تفاوت پنل هوشمند و برد هوشمند

تفاوت پنل هوشمند و برد هوشمند

پنل ها و بردهای هوشمند باهم چه تفاوت هایی دارند؟

پنل و برد هوشمند هر دو صفحه نمایش هایی بزرگ، برای ارائه و اشتراک گذاری محتواهای ویدئویی، تصویری و متنی هستند، با این تفاوت که برد هوشمند یک نمایشگر تعاملی است که به کامپیوتر و پروژکتور متصل، و دسک تاپ رایانه شما را نمایش می دهد ، به شما این امکان را می دهد که به جای رایانه با اطلاعات تخته تعاملی ارتباط برقرار کنید. به جای استفاده از ماوس یا صفحه کلید ، صفحه لمسی است که به شما امکان می دهد با استفاده از انگشتان خود روی صفحه نمایش دستکاری کنید. بنابراین می توانید در کلاس های درسی و آموزشی برنامه ها را باز کنید ، وبگردی کنید ، روی سطح تعاملی بنویسید، یادداشت ها را ذخیره کنید ، فیلم تماشا کنید ، صدا ضبط کنید و از دوربین متصل به تخته سفید تعاملی استفاده کنید. برد ھوشمند یا تخته لمسی الکترونیکی به عنوان صفحه لمسی کار می کنند. بردها ، به جای استفاده از ماژیک از قلم ھوشمند مخصوص استفاده می کند و در صورت استفاده از ابزارهای دیگر غیر از قلم مخصوص، روی برد هاله و سایه ایجاد میشود و بعد از مدت زمانی موجب کاهش کیفیت تصویر خواهد شد. در خصوص پنل هوشمند باید بگوییم یک صفحه نمایش عریض لمسی با ویژگی و امکانات بسیار بوده و مدل بهینه شده و پیشرفته برد هوشمند است که به طور معمول در سالن های بزرگ، اتاق جلسات و همایش ها بدون نیاز به رایانه یا ویدئو پروژکتور به کار میرود. پنل همانند یک سیستم رایانه ای کار میکنند. بر روی آن نرم افزار و سخت افزارهای کاربردی و قدرتمندی نصب میشود، تنها با اتصال به برق شروع به کار میکند.

امکانات و مزایای برد هوشمند

برد هوشمند یا همان تخته هوشمند در مدارس و آموزشگاه ها جای تخته های معمولی را گرفته است و محیط آموزشی را به یک فضای سرگرم کننده و تعاملی تبدیل میکند. همچنین یادگیری را برای دانش آموزان یا دانشجویان بسیار آسان و معلمان را قادر به سازگاری با سبک های مختلف آموزشی میکند. علاوه بر این ، به دلیل توانایی دانش آموزان در مشاهده نمودارها ، ، فیلم ها، اسلایدها و ... در صفحه نمایش بزرگ که در مقابل آنها قرار دارد ، تجربه یادگیری ارتقا می یابد. یکی از بزرگترین امکانات و مزیت های برد هوشمند، قابلیت تعاملی بودن آن است. دانش آموزان وقتی کاملاً درگیر می شوند ، بهتر یاد می گیرند و یادگیری عملی یکی از بهترین روش ها برای این کار است و استفاده از این فناوری ، هر دانش آموز در کلاس توانایی استفاده همزمان از برد هوشمند را دارد. به عنوان مثال ، بردهای هوشمند الکترونیکی این توانایی را دارند که دانش آموزان از انگشت خود استفاده کنند و مستقیماً روی آنها بنویسند.

 

خرید برد هوشمند با قیمت مناسب در کیومیتا

برد هوشمند

امکانات و مزایای پنل هوشمند

پنل هوشمند در اتاقهای هیئت مدیره، استودیوهای پخش و گروههای کاری امکانات و قابلیت های بسیاری را ارائه میدهد و تصاویری فوق العاده باکیفیت و شفاف را نمایش میدهد.استفاده از پنل هوشمند تعاملی به کاربر اجازه می دهد تا اطلاعات مختلف موجود در صفحه را تغییر دهد یا حتی می توانند کپی شوند و به اسلاید بعدی منتقل کند. داده های موجود در صفحه را می توان کلیک ، انتقال ، کپی و تجزیه و تحلیل کرد. این صفحه نمایش تعاملی همچنین این امکان را میدهد مانند هر تخته دیگری بنویسد و یادداشت های دست نویس را به متن هایی تبدیل می کند.این پنل می تواند برای گشت و گذار در شبکه ، پخش فیلم ، نمایش سخنرانی ها و ... استفاده شود. به عنوان مثال این امکان را فراهم می کند که یک نمودار سه بعدی را نمایش دهد که می تواند برای درک بهتر از زوایای مختلف حرکت کند و به قسمتهای مختلف زوم کند، آنها را برچسب گذاری کرده و تصویر ویرایش شده را ذخیره کند.

 

خرید پنل هوشمند با قیمت مناسب در کیومیتا

پنل هوشمند

موارد کاربرد برد هوشمند

برد هوشمند می تواند برای یادگیری کلاس های درسی ، گروه های کوچک و فردی استفاده شود. از کاربردهای اصلی بردهوشمند در مدارس است که موجب باعث تغییر شیوه تدریس معلمان شده و با فراهم آوردن امکانات جذاب آموزشی حواس دانش آموزان را درگیر درس میکند. به کاربران اجازه می‌ دهد تا یادداشت برداری یا ذخیره کنند. دانش آموزان می ‌توانند از این ویژگی برای ذخیره سازی یادداشت ها و فعالیت های کلاسی بهره برند.

ابزارها و تجهیزات مدارس هوشمند چیست؟

موارد کاربرد پنل هوشمند

پنل هوشمند در مشاغل مختلف به بهبود کارایی جلسات و کنفرانس ها بسیار کمک میکند و کارایی قدرتمند و هزینه نگهداری کم را در اتاق جلسات ارائه می دهد. به تیم ها این امکان را می دهد تا در فضای کاری تعاملی نامحدود ایده بگیرند. فضای کاری را با افزودن تصاویر، پرونده ها و یادداشت ها به یک محیط تعاملی تبدیل کنید و در حین جلسه یا سخنرانی یادداشت برداری کنید.این صفحه تخت تعاملی به شما امکان می دهد جلسات و سخنرانی های خود را به راحتی با تیم خود خود انجام دهید.

ثبت نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط