مقالات تخصصی

راهنمای خرید موبایل
راهنمای خرید موبایل امروزه موبایل یکی از پرکاربردترین ابزار در زندگی بشر شده است که با پیشرفت تکنولوژی در حال تغییر هستند و در حال حاضر این گوشی ها در مدل و کاربردهای مختلفی برای کاربران ارائه شده است.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۹:۱۴:۴۲ قبل از ظهر 869
آموزش اتصال تبلت و گوشی به ویدئو پروژکتور
آموزش اتصال تبلت و گوشی به ویدئو پروژکتور اتصال ویدئو پروژکتور به موبایل و تبلت زمانی لازم میشود که که فایل،عکس و فیلمی را در تبلت و گوشی خود داشته باشید و بخواهید در خانه برای دیدن فیلم و حتی بازی یا در کلاس برای ارائه کنفرانس آن را پخش کنید.
۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۸:۱ بعد از ظهر 7735
سیستم عامل اندروید Android
سیستم عامل اندروید Android اندروید (Anroid) یک نوع سیستم عامل موبایل میباشد که در سال 2005 میلادی توسط شرکت گوگل وارد بازار شد.این سیستم عامل جزء پر طرفدارترین سیستم عامل ها محسوب میشود.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۴:۳۰:۲۱ بعد از ظهر 1011
پرینترهای سه بعدی صنعتی
پرینترهای سه بعدی صنعتی در چاپگرهای سه بعدی میتوانید عکس ها، شی و قطعات را در کامپیوتر به صورت سه بعدی تبدیل کنید.چاپگرهای سه بعدی یک فناوری ساخت افزایشی است به این منظور که در این فرآیند لایه های بسیار نازک را رو یکدیگر اضافه میکنیم و در نتیجه تبدیل به قطعه سه بعدی مورد نظر میشود. مواد اولیه ای که در پرینتر سه بعدی استفاده میشود.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲:۱۲:۳۶ بعد از ظهر 1642
راهنمای خرید دستگاه کپی
راهنمای خرید دستگاه کپی بهترین راه برای خرید دستگاه کپی مناسب برای شرکت این است که قبل از خرید، تمام برند های بازار را از نظر امکانات، ویژگی ها و مشخصات فنی دستگاه بررسی کنید، قیمت آن ها را یادداشت نمایید و سپس با یک انتخاب آگاهانه، بهترین نوع دستگاه کپی را خریداری کنید.
۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۳:۱۰:۲۱ بعد از ظهر 1434
معرفی بهترین دستگاه کپی در سال 2021
معرفی بهترین دستگاه کپی در سال 2021 معرفی 10 مورد از بهترین دستگاه کپی که در بررسی های سال 2018 در بازار به فروش رفته اند- فروشگاه کیومیتا
۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۹:۴۱:۸ قبل از ظهر 11914
معرفی بهترین ویدئو پروژکتور های سال 2018
معرفی بهترین ویدئو پروژکتور های سال 2018 10 مدل از بهترین ویدئو پروژکتور که در سال 2018 به بازار معرفی شدند- فروشگاه کیومیتا
۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۹:۳۹:۵۵ قبل از ظهر 2019
پرینتر تک کاره لیزری برای مصارف خانگی و اداری
پرینتر تک کاره لیزری برای مصارف خانگی و اداری نکات مهم برای خرید پرینتر تک کاره لیزری ایده ال برای مصارف خانگی و اداری - فروشگاه کیومیتا
۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۹:۳۷:۵۰ قبل از ظهر 5883
معرفی ویدئو پروژکتورهای ارزان قیمت 2021
معرفی ویدئو پروژکتورهای ارزان قیمت 2021
۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۹:۲۱:۲۷ قبل از ظهر 6048