مقالات تخصصی

خرید پرده نمایش مناسب برای ویدئو پروژکتور
خرید پرده نمایش مناسب برای ویدئو پروژکتور پرده نمایش یکی از تجهیزات جانبی و مهم بعد از خرید ویدئوپروژکتور، جهت پخش تصاویر و ویدئو ها است.
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۴:۹ قبل از ظهر 1155
رفع خطا Fatal Error در زمان نصب پرینتر hp
رفع خطا Fatal Error در زمان نصب پرینتر hp کاربران در هنگام نصب چاپگر اچ پی بر روی ویندوز با خطا هایی مواجه میشوند که یکی از این خطاها که برای بسیاری از کاربران آزاردهنده بوده Fatal Error نام دارد.
۱۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲:۳۲:۱۲ بعد از ظهر 3321
 معرفی بهترین پرینترها در سال 2021
معرفی بهترین پرینترها در سال 2021 اگر سری به فروشگاه ها یا مراکز فروش ماشین های اداری از جمله پرینتر بزنید، متوجه تنوع بالا این دستگاه خواهید شد، که این امر موجب سردرگمی اکثر خریداران در هنگام خرید پرینتر خواهد شد
۱۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۹:۲۸ بعد از ظهر 2289
مراحل چاپ مستقیم با فناوری Wi-Fi-Direct
مراحل چاپ مستقیم با فناوری Wi-Fi-Direct با پیدایش فناوری Wi-Fi-Direct روز به روز بر تعداد دستگاه هایی که از این فناوری بهره میبرند، افزوده میشود.
۱۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۹:۴۷ بعد از ظهر 3620
مزایای استفاده از ویدئو پروژکتورهای سه بعدی
مزایای استفاده از ویدئو پروژکتورهای سه بعدی یکی از مهمترین مزیت های استفاده از ویدئو پروژکتورهای 3D در مقایسه با تلویزیون های 3D، سایز تصاویر آن است.
۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۲:۵۱ قبل از ظهر 865
معرفی بهترین ویدئو پروژکتورهای خانگی در سال 2021
معرفی بهترین ویدئو پروژکتورهای خانگی در سال 2021 مدتی است که ویدیو پروژکتورها جای خود را در خانه ها به عنوان سینمای خانگی محکم کرده اند.با اینکه تلویزیون های خانگی زودتر از پروژکتور نمایش 4K را ارائه دادند، اما با این حال نمیتوانید با تلویزیون های معمولی تصاویر و فیلم ها را بزرگتر از سایز 75 اینچ تماشا کنید.
۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱:۱۳:۲۶ بعد از ظهر 9767
خرید ویدئو پروژکتور برای سینمای خانگی
خرید ویدئو پروژکتور برای سینمای خانگی اگر به دنبال خرید یک سینمای خانگی برای خود هستید، با مطالعه این مقاله میتوانید یک انتخاب صحیح و آگاهانه ای داشته باشید.
۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۳:۳:۲۶ بعد از ظهر 842
 معرفی انواع ماشین حساب ها
معرفی انواع ماشین حساب ها با افزایش سرعت پیشرفت در محاسبات، رایانه ها و صنعت محاسبه نیز پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است
۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۸:۲۶ بعد از ظهر 4564
روش اتصال پرینتر به کامپیوتر
روش اتصال پرینتر به کامپیوتر نصب و راه اندازی دستگاه پرینتر امروزه بسیار ساده و آسان شده است. در صورتی که بخواهید پرینتری را به رایانه یا لپ تاپ خود متصل کنید و یا یک شبکه چاپگر را راه اندازی نمایید تا از طریق گوشی های هوشمند یا تبلت خود عملیات چاپ را انجام دهید، به راحتی در کمترین زمان ممکن میتوانید این کار را انجام دهید.
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۴:۱۲:۲۳ بعد از ظهر 97044
مقایسه ویدئو پروژکتور با تلویزیون
مقایسه ویدئو پروژکتور با تلویزیون کیفیت در ویدیو پروژکتور در مقایسه با تلویزیون های معمولی بزرگ چه گونه است و مشاهده محتواها در کدام بهتر است؟ سوالی که برای اکثر کاربران همیشه پیش می آید.
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۰:۳۴ قبل از ظهر 1579