مقالات تخصصی

بهترین پرینترهای اداری و خانگی در سال 2021
بهترین پرینترهای اداری و خانگی در سال 2021 با پیشرفت تکنولوژی و فناوری تمامی دستگاه ها و لوازم ها به سمت سبک تر شدن و کوچک تر شدن میروند.بسیاری از کاربران انتظار دارند تولیدکنندگان چاپگر هم این منوال را دنبال کنند و بتوانند با حفظ کیفیت، کالا و محصولات خود را در ابعاد کوچکتر و سبک تر تولید کنند.
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۴:۳۹ قبل از ظهر 9345
کدهای خطا در دستگاه فتوکپی و پرینتر برادر
کدهای خطا در دستگاه فتوکپی و پرینتر برادر اگر در خانه یا محیط کار از دستگاه کپی یا پرینتر برادر استفاده میکنید، ممکن است گاهی در حین کار کردن متوجه کارکرد نادرست شده و خطاهایی را دریافت کنید.این خطاها با یک سری کد نمایش داده میشوند که هر کدام بیانگر یک مشکل هستند.
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۳:۵۶:۳۸ بعد از ظهر 2191
چگونه میتوانیم یک کپی خوب بگیریم؟
چگونه میتوانیم یک کپی خوب بگیریم؟ فتوکپی گرفتن همانند دیگر کارها اصول و استاندارهای خود را دارد.
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۷:۵۸ قبل از ظهر 914
مشکلات رایج در دستگاه فکس
مشکلات رایج در دستگاه فکس دارندگان دستگاه فکس گاهی در حین کار با مشکلاتی رو به رو میشوند.این دستگاه در مدل های متنوع میباشد که تمامی آنها دارای مشکلاتی هستند.
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۹:۳۸:۱۲ قبل از ظهر 2459
بارکد دو بعدی یا کیو آر کد چیست؟
بارکد دو بعدی یا کیو آر کد چیست؟ بارکد دو بعدی یا کیو آر کد QR code از جدیدترین نوع بارکدها بوده که موارد مختلف بسیار پر کاربرد هستند. در این مقاله از کیومیتا با ما همراه باشید.
۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۷:۵۰ بعد از ظهر 2440
چه موقع درام کارتریج  باید تعویض شود؟
چه موقع درام کارتریج باید تعویض شود؟ یکی از تجهیزات کاربردی در بخش ماشین های اداری پرینتر است.این پرینترها مانند دیگر دستگاه ها نیاز به نگهداری و تعمیر دارند
۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۵:۴۲ بعد از ظهر 5419
چگونه طول عمر پرینتر را افزایش دهیم؟
چگونه طول عمر پرینتر را افزایش دهیم؟ در چندین سال اخیر، چاپگر از ابزار های بسیار کاربردی در زندگی بشر شده است.
۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۵:۳۰ قبل از ظهر 1276
برترین تونر کارتریج ها در سال 2021
برترین تونر کارتریج ها در سال 2021 کارتریج یک قطعه مصرفی در پرینترها، جهت ذخیره جوهر یا تونر است. این کارتریج ها وظیفه چاپ متون و تصاویر بر روی کاغذ را دارند.
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۵:۲۴ قبل از ظهر 873
خطاهای پرینترهای لیزری اچ پی
خطاهای پرینترهای لیزری اچ پی امروزه در ادارت و حتی در خانه افراد برای انجام کارهای روزمره خود از پرینتر استفاده میکنند.گاهی در حین کار با خطا و ارورهایی توسط پرینتر مشاهده میکنید، که هر خطا نمایانگر یک ایراد و مشکل است که باید آن ها را بررسی و حل کنید.
۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۳:۰:۱۶ بعد از ظهر 5069
 راه اندازی کشو پول در ویندوز
راه اندازی کشو پول در ویندوز راه اندازی و نصب کشو پول کار بسیار آسانی است.این کشو پول ها به وسیله کابل تلفن (RJ-12) به پرینتر فیش زن وصل میشوند.
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۳:۵۶ قبل از ظهر 1689