مقالات تخصصی

بارکدخوان در کسب و کارهای امروزی چه کاربردی دارد؟
بارکدخوان در کسب و کارهای امروزی چه کاربردی دارد؟ با توجه به دیجیتالی شدن جوامع و استقبال زیاد مردم از هر تکنولوژی‌ای که زندگی را برای آنها ساده‌تر و باکیفیت‌تر کند، انتخاب ابزارهایی که به کارهای روزانه سرعت می‌بخشد به یکی از معیارهای مهم خریداران تبدیل شد.
۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۰:۲۵ بعد از ظهر 457
مقایسه گوشی a71 با a80 سامسونگ
مقایسه گوشی a71 با a80 سامسونگ امروزه با افزایش تنوع گوشی های موبایل هوشمند، نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی و قابلیت های گوشی های موبایل بیش از پیش حس می ‌شود.
۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲:۴:۶ بعد از ظهر 1727
لیست ارزان‎ترین گوشی‌های 5G
لیست ارزان‎ترین گوشی‌های 5G 5G نسل پنجم شبکه‌های گوشی‌های موبایل است که قابلیت‌های جدیدی را نظیر افزایش سرعت انتقال داده‌‌ها تا 20 گیگابیت بر ثانیه، افزایش ظرفیت خدمات‌ دهی و ... به کاربران به ارمغان می‌آورد.
۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۵:۴۷ قبل از ظهر 12821
انتخاب گوشی مناسب برای خانم‌ها
انتخاب گوشی مناسب برای خانم‌ها خانم‌ها به طور معمول در هر چیز به خصوص گوشی موبایل انتخاب متفاوتی دارند.
۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۵:۳۷ قبل از ظهر 1987
ترفندهای گوشی شیائومی؛ قابلیت هایی از گوشی شیائومی که نمیدانستید
ترفندهای گوشی شیائومی؛ قابلیت هایی از گوشی شیائومی که نمیدانستید اگر از کاربران گوشی های شیائومی هستید، در ادامه همراه باشید تا شما را با ترفندهای گوشی شیائومی آشنا کنیم
۲۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۴:۳۸:۴۲ بعد از ظهر 56096
چه تفاوتی بین پک گلوبال و چین محصولات شیائومی وجود دارد؟
چه تفاوتی بین پک گلوبال و چین محصولات شیائومی وجود دارد؟ شرکت شیائومی گوشی های هوشمند خود را در دو نوع پک گلوبال و پک چینی ارائه میدهد و در بسیاری از موارد ما را در رابطه با اینکه کدام گوشی هوشمند را خریداری کنیم و اینکه کدام نسخه جهانی است، دچار تردید می کند.
۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲:۳۴:۲۴ بعد از ظهر 40216
بهترین مدل‌های گوشی شیائومی
بهترین مدل‌های گوشی شیائومی شیائومی به عنوان سومین فروشنده بزرگ گوشی های هوشمند در جهان، حدود 10 سال در این زمینه فعالیت دارد.
۱۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۴:۳۶:۲۶ بعد از ظهر 14650
مزایا و معایب گوشی های شیائومی
مزایا و معایب گوشی های شیائومی مزایا و معایب تلفن های همراه شیائومی موجب شده تا مشتریان نسبت به خرید آن ها تردیدی نداشته باشند و با توجه به مزیت های زیاد و چشمگیر این گوشی ها به راحتی برای خرید آن ها هزینه نمایند.
۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۶:۴۷:۳۹ بعد از ظهر 2068
ارزان ترین گوشی های شیائومی
ارزان ترین گوشی های شیائومی گوشی های شیائومی معمولاً دارای مشخصات و ویژگی های چشمگیری هستند و قیمت آنها خیلی کمتر از انتظار شما است.
۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲:۳:۲۷ بعد از ظهر 24600
تجهیزات هوشمندسازی مدارس
تجهیزات هوشمندسازی مدارس مدرسه هوشمند یک محیط یادگیری است که به منظور آماده سازی دانش آموزان برای عصر اطلاعات، از نظر شیوه های یادگیری و مدیریت مدرسه به طور سیستماتیک و بازآفرینی شده است.
۲۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۴:۵:۳ بعد از ظهر 2370