مقالات تخصصی

تفاوت مانیتورهای LED و LCD در چیست؟
تفاوت مانیتورهای LED و LCD در چیست؟ در هنگام خرید مانیتور احتمالا با اصطلاحاتی مانند صفحه نمایش LCD و LED رو به رو شده اید. در واقع بسیاری از افراد نمی دانند که این مانیتورها چگونه کار می کنند و چگونه می توانند بر تجربه مشاهده تأثیر بگذارند. تفاوت های ظریف، اما کاملاً قابل توجهی بین مانیتورهای ال سی دی و ال ای دی وجود دارد که می تواند بر تصمیم خرید شما تأثیر بگذارد.
۱۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲:۲۱:۴۸ بعد از ظهر 1741
بهترین گوشی ها تا 4 میلیون
بهترین گوشی ها تا 4 میلیون تصمیم گیری در مورد خرید بهترین گوشی ارزان قیمت، میتواند یک چالش بزرگ باشد، زیرا تصمیم گیری و انتخاب پیچیده و سختی است.
۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۴:۲۹:۱۸ بعد از ظهر 10115
بهترین گوشی سری A سامسونگ
بهترین گوشی سری A سامسونگ گوشی های سری A شرکت سامسونگ مجموعه ای گوشی های هوشمند و تبلت های میان رده است که به عنوان بخشی از خط تولید Galaxy تولید می شود.
۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱:۲۱:۵۳ بعد از ظهر 5363
معرفی بهترین گوشی های هوشمند با عمر باتری طولانی 2021
معرفی بهترین گوشی های هوشمند با عمر باتری طولانی 2021 باتری یکی از قطعات های مهم و اصلی در گوشی های موبایل محسوب میشود و تاثیر بسزایی بر روی کارایی گوشی دارد.
۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۴:۲۸:۵۴ بعد از ظهر 8220
تفاوت گوشی سامسونگ و شیائومی
تفاوت گوشی سامسونگ و شیائومی اگر میزان فروش برای شما از اهمیت بالای برخوردار بوده، این سامسونگ است که رتبه اول را در مقایسه با شیائومی دارد.
۱۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۴:۴۴:۱۹ بعد از ظهر 12516
صندوق مکانیزه فروش چیست؟
صندوق مکانیزه فروش چیست؟ صندوق مکانیزه فروش، از تجهیزات کاربردی است که معمولاً دارای کشوی پول بوده و برای ثبت معاملات فروش طراحی شده است.
۱۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۲:۴۶ بعد از ظهر 287
تاثیر تغذیه اتوماتیک اسناد در پرینتر ها
تاثیر تغذیه اتوماتیک اسناد در پرینتر ها ADF یا تغذیه اتوماتیک اسناد که مختصر شده Automatic Document Feeder است، در دستگاه کپی و پرینتر به عنوان کپی و چاپ دو طرفه شناخته می شود، یک گام فراتر می روند و به ما این امکان را می دهند تا هر دو طرف یک سند را همزمان چاپ کنیم.
۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۴:۳:۲۴ بعد از ظهر 467
تفاوت ویدئو وال و مانیتور صنعتی
تفاوت ویدئو وال و مانیتور صنعتی زمانی که صحبت از تبلیغات و اطلاع رسانی خدمات و کالاها در مکان‌های عمومی، مراکز تجاری، اداری، تفریحی و ... میشود، نمایشگرهای صنعتی به عنوان یکی از ابزارهای بسیار کاربردی و رقابتی در این زمینه محسوب می‌شوند.
۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۴:۲۵:۱۱ بعد از ظهر 447
 اتصال گوشی به چاپگر
اتصال گوشی به چاپگر امروزه استفاده از پرینترهای بی سیم بسیار رواج پیدا کرده است. پرینتری که بدون استفاده از کابل یا سیم به دستگاه مورد نظر شما به راحتی متصل میشود و عملیات چاپ را انجام میدهد.
۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۴:۳۲:۲۷ بعد از ظهر 4232
 بهترین گوشی های گیمینگ 2021
بهترین گوشی های گیمینگ 2021 یکی از فناوری های جدیدی که پا به عرصه بازار موبایل گذاشته است، گیمینگ گوشی ها می باشد که این روزها بسیار محبوب شده اند.
۳ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۸:۶ بعد از ظهر 11818