برند و سازنده کالامحدوده قیمت مورد نظر(تومان)

پرینتر جوهر افشان

از رایج ترین دستگاه های چاپ و پرینت که امروزه مورد استفاده بسیاری از کاربران برای مصارف خانگی و ادارات قرار گرفته پرینتر جوهر افشان میباشد. این مدل به صورت تک کاره، سه کاره و چهار کاره و در تنوعی از مدل ها و قیمت ها در بازار ارائه شده است. هر کدام از آنها قابلیت و ویژگی های خاص خود را در مشاغل گوناگون دارند. از برندهای معروف تولید چاپگرهای جوهر افشان میتوان به کانن، اچ پی، اپسون، برادر و سامسونگ اشاره کرد.

 

برای مشاهده مدل های مختلف و خرید پرینتر کلیک کنید.

 

انواع پرینتر جوهرافشان

  • پرینتر جوهر افشان تک کاره: این مدل از چاپگرهای رنگی تک کاره از کارتریج مشکی و رنگی که از رنگ های اصلی شامل (زرد،قرمز و آبی) میباشد تشکیل شده است که قادرند تصاویر و اسناد را به صورت رنگی و سیاه و سفید چاپ نمایند. این دستگاه فقط قادر است عملیات چاپ را انجام دهد. از مزایای این محصول میتوان به وزن سبک آن اشاره کرد.
  • پرینتر جوهر افشان سه کاره: این دستگاه چند منظوره قادر است همزمان چاپ، کپی و اسکن را برای شما انجام دهد. برای ادارات و شرکت هایی به این سه دستگاه نیاز دارند بسیار مناسب و به صرفه میباشد.
  • پرینتر جوهر افشان چهار کاره: در این چاپگر سه دستگاه اسکنر، کپی و فکس قرار گرفته است. این قابلیت را دارد که همه نیازهای شما را پاسخ دهد. از معایب این دستگاه میتوان به وزن سنگین و مصرف بالای برق آن اشاره کرد.

خرید پرینتر جوهرافشان

هنگام خرید پرینتر جوهرافشان باید چند نکته را در نظر داشته باشید. در ابتدا باید نوع نیاز خود را از تهیه این نوع چاپگر مشخص کنید. سپس با توجه به انواع آن، کیفیت چاپ،  توان کاری ماهانه، ابعاد، تکنولوژی و رزولوشن انتخاب مناسبی داشته باشید. توجه داشته باشید که تمامی موارد ذکر شده بر روی قیمت پرینتر جوهر افشان تاثیرگذار است و بنابراین بودجه ای که شما برای خرید کنار گذاشته اید نیز باید مشخص باشد.

معایب و مزایای استفاده از پرینتر جوهر افشان

این دستگاه از نظر قیمت نسبت به مدل لیزری بسیار به صرفه میباشد. با استفاده از آن میتوانید تصاویر را با کیفیت بالا تا ابعاد A3 چاپ نمایید. بعضی از مدل های آن قابلیت چاپ بر روی کاور CD را نیز دارند. یکی از معایب بزرگ آن هزینه بالا مواد مصرفی آن مانند جوهر میباشد در صورتی که در مدت طولانی از آن استفاده نشود جوهر آن خشک میشود. به همین دلیل بسیاری از افراد مدل لیزری را ترجیح میدهند.

مرکز ماشین های اداری کیومیتا انواع پرینترهای جوهر افشان را با تنوع مدل و قیمت بسیار مناسب برای کاربران محترم ارائه داده است. در صورت هر گونه سوال میتوانید با کارشناسان بخش فروش تماس حاصل نمایید.