مقالات تخصصی

مشکلات رایج در پرینترهای جوهرافشان
مشکلات رایج در پرینترهای جوهرافشان اگر صاحب یک پرینتر جوهر افشان هستید توصیه میکنیم این نکات را بررسی و مطالعه کنید، زیرا اگر به این نکات اهمیت داده و عمل کنید، عمر دستگاه را افزایش خواهید داد.
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۴:۱۱ قبل از ظهر 4259
نحوه رفع مشکلات در پرینتر های بی سیم
نحوه رفع مشکلات در پرینتر های بی سیم امروزه پرینتر های بی سیم یا وایرلس دارای محبوبیت بالایی در بین کاربران دارد، زیرا این پرینتر ها به راحتی به اشتراک گذاشته شده و از طریق وای فای اطلاعات شما را به وسیله تبلت، گوشی های هوشمند و دیگر دستگاه های الکترونیکی چاپ می کند.
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۵:۱۹:۴۷ بعد از ظهر 1072
آموزش نصب ویدئو پروژکتور به سقف
آموزش نصب ویدئو پروژکتور به سقف نصب دیتا پروژکتور اقدامی است که باید توسط یک متخصص و با بهترین شکل صورت گیرد.به طور کلی اگر تخصص و تجربه ای در این زمینه نداشته باشید نمی توانید به راحتی آن را نصب کنید.
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲:۵۷:۵۷ بعد از ظهر 5925
پرفروش ترین دستگاه های کپی شارپ
پرفروش ترین دستگاه های کپی شارپ دستگاه کپی، به دستگاهی گفته میشود که در کمترین زمان و هزینه اسناد و تصاویر شما را کپی میکند.
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۷:۳۴ قبل از ظهر 1944
پرفروش ترین پرینترهای اپسون
پرفروش ترین پرینترهای اپسون امروزه چاپگرها از پرمصرف ترین دستگاه ها در ادارات، سازمان ها و حتی مصارف خانگی است.اپسون یکی از کمپانی های معروف تولید کننده چاپگرها در جهان است.
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۴:۸:۶ بعد از ظهر 1131
مشکلات کارتریج چاپگرهای جوهر افشان اپسون
مشکلات کارتریج چاپگرهای جوهر افشان اپسون چاپگرهای جوهر افشان اپسون یکی از چاپگرهای خانگی محسوب میشود.این پرینترها با توجه به ویژگی و قابلیت هایی متنوعی که دارند، نظیر اسکن، کپی و فکس میتوانند به خوبی به نیازهای شما پاسخ دهند.
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۸:۱۹ قبل از ظهر 1707
راهنمای خرید مانیتور صنعتی
راهنمای خرید مانیتور صنعتی امروزه مانیتورهای صنعتی برای تبلیغات در مشاغل مختلف به کاربرده میشود، که به سرعت در حال پیشرفت بوده است.
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۵:۳۸ قبل از ظهر 1123
راهنمای رزولوشن ویدئو پروژکتور
راهنمای رزولوشن ویدئو پروژکتور رزولوشن یا وضوح تصویر به مجموعه پیکسل هایی گفته میشود که تشکیل دهنده یک تصویر بوده و در تصاویر از بالا به پایین و از چپ به راست هستند.
۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۹:۴۴ قبل از ظهر 1977
مشکلات رایج ویدئو پروژکتور
مشکلات رایج ویدئو پروژکتور ویدئو پروژکتور به دستگاهی اطلاق میشود که درون آن شامل تعدادی قطعات الکترونیکی وجود دارد، که در یک دوره زمانی باید سرویس شود
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۴:۴۰:۱۴ بعد از ظهر 6818
مشکلات رایج در دستگاه کپی شارپ
مشکلات رایج در دستگاه کپی شارپ گاهی دستگاه های کپی در حین کار دچار مشکلاتی میشوند که باعث ایجاد خستگی و کلافگی کاربران خواهد شد. در محیط کار و یا منزل باید عملیات کپی روزمره خود را مورد بررسی قرار دهید و اطمینان نمایید که این کارها به درستی اجرا شده است.
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۸:۱۷ بعد از ظهر 3703