مقالات تخصصی

معرفی بهترین پرینترهای خانگی در سال 2019
معرفی بهترین پرینترهای خانگی در سال 2019 انتخاب یک پرینتر مناسب برای مصارف خانگی بسیار مهم است، زیرا میتواند تمام نیازها و انتظارات شما را برآورده سازد.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲:۲۲:۵۹ بعد از ظهر 14327
معرفی انواع بارکد خوان میوا
معرفی انواع بارکد خوان میوا بارکد اسکنر یکی از دستگاه هایی که امروزه مورد استفاده بسیاری از فروشگاه ها قرار گرفته است. دستگاهی که برای اسکن بارکد روی محصولات، جهت کسب اطلاعات دقیق کالاها و نمایش آنها در سیستم میباشد.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۹:۷ قبل از ظهر 913
معرفی انواع لیبل پرینترهای میوا
معرفی انواع لیبل پرینترهای میوا یکی از تجهیزات فروشگاهی پر کاربرد لیبل پرینتر است، که در بازار با نام های چاپگر لیبل، لیبل زن، پرینتر لیبل، چاپگر بارکد و پرینتر بارکد شناخته میشود. از جمله تولید کنندگان این دستگاه، میتوان از برند میوا (Meva) نام برد.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۳:۱۴:۲۳ بعد از ظهر 1433
چگونه عمر لامپ ویدئو پروژکتور را افزایش دهیم ؟
چگونه عمر لامپ ویدئو پروژکتور را افزایش دهیم ؟ دلایلی وجود دارد که باعث خرابی و سوختن لامپ ویدئو پروژکتور میشود. این قطعه به دلیل اینکه گران ترین اجزا این دستگاه میباشد نیاز به نگهداری دارد که ما در این مقاله قصد داریم آموزش های لازم جهت نگداری و طول عمر آن برای شما شرح دهیم.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۹:۲ قبل از ظهر 1419
اموزش پرینت پشت و رو در ورد
اموزش پرینت پشت و رو در ورد زمانی که میخواهید اسنادی را چاپ نمایید، با چندین گزینه رو به رو خواهید شد.برخی از این گزینه ها مختص پرینتر مورد استفاده بوده و بعضی مربوط به نرم افزاری است که میخواهید با آن چاپ نمایید.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۶:۳۵ قبل از ظهر 102444
آموزش و نگهداری از دستگاه کپی رنگی کانن
آموزش و نگهداری از دستگاه کپی رنگی کانن امروزه دستگاه های کپی رنگی به طور چشمگیری در مصارف خانگی و اداری شامل شرکت های بزرگ و کوچک،سازمان ها، مدارس و دانشگاه ها مورد استفاده قرار گرفته است.انتخاب این دستگاه کار بسیار مشکلی میباشد زیرا در بازار با برند و مدل های متنوع عرضه شده است.
۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۳:۲۸:۴ بعد از ظهر 817
آموزش اتصال پرینتر به وای فای
آموزش اتصال پرینتر به وای فای چاپگرهای وایرلس به طور چشمگیری پر طرفدار میباشند زیرا میتوانید به سادگی موارد  چاپی را به اشتراک بگذارید و یا با اتصال وای فای اسناد و فایل های خود را پرینت نمایید. در ادامه راهنمایی های لازم را برای  نصب آن را برای شما شرح میدهیم.
۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵:۱ بعد از ظهر 56023
چگونه کیفیت چاپ پرینتر لیزری را افزایش دهیم؟
چگونه کیفیت چاپ پرینتر لیزری را افزایش دهیم؟ چگونه کیفیت چاپ پرینتر لیزری را افزایش دهیم؟ در این مقاله از کیومیتا با ما همراه باشید تا نکات لازم را آموزش ببینید.
۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۹:۱۴:۵۰ قبل از ظهر 17241
چگونه تونر مناسب برای کارتریج خود انتخاب کنیم؟
چگونه تونر مناسب برای کارتریج خود انتخاب کنیم؟ بسیاری از افراد تونر و جوهر را یکسان میدانند در حالی که این دو کاملا با هم متفاوت میباشند. ما در این مقاله قصد داریم راهنمایی های لازم را برای خرید تونر متناسب با کارتریج دستگاه را برای شما شرح دهیم.
۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۵:۳۰:۳ بعد از ظهر 3451
نحوه پاک کردن هد پرینتر اپسون
نحوه پاک کردن هد پرینتر اپسون بیشتر چاپگرها همانند پرینتر اپسون عمل میکنند و تمیز میشوند در صورتی که چاپگر شما دارای مدل و برند متفاوتی باشد این مقاله میتواند برای شما هم مفید باشد.این مقاله به شما کمک میکند تا راهنمایی های لازم را کسب نمایید
۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۱:۴۸ بعد از ظهر 10015