مقالات تخصصی

نحوه پاک کردن هد پرینتر اپسون
نحوه پاک کردن هد پرینتر اپسون بیشتر چاپگرها همانند پرینتر اپسون عمل میکنند و تمیز میشوند در صورتی که چاپگر شما دارای مدل و برند متفاوتی باشد این مقاله میتواند برای شما هم مفید باشد.این مقاله به شما کمک میکند تا راهنمایی های لازم را کسب نمایید
۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۱:۴۸ بعد از ظهر 10178
آموزش تنظیمات پرینتر در مرورگر کروم
آموزش تنظیمات پرینتر در مرورگر کروم این مرورگر هر روز در حال پیشرفت و بروزرسانی است. ما در این مقاله قصد داریم تنظیمات پرینتر در کروم را برای شما شرح دهیم.
۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۳:۱۷ بعد از ظهر 7330
مشکل افتادن خطوط مشکی روی صفحه هنگام پرینت گرفتن
مشکل افتادن خطوط مشکی روی صفحه هنگام پرینت گرفتن قطعا مصرف کنندگان چاپگر در هنگام چاپ با مشکل افتادن خطوط سیاه بر روی  کاغذ رو به رو شده اند که بسیار آزار دهنده هستند. ما در این مقاله قصد داریم عواملی که باعث ایجاد این مشکل میشوند و همچنین راه کارها را شرح دهیم.
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۹:۳:۱۸ قبل از ظهر 11271
راهنمای انتخاب کاغذ برای چاپ عکس
راهنمای انتخاب کاغذ برای چاپ عکس برای اینکه بتوانید تصاویری با کیفیت بالا داشته باشید لازم است از کاغذهای مخصوص چاپ عکس استفاده نمایید. ما در این مقاله قصد داریم بعضی از مهمترین ویژگی ها را برای انتخاب کاغذ را بررسی نماییم.
۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۴:۴۶:۱۰ بعد از ظهر 8082
آموزش نصب پرینتر در ویندوز 10
آموزش نصب پرینتر در ویندوز 10 نصب کردن پرینتر در ویندوز 10 بسیار آسان و در مدت زمان 10 دقیقه اجرا میشود که بعد از آن میتوانید اسناد و تصاویر خود را چاپ کنید
۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱:۴۹:۳۰ بعد از ظهر 37059
راهنمای خرید موبایل
راهنمای خرید موبایل امروزه موبایل یکی از پرکاربردترین ابزار در زندگی بشر شده است که با پیشرفت تکنولوژی در حال تغییر هستند و در حال حاضر این گوشی ها در مدل و کاربردهای مختلفی برای کاربران ارائه شده است.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۹:۱۴:۴۲ قبل از ظهر 796
آموزش اتصال تبلت و گوشی به ویدئو پروژکتور
آموزش اتصال تبلت و گوشی به ویدئو پروژکتور اتصال ویدئو پروژکتور به موبایل و تبلت زمانی لازم میشود که که فایل،عکس و فیلمی را در تبلت و گوشی خود داشته باشید و بخواهید در خانه برای دیدن فیلم و حتی بازی یا در کلاس برای ارائه کنفرانس آن را پخش کنید.
۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۸:۱ بعد از ظهر 6924
سیستم عامل اندروید Android
سیستم عامل اندروید Android اندروید (Anroid) یک نوع سیستم عامل موبایل میباشد که در سال 2005 میلادی توسط شرکت گوگل وارد بازار شد.این سیستم عامل جزء پر طرفدارترین سیستم عامل ها محسوب میشود.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۴:۳۰:۲۱ بعد از ظهر 878
پرینترهای سه بعدی صنعتی
پرینترهای سه بعدی صنعتی در چاپگرهای سه بعدی میتوانید عکس ها، شی و قطعات را در کامپیوتر به صورت سه بعدی تبدیل کنید.چاپگرهای سه بعدی یک فناوری ساخت افزایشی است به این منظور که در این فرآیند لایه های بسیار نازک را رو یکدیگر اضافه میکنیم و در نتیجه تبدیل به قطعه سه بعدی مورد نظر میشود. مواد اولیه ای که در پرینتر سه بعدی استفاده میشود.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲:۱۲:۳۶ بعد از ظهر 1489
راهنمای خرید دستگاه کپی
راهنمای خرید دستگاه کپی بهترین راه برای خرید دستگاه کپی مناسب برای شرکت این است که قبل از خرید، تمام برند های بازار را از نظر امکانات، ویژگی ها و مشخصات فنی دستگاه بررسی کنید، قیمت آن ها را یادداشت نمایید و سپس با یک انتخاب آگاهانه، بهترین نوع دستگاه کپی را خریداری کنید.
۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۳:۱۰:۲۱ بعد از ظهر 1267