مقالات تخصصی

 راه اندازی کشو پول در ویندوز
راه اندازی کشو پول در ویندوز راه اندازی و نصب کشو پول کار بسیار آسانی است.این کشو پول ها به وسیله کابل تلفن (RJ-12) به پرینتر فیش زن وصل میشوند.
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۳:۵۶ قبل از ظهر 1890
روش آپدیت فریمور پرینتر
روش آپدیت فریمور پرینتر فریمور یک سیستم عامل همانند انروید و ویندوز بوده که بر روی چاپگرها قابل نصب است. شرکت های تولیدکننده پرینتر، بعد از طراحی و تولید و فروش پرینترها، در مواقعی که گزارش هایی مبتنی بر ایراد یا مشکلات چاپگر در حین کار دریافت کند، ابتدا به بررسی آن پرداخته و در صورت هر گونه مشکل در دستگاه، با ارئه نرم افزار به روز شده، فریمور آن را به روز رسانی میکند تا اشکلات آن برطرف شود.
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۶:۴۵ قبل از ظهر 5192
راهنمای شدت روشنایی در ویدئو پروژکتور
راهنمای شدت روشنایی در ویدئو پروژکتور میزان شدت روشنایی یا همان انسی لومن در ویدئو پروژکتور از مشخصات فنی مهم محسوب می شود. در پاسخ به این سوال که چه قدر روشنایی نیاز دارید، باید بگوییم به شرایطی نظیر پرده نمایش، نور محیط ،اندازه صفحه و هدف شما بستگی دارد.
۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵:۲۵ قبل از ظهر 5134
مزایا و معایب استفاده از پرینترهای وایرلس
مزایا و معایب استفاده از پرینترهای وایرلس چاپگرهای وایرلس همانند دیگر فناوری ها برای کسب و کارهای مختلف اعم از بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار گرفته است.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۴:۳۶ قبل از ظهر 6207
راهنمای خرید ویدئو پروژکتور برای اماکن مذهبی
راهنمای خرید ویدئو پروژکتور برای اماکن مذهبی .امروزه استفاده از ویدئو پروژکتور به خصوص در اماکن مذهبی و مساجد امر ضروری بوده، که موجب میسر شدن آموزش مسائل دینی و جذب افراد بیشتر به خصوص جوان ها شده است.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰:۱۰ قبل از ظهر 499
تاثیر dpi در لیبل پرینتر
تاثیر dpi در لیبل پرینتر اگر قصد خرید لیبل پرینتر را دارید،این موضوع را متوجه شده اید که با توجه به نیاز شما طیف وسیعی از مدل و برندهای متنوع برای خرید این دستگاه وجود دارد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۳:۲۹:۳۲ بعد از ظهر 2333
پرینترهای چندکاره پرفروش در بازار
پرینترهای چندکاره پرفروش در بازار خرید پرینتر چندکاره به تخصص و اطلاعات کافی نیاز دارد.پرینترها همانند دستگاه های دیگر دارای ویژگی و مشخصاتی است، که این مشخصات با توجه به نیاز کاربران در مدل های متنوع روانه بازار شده است.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۸:۵۸ بعد از ظهر 3112
رفع گرفتگی هد در پرینترهای جوهرافشان
رفع گرفتگی هد در پرینترهای جوهرافشان هر دستگاهی برای طول عمر بالا و عملکرد بهتر نیاز به نگهداری و تعمیرات دارد.به خصوص اگر این دستگاه چاپگر جوهرافشان باشد.جدا از اینکه به جای کارتریج های اورجینال از طرح استفاده شود، امکان خشک شدن جوهر وجود دارد.
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۳:۵۹:۴۶ بعد از ظهر 8862
مشکلات رایج در پرینترهای جوهرافشان
مشکلات رایج در پرینترهای جوهرافشان اگر صاحب یک پرینتر جوهر افشان هستید توصیه میکنیم این نکات را بررسی و مطالعه کنید، زیرا اگر به این نکات اهمیت داده و عمل کنید، عمر دستگاه را افزایش خواهید داد.
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۴:۱۱ قبل از ظهر 5111
نحوه رفع مشکلات در پرینتر های بی سیم
نحوه رفع مشکلات در پرینتر های بی سیم امروزه پرینتر های بی سیم یا وایرلس دارای محبوبیت بالایی در بین کاربران دارد، زیرا این پرینتر ها به راحتی به اشتراک گذاشته شده و از طریق وای فای اطلاعات شما را به وسیله تبلت، گوشی های هوشمند و دیگر دستگاه های الکترونیکی چاپ می کند.
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۵:۱۹:۴۷ بعد از ظهر 1474