مقالات تخصصی

راهنمای خرید و انتخاب پرینتر چاپ عکس
راهنمای خرید و انتخاب پرینتر چاپ عکس اگر عکاس هستید و نیاز به چاپ تصاویر رنگی و با کیفیت بالا دارید، باید به دنبال پرینتر مخصوص چاپ عکس باشید.
۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۴۷:۱۶ بعد از ظهر 4268
راهنمای انتخاب اسکنر مناسب
راهنمای انتخاب اسکنر مناسب امروزه برای انتخاب و خرید مناسب باید اطلاعات و مطالعه کافی در مورد آن کسب کنیم.حال اگر مربوط به یک دستگاه الکترونیکی باشد، نیاز به اطلاعات در مورد آن یک امر ضروری است، زیرا این فناوری ها هر کدام ویژگی و خصوصیات متنوعی را دارند.
۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۸:۱۵ قبل از ظهر 1197
راهنمای انتخاب و خرید بارکد خوان بی سیم
راهنمای انتخاب و خرید بارکد خوان بی سیم اگر به دنبال بارکد خوان، بدون استفاده از کابل و سیم برای فروشگاه و هر کسب و کار دیگر هستید، پیشنهاد میشود مدل های بی سیم را هم بررسی کنید.
۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲:۲۸:۲۵ بعد از ظهر 1483
چرا پرینتر کارتریج های سازگار را تشخیص نمی‎دهد؟
چرا پرینتر کارتریج های سازگار را تشخیص نمی‎دهد؟ یکی از مسائلی کاربران هنگام تعویض کارتریج با آن رو به رو میشوند این است که چاپگر، کارتریج جدید را شناسایی نمیکند.این مسئله به دلایلی متفاوتی اتفاق میفتد.
۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۰:۳۵ بعد از ظهر 1093
راهنمای انتخاب دستگاه کپی کانن
راهنمای انتخاب دستگاه کپی کانن در گذشته دستگاه کپی کانن یکی از بهترین و قدیمی ترین ماشین های اداری کمپانی Canon محسوب می شد.
۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۱:۷ بعد از ظهر 1145
راهنمای خرید فیش پرینتر
راهنمای خرید فیش پرینتر مزیت های بسیاری برای استفاده از دستگاه فیش پرینتر در داروخانه ها، درمانگاه ها، رستوران ها، فست فودها، هتل ها، سینماها، فروشگاه های بزرگ و کوچک و بانک ها وجود دارد.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱:۷:۵۳ بعد از ظهر 3257
معرفی بهترین پرینترهای خانگی در سال 2019
معرفی بهترین پرینترهای خانگی در سال 2019 انتخاب یک پرینتر مناسب برای مصارف خانگی بسیار مهم است، زیرا میتواند تمام نیازها و انتظارات شما را برآورده سازد.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲:۲۲:۵۹ بعد از ظهر 14536
معرفی انواع بارکد خوان میوا
معرفی انواع بارکد خوان میوا بارکد اسکنر یکی از دستگاه هایی که امروزه مورد استفاده بسیاری از فروشگاه ها قرار گرفته است. دستگاهی که برای اسکن بارکد روی محصولات، جهت کسب اطلاعات دقیق کالاها و نمایش آنها در سیستم میباشد.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۹:۷ قبل از ظهر 917
معرفی انواع لیبل پرینترهای میوا
معرفی انواع لیبل پرینترهای میوا یکی از تجهیزات فروشگاهی پر کاربرد لیبل پرینتر است، که در بازار با نام های چاپگر لیبل، لیبل زن، پرینتر لیبل، چاپگر بارکد و پرینتر بارکد شناخته میشود. از جمله تولید کنندگان این دستگاه، میتوان از برند میوا (Meva) نام برد.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۳:۱۴:۲۳ بعد از ظهر 1745
چگونه عمر لامپ ویدئو پروژکتور را افزایش دهیم ؟
چگونه عمر لامپ ویدئو پروژکتور را افزایش دهیم ؟ دلایلی وجود دارد که باعث خرابی و سوختن لامپ ویدئو پروژکتور میشود. این قطعه به دلیل اینکه گران ترین اجزا این دستگاه میباشد نیاز به نگهداری دارد که ما در این مقاله قصد داریم آموزش های لازم جهت نگداری و طول عمر آن برای شما شرح دهیم.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۹:۲ قبل از ظهر 1600