مقالات تخصصی

ارزان ترین گوشی های شیائومی
ارزان ترین گوشی های شیائومی گوشی های شیائومی معمولاً دارای مشخصات و ویژگی های چشمگیری هستند و قیمت آنها خیلی کمتر از انتظار شما است.
۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲:۳:۲۷ بعد از ظهر 21028
تجهیزات هوشمندسازی مدارس
تجهیزات هوشمندسازی مدارس مدرسه هوشمند یک محیط یادگیری است که به منظور آماده سازی دانش آموزان برای عصر اطلاعات، از نظر شیوه های یادگیری و مدیریت مدرسه به طور سیستماتیک و بازآفرینی شده است.
۲۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۴:۵:۳ بعد از ظهر 1066
تفاوت پنل هوشمند و برد هوشمند
تفاوت پنل هوشمند و برد هوشمند پنل و برد هوشمند هر دو صفحه نمایش هایی بزرگ، برای ارائه و اشتراک گذاری محتواهای ویدئویی، تصویری و متنی هستند،
۱۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۳:۵۸:۶ بعد از ظهر 1206
تفاوت مانیتورهای LED و LCD در چیست؟
تفاوت مانیتورهای LED و LCD در چیست؟ در هنگام خرید مانیتور احتمالا با اصطلاحاتی مانند صفحه نمایش LCD و LED رو به رو شده اید. در واقع بسیاری از افراد نمی دانند که این مانیتورها چگونه کار می کنند و چگونه می توانند بر تجربه مشاهده تأثیر بگذارند. تفاوت های ظریف، اما کاملاً قابل توجهی بین مانیتورهای ال سی دی و ال ای دی وجود دارد که می تواند بر تصمیم خرید شما تأثیر بگذارد.
۱۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲:۲۱:۴۸ بعد از ظهر 4456
بهترین گوشی ها تا 4 میلیون
بهترین گوشی ها تا 4 میلیون تصمیم گیری در مورد خرید بهترین گوشی ارزان قیمت، میتواند یک چالش بزرگ باشد، زیرا تصمیم گیری و انتخاب پیچیده و سختی است.
۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۴:۲۹:۱۸ بعد از ظهر 11763
بهترین گوشی سری A سامسونگ
بهترین گوشی سری A سامسونگ گوشی های سری A شرکت سامسونگ مجموعه ای گوشی های هوشمند و تبلت های میان رده است که به عنوان بخشی از خط تولید Galaxy تولید می شود.
۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱:۲۱:۵۳ بعد از ظهر 6181
معرفی بهترین گوشی های هوشمند با عمر باتری طولانی 2021
معرفی بهترین گوشی های هوشمند با عمر باتری طولانی 2021 باتری یکی از قطعات های مهم و اصلی در گوشی های موبایل محسوب میشود و تاثیر بسزایی بر روی کارایی گوشی دارد.
۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۴:۲۸:۵۴ بعد از ظهر 15626
تفاوت گوشی سامسونگ و شیائومی
تفاوت گوشی سامسونگ و شیائومی اگر میزان فروش برای شما از اهمیت بالای برخوردار بوده، این سامسونگ است که رتبه اول را در مقایسه با شیائومی دارد.
۱۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۴:۴۴:۱۹ بعد از ظهر 16542
صندوق مکانیزه فروش چیست؟
صندوق مکانیزه فروش چیست؟ صندوق مکانیزه فروش، از تجهیزات کاربردی است که معمولاً دارای کشوی پول بوده و برای ثبت معاملات فروش طراحی شده است.
۱۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۲:۴۶ بعد از ظهر 572
تاثیر تغذیه اتوماتیک اسناد در پرینتر ها
تاثیر تغذیه اتوماتیک اسناد در پرینتر ها ADF یا تغذیه اتوماتیک اسناد که مختصر شده Automatic Document Feeder است، در دستگاه کپی و پرینتر به عنوان کپی و چاپ دو طرفه شناخته می شود، یک گام فراتر می روند و به ما این امکان را می دهند تا هر دو طرف یک سند را همزمان چاپ کنیم.
۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۴:۳:۲۴ بعد از ظهر 825