مقالات تخصصی

چگونه عمر لامپ ویدئو پروژکتور را افزایش دهیم ؟
چگونه عمر لامپ ویدئو پروژکتور را افزایش دهیم ؟ دلایلی وجود دارد که باعث خرابی و سوختن لامپ ویدئو پروژکتور میشود. این قطعه به دلیل اینکه گران ترین اجزا این دستگاه میباشد نیاز به نگهداری دارد که ما در این مقاله قصد داریم آموزش های لازم جهت نگداری و طول عمر آن برای شما شرح دهیم.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۹:۲ قبل از ظهر 1632
اموزش پرینت پشت و رو در ورد
اموزش پرینت پشت و رو در ورد زمانی که میخواهید اسنادی را چاپ نمایید، با چندین گزینه رو به رو خواهید شد.برخی از این گزینه ها مختص پرینتر مورد استفاده بوده و بعضی مربوط به نرم افزاری است که میخواهید با آن چاپ نمایید.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۶:۳۵ قبل از ظهر 112476
آموزش و نگهداری از دستگاه کپی رنگی کانن
آموزش و نگهداری از دستگاه کپی رنگی کانن امروزه دستگاه های کپی رنگی به طور چشمگیری در مصارف خانگی و اداری شامل شرکت های بزرگ و کوچک،سازمان ها، مدارس و دانشگاه ها مورد استفاده قرار گرفته است.انتخاب این دستگاه کار بسیار مشکلی میباشد زیرا در بازار با برند و مدل های متنوع عرضه شده است.
۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۳:۲۸:۴ بعد از ظهر 946
آموزش اتصال پرینتر به وای فای
آموزش اتصال پرینتر به وای فای چاپگرهای وایرلس به طور چشمگیری پر طرفدار میباشند زیرا میتوانید به سادگی موارد  چاپی را به اشتراک بگذارید و یا با اتصال وای فای اسناد و فایل های خود را پرینت نمایید. در ادامه راهنمایی های لازم را برای  نصب آن را برای شما شرح میدهیم.
۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵:۱ بعد از ظهر 67589
چگونه کیفیت چاپ پرینتر لیزری را افزایش دهیم؟
چگونه کیفیت چاپ پرینتر لیزری را افزایش دهیم؟ چگونه کیفیت چاپ پرینتر لیزری را افزایش دهیم؟ در این مقاله از کیومیتا با ما همراه باشید تا نکات لازم را آموزش ببینید.
۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۹:۱۴:۵۰ قبل از ظهر 18761
چگونه تونر مناسب برای کارتریج خود انتخاب کنیم؟
چگونه تونر مناسب برای کارتریج خود انتخاب کنیم؟ بسیاری از افراد تونر و جوهر را یکسان میدانند در حالی که این دو کاملا با هم متفاوت میباشند. ما در این مقاله قصد داریم راهنمایی های لازم را برای خرید تونر متناسب با کارتریج دستگاه را برای شما شرح دهیم.
۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۵:۳۰:۳ بعد از ظهر 4047
نحوه پاک کردن هد پرینتر اپسون
نحوه پاک کردن هد پرینتر اپسون بیشتر چاپگرها همانند پرینتر اپسون عمل میکنند و تمیز میشوند در صورتی که چاپگر شما دارای مدل و برند متفاوتی باشد این مقاله میتواند برای شما هم مفید باشد.این مقاله به شما کمک میکند تا راهنمایی های لازم را کسب نمایید
۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۱:۴۸ بعد از ظهر 10787
آموزش تنظیمات پرینتر در مرورگر کروم
آموزش تنظیمات پرینتر در مرورگر کروم این مرورگر هر روز در حال پیشرفت و بروزرسانی است. ما در این مقاله قصد داریم تنظیمات پرینتر در کروم را برای شما شرح دهیم.
۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۳:۱۷ بعد از ظهر 8136
مشکل افتادن خطوط مشکی روی صفحه هنگام پرینت گرفتن
مشکل افتادن خطوط مشکی روی صفحه هنگام پرینت گرفتن قطعا مصرف کنندگان چاپگر در هنگام چاپ با مشکل افتادن خطوط سیاه بر روی  کاغذ رو به رو شده اند که بسیار آزار دهنده هستند. ما در این مقاله قصد داریم عواملی که باعث ایجاد این مشکل میشوند و همچنین راه کارها را شرح دهیم.
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۹:۳:۱۸ قبل از ظهر 12804
راهنمای انتخاب کاغذ برای چاپ عکس
راهنمای انتخاب کاغذ برای چاپ عکس برای اینکه بتوانید تصاویری با کیفیت بالا داشته باشید لازم است از کاغذهای مخصوص چاپ عکس استفاده نمایید. ما در این مقاله قصد داریم بعضی از مهمترین ویژگی ها را برای انتخاب کاغذ را بررسی نماییم.
۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۴:۴۶:۱۰ بعد از ظهر 9693