مقالات تخصصی

روش آپدیت فریمور پرینتر
روش آپدیت فریمور پرینتر فریمور یک سیستم عامل همانند انروید و ویندوز بوده که بر روی چاپگرها قابل نصب است.
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۶:۴۵ قبل از ظهر 2446
راهنمای شدت روشنایی در ویدئو پروژکتور
راهنمای شدت روشنایی در ویدئو پروژکتور میزان شدت روشنایی یا همان انسی لومن در ویدئو پروژکتور از مشخصات فنی مهم محسوب میشود.در پاسخ به این سوال که چه قدر روشنایی نیاز دارید، باید بگوییم به شرایطی نظیر پرده نمایش، نور محیط ،اندازه صفحه و هدف شما بستگی دارد.
۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵:۲۵ قبل از ظهر 2575
مزایا و معایب استفاده از پرینترهای وایرلس
مزایا و معایب استفاده از پرینترهای وایرلس چاپگرهای وایرلس همانند دیگر فناوری ها برای کسب و کارهای مختلف اعم از بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار گرفته است.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۴:۳۶ قبل از ظهر 1858
راهنمای خرید ویدئو پروژکتور برای اماکن مذهبی
راهنمای خرید ویدئو پروژکتور برای اماکن مذهبی .امروزه استفاده از ویدئو پروژکتور به خصوص در اماکن مذهبی و مساجد امر ضروری بوده، که موجب میسر شدن آموزش مسائل دینی و جذب افراد بیشتر به خصوص جوان ها شده است.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰:۱۰ قبل از ظهر 349
تاثیر dpi در لیبل پرینتر
تاثیر dpi در لیبل پرینتر اگر قصد خرید لیبل پرینتر را دارید،این موضوع را متوجه شده اید که با توجه به نیاز شما طیف وسیعی از مدل و برندهای متنوع برای خرید این دستگاه وجود دارد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۳:۲۹:۳۲ بعد از ظهر 1211
پرینترهای چندکاره پرفروش در بازار
پرینترهای چندکاره پرفروش در بازار خرید پرینتر چندکاره به تخصص و اطلاعات کافی نیاز دارد.پرینترها همانند دستگاه های دیگر دارای ویژگی و مشخصاتی است، که این مشخصات با توجه به نیاز کاربران در مدل های متنوع روانه بازار شده است.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۸:۵۸ بعد از ظهر 1501
رفع گرفتگی هد در پرینترهای جوهرافشان
رفع گرفتگی هد در پرینترهای جوهرافشان هر دستگاهی برای طول عمر بالا و عملکرد بهتر نیاز به نگهداری و تعمیرات دارد.به خصوص اگر این دستگاه چاپگر جوهرافشان باشد.جدا از اینکه به جای کارتریج های اورجینال از طرح استفاده شود، امکان خشک شدن جوهر وجود دارد.
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۳:۵۹:۴۶ بعد از ظهر 5926
مشکلات رایج در پرینترهای جوهرافشان
مشکلات رایج در پرینترهای جوهرافشان اگر صاحب یک پرینتر جوهر افشان هستید توصیه میکنیم این نکات را بررسی و مطالعه کنید، زیرا اگر به این نکات اهمیت داده و عمل کنید، عمر دستگاه را افزایش خواهید داد.
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۴:۱۱ قبل از ظهر 3621
نحوه رفع مشکلات در پرینترهای بی سیم
نحوه رفع مشکلات در پرینترهای بی سیم امروزه پرینترهای بی سیم یا وایرلس دارای محبوبیت بالایی در بین کاربران دارد، زیرا این پرینترها به راحتی به اشتراک گذاشته شده و از طریق وای فای اطلاعات شما را به وسیله تبلت، گوشی های هوشمند و دیگر دستگاه های الکترونیکی چاپ میکند.
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۵:۱۹:۴۷ بعد از ظهر 803
آموزش نصب ویدئو پروژکتور به سقف
آموزش نصب ویدئو پروژکتور به سقف نصب دیتا پروژکتور اقدامی است که باید توسط یک متخصص و با بهترین شکل صورت گیرد.به طور کلی اگر تخصص و تجربه ای در این زمینه نداشته باشید نمیتوانید به راحتی آن را نصب کنید.
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲:۵۷:۵۷ بعد از ظهر 4481