مقالات تخصصی

مقایسه گوشی a71 با a80 سامسونگ
مقایسه گوشی a71 با a80 سامسونگ امروزه با افزایش تنوع گوشی های موبایل هوشمند، نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی و قابلیت های گوشی های موبایل بیش از پیش حس می ‌شود.
۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲:۴:۶ بعد از ظهر 1387
لیست ارزان‎ترین گوشی‌های 5G
لیست ارزان‎ترین گوشی‌های 5G 5G نسل پنجم شبکه‌های گوشی‌های موبایل است که قابلیت‌های جدیدی را نظیر افزایش سرعت انتقال داده‌‌ها تا 20 گیگابیت بر ثانیه، افزایش ظرفیت خدمات‌ دهی و ... به کاربران به ارمغان می‌آورد.
۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۵:۴۷ قبل از ظهر 12039
انتخاب گوشی مناسب برای خانم‌ها
انتخاب گوشی مناسب برای خانم‌ها خانم‌ها به طور معمول در هر چیز به خصوص گوشی موبایل انتخاب متفاوتی دارند.
۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۵:۳۷ قبل از ظهر 1697
ترفندهای گوشی شیائومی؛ قابلیت هایی از گوشی شیائومی که نمیدانستید
ترفندهای گوشی شیائومی؛ قابلیت هایی از گوشی شیائومی که نمیدانستید اگر از کاربران گوشی های شیائومی هستید، در ادامه همراه باشید تا شما را با ترفندهای گوشی شیائومی آشنا کنیم
۲۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۴:۳۸:۴۲ بعد از ظهر 40321
بهترین مدل‌های گوشی شیائومی
بهترین مدل‌های گوشی شیائومی شیائومی به عنوان سومین فروشنده بزرگ گوشی های هوشمند در جهان، حدود 10 سال در این زمینه فعالیت دارد.
۱۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۴:۳۶:۲۶ بعد از ظهر 13537
مزایا و معایب گوشی های شیائومی
مزایا و معایب گوشی های شیائومی مزایا و معایب تلفن های همراه شیائومی موجب شده تا مشتریان نسبت به خرید آن ها تردیدی نداشته باشند و با توجه به مزیت های زیاد و چشمگیر این گوشی ها به راحتی برای خرید آن ها هزینه نمایند.
۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۶:۴۷:۳۹ بعد از ظهر 1314
ارزان ترین گوشی های شیائومی
ارزان ترین گوشی های شیائومی گوشی های شیائومی معمولاً دارای مشخصات و ویژگی های چشمگیری هستند و قیمت آنها خیلی کمتر از انتظار شما است.
۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲:۳:۲۷ بعد از ظهر 23567
تجهیزات هوشمندسازی مدارس
تجهیزات هوشمندسازی مدارس مدرسه هوشمند یک محیط یادگیری است که به منظور آماده سازی دانش آموزان برای عصر اطلاعات، از نظر شیوه های یادگیری و مدیریت مدرسه به طور سیستماتیک و بازآفرینی شده است.
۲۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۴:۵:۳ بعد از ظهر 1669
تفاوت پنل هوشمند و برد هوشمند
تفاوت پنل هوشمند و برد هوشمند پنل و برد هوشمند هر دو صفحه نمایش هایی بزرگ، برای ارائه و اشتراک گذاری محتواهای ویدئویی، تصویری و متنی هستند،
۱۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۳:۵۸:۶ بعد از ظهر 1598
تفاوت مانیتورهای LED و LCD در چیست؟
تفاوت مانیتورهای LED و LCD در چیست؟ در هنگام خرید مانیتور احتمالا با اصطلاحاتی مانند صفحه نمایش LCD و LED رو به رو شده اید. در واقع بسیاری از افراد نمی دانند که این مانیتورها چگونه کار می کنند و چگونه می توانند بر تجربه مشاهده تأثیر بگذارند. تفاوت های ظریف، اما کاملاً قابل توجهی بین مانیتورهای ال سی دی و ال ای دی وجود دارد که می تواند بر تصمیم خرید شما تأثیر بگذارد.
۱۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲:۲۱:۴۸ بعد از ظهر 6431