مقالات تخصصی

چگونه طول عمر پرینتر را افزایش دهیم؟
چگونه طول عمر پرینتر را افزایش دهیم؟ در چندین سال اخیر، چاپگر از ابزار های بسیار کاربردی در زندگی بشر شده است.
۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۵:۳۰ قبل از ظهر 1071
برترین تونر کارتریج ها در سال 2021
برترین تونر کارتریج ها در سال 2021 کارتریج یک قطعه مصرفی در پرینترها، جهت ذخیره جوهر یا تونر است.این کارتریج ها وظیفه چاپ متون و تصاویر بر روی کاغذ را دارند.
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۵:۲۴ قبل از ظهر 763
خطاهای پرینترهای لیزری اچ پی
خطاهای پرینترهای لیزری اچ پی امروزه در ادارت و حتی در خانه افراد برای انجام کارهای روزمره خود از پرینتر استفاده میکنند.گاهی در حین کار با خطا و ارورهایی توسط پرینتر مشاهده میکنید، که هر خطا نمایانگر یک ایراد و مشکل است که باید آن ها را بررسی و حل کنید.
۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۳:۰:۱۶ بعد از ظهر 3868
 راه اندازی کشو پول در ویندوز
راه اندازی کشو پول در ویندوز راه اندازی و نصب کشو پول کار بسیار آسانی است.این کشو پول ها به وسیله کابل تلفن (RJ-12) به پرینتر فیش زن وصل میشوند.
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۳:۵۶ قبل از ظهر 1410
روش آپدیت فریمور پرینتر
روش آپدیت فریمور پرینتر فریمور یک سیستم عامل همانند انروید و ویندوز بوده که بر روی چاپگرها قابل نصب است. شرکت های تولیدکننده پرینتر، بعد از طراحی و تولید و فروش پرینترها، در مواقعی که گزارش هایی مبتنی بر ایراد یا مشکلات چاپگر در حین کار دریافت کند، ابتدا به بررسی آن پرداخته و در صورت هر گونه مشکل در دستگاه، با ارئه نرم افزار به روز شده، فریمور آن را به روز رسانی میکند تا اشکلات آن برطرف شود.
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۶:۴۵ قبل از ظهر 3550
راهنمای شدت روشنایی در ویدئو پروژکتور
راهنمای شدت روشنایی در ویدئو پروژکتور میزان شدت روشنایی یا همان انسی لومن در ویدئو پروژکتور از مشخصات فنی مهم محسوب می شود. در پاسخ به این سوال که چه قدر روشنایی نیاز دارید، باید بگوییم به شرایطی نظیر پرده نمایش، نور محیط ،اندازه صفحه و هدف شما بستگی دارد.
۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵:۲۵ قبل از ظهر 3783
مزایا و معایب استفاده از پرینترهای وایرلس
مزایا و معایب استفاده از پرینترهای وایرلس چاپگرهای وایرلس همانند دیگر فناوری ها برای کسب و کارهای مختلف اعم از بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار گرفته است.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۴:۳۶ قبل از ظهر 3645
راهنمای خرید ویدئو پروژکتور برای اماکن مذهبی
راهنمای خرید ویدئو پروژکتور برای اماکن مذهبی .امروزه استفاده از ویدئو پروژکتور به خصوص در اماکن مذهبی و مساجد امر ضروری بوده، که موجب میسر شدن آموزش مسائل دینی و جذب افراد بیشتر به خصوص جوان ها شده است.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰:۱۰ قبل از ظهر 411
تاثیر dpi در لیبل پرینتر
تاثیر dpi در لیبل پرینتر اگر قصد خرید لیبل پرینتر را دارید،این موضوع را متوجه شده اید که با توجه به نیاز شما طیف وسیعی از مدل و برندهای متنوع برای خرید این دستگاه وجود دارد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۳:۲۹:۳۲ بعد از ظهر 1713
پرینترهای چندکاره پرفروش در بازار
پرینترهای چندکاره پرفروش در بازار خرید پرینتر چندکاره به تخصص و اطلاعات کافی نیاز دارد.پرینترها همانند دستگاه های دیگر دارای ویژگی و مشخصاتی است، که این مشخصات با توجه به نیاز کاربران در مدل های متنوع روانه بازار شده است.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۸:۵۸ بعد از ظهر 2184