین دانستن اصطلاحاتی در این زمینه میتواند باعث افزایش کیفیت بهتر تصاویر و ویدئو ها شود.
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۵۵:۱۰ بعد از ظهر 811
آموزش شارژ کارتریج تونر
آموزش شارژ کارتریج تونر تمامی چاپگرهای لیزری به یک کارتریج تونر مجهز هستند که جهت چاپ اسناد و تصاویر مورد استفاده قرار میگیرد.
۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۲:۲۳ قبل از ظهر 1174
لیبل پرینترهای برتر  در سال 2021
لیبل پرینترهای برتر در سال 2021 لیبل پرینترها در بازار در مدل و برندهای مختلفی وجود دارند که قادر به چاپ انواع لیبل و برچسب های شما خواهد بود.
۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۳:۲۸ قبل از ظهر 1352