مقالات تخصصی

راهنمای شدت روشنایی در ویدئو پروژکتور
راهنمای شدت روشنایی در ویدئو پروژکتور میزان شدت روشنایی یا همان انسی لومن در ویدئو پروژکتور از مشخصات فنی مهم محسوب می شود. در پاسخ به این سوال که چه قدر روشنایی نیاز دارید، باید بگوییم به شرایطی نظیر پرده نمایش، نور محیط ،اندازه صفحه و هدف شما بستگی دارد.
۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵:۲۵ قبل از ظهر 4572
مزایا و معایب استفاده از پرینترهای وایرلس
مزایا و معایب استفاده از پرینترهای وایرلس چاپگرهای وایرلس همانند دیگر فناوری ها برای کسب و کارهای مختلف اعم از بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار گرفته است.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۴:۳۶ قبل از ظهر 5002
راهنمای خرید ویدئو پروژکتور برای اماکن مذهبی
راهنمای خرید ویدئو پروژکتور برای اماکن مذهبی .امروزه استفاده از ویدئو پروژکتور به خصوص در اماکن مذهبی و مساجد امر ضروری بوده، که موجب میسر شدن آموزش مسائل دینی و جذب افراد بیشتر به خصوص جوان ها شده است.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰:۱۰ قبل از ظهر 451
تاثیر dpi در لیبل پرینتر
تاثیر dpi در لیبل پرینتر اگر قصد خرید لیبل پرینتر را دارید،این موضوع را متوجه شده اید که با توجه به نیاز شما طیف وسیعی از مدل و برندهای متنوع برای خرید این دستگاه وجود دارد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۳:۲۹:۳۲ بعد از ظهر 2011
پرینترهای چندکاره پرفروش در بازار
پرینترهای چندکاره پرفروش در بازار خرید پرینتر چندکاره به تخصص و اطلاعات کافی نیاز دارد.پرینترها همانند دستگاه های دیگر دارای ویژگی و مشخصاتی است، که این مشخصات با توجه به نیاز کاربران در مدل های متنوع روانه بازار شده است.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۸:۵۸ بعد از ظهر 2718
رفع گرفتگی هد در پرینترهای جوهرافشان
رفع گرفتگی هد در پرینترهای جوهرافشان هر دستگاهی برای طول عمر بالا و عملکرد بهتر نیاز به نگهداری و تعمیرات دارد.به خصوص اگر این دستگاه چاپگر جوهرافشان باشد.جدا از اینکه به جای کارتریج های اورجینال از طرح استفاده شود، امکان خشک شدن جوهر وجود دارد.
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۳:۵۹:۴۶ بعد از ظهر 8312
مشکلات رایج در پرینترهای جوهرافشان
مشکلات رایج در پرینترهای جوهرافشان اگر صاحب یک پرینتر جوهر افشان هستید توصیه میکنیم این نکات را بررسی و مطالعه کنید، زیرا اگر به این نکات اهمیت داده و عمل کنید، عمر دستگاه را افزایش خواهید داد.
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۴:۱۱ قبل از ظهر 4773
نحوه رفع مشکلات در پرینتر های بی سیم
نحوه رفع مشکلات در پرینتر های بی سیم امروزه پرینتر های بی سیم یا وایرلس دارای محبوبیت بالایی در بین کاربران دارد، زیرا این پرینتر ها به راحتی به اشتراک گذاشته شده و از طریق وای فای اطلاعات شما را به وسیله تبلت، گوشی های هوشمند و دیگر دستگاه های الکترونیکی چاپ می کند.
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۵:۱۹:۴۷ بعد از ظهر 1286
آموزش نصب ویدئو پروژکتور به سقف
آموزش نصب ویدئو پروژکتور به سقف نصب دیتا پروژکتور اقدامی است که باید توسط یک متخصص و با بهترین شکل صورت گیرد.به طور کلی اگر تخصص و تجربه ای در این زمینه نداشته باشید نمی توانید به راحتی آن را نصب کنید.
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲:۵۷:۵۷ بعد از ظهر 7227
پرفروش ترین دستگاه های کپی شارپ
پرفروش ترین دستگاه های کپی شارپ دستگاه کپی، به دستگاهی گفته میشود که در کمترین زمان و هزینه اسناد و تصاویر شما را کپی میکند.
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۷:۳۴ قبل از ظهر 2225