کاغذ خردکن
برند و سازنده کالامحدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
کاغذ خرد کن پروتک 468
کاغذ خرد کن پروتک 468
۵,۲۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
کاغذ خرد کن نیکیتا 468
کاغذ خرد کن نیکیتا 468
۵,۴۵۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
کاغذ خردکن مهر MM-600C
کاغذ خردکن مهر MM-600C
۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
کاغذ خردکن رمو C-1100
کاغذ خردکن رمو C-1100
۸,۲۸۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
کاغذ خردکن مهر MM-250
کاغذ خردکن مهر MM-250
۱۰,۲۸۵,۰۰۰ تومان
مقایسه
کاغذ خرد کن رمو C-1500
کاغذ خرد کن رمو C-1500
۱۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
کاغذ خردکن مهر MM-350
کاغذ خردکن مهر MM-350
۱۳,۹۷۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
کاغذ خرد کن مهر MM-636
کاغذ خرد کن مهر MM-636
۱۷,۲۷۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
کاغذ خردکن نیکیتا SD-9305
کاغذ خردکن نیکیتا SD-9305
۱۸,۲۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
کاغذ خرد کن رمو C-3200
کاغذ خرد کن رمو C-3200
۱۹,۱۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
کاغذ خردکن پروتک SD 9670
کاغذ خردکن پروتک SD 9670
۱۹,۴۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
کاغذ خرد کن مهر MM-886
کاغذ خرد کن مهر MM-886
۱۹,۶۷۰,۰۰۰ تومان

کاغذ خردکن

کاغذ خرد کن یک ابزار کاربردی برای امحاء همیشگی اسناد و مدارک مهم و تبدیل آنها به تکه‌های بسیار کوچک و غیر قابل برگشت است. سازمان‌ها و ادارات دولتی و یا شرکت‌های خصوصی برای از بین بردن اسناد و مدارک محرمانه و خصوصی خود اعم از اسناد متنی، کارت‌های بانکی و اعتباری،  CD و DVD مواردی که امکان سرقت و سو استفاده آن وجود دارد را از بین ببرید. درواقع خرد کردن کاغذ یا از بین بردن اسناد برای حفظ امن اطلاعات محرمانه و حساس بسیار مهم است. بسیاری از ما چه در اداره چه خانه فایل‌هایی با محتوای حساس  نگهداری می‌کنیم. نمونه‌هایی از آنها صورتحساب‌ها، صورت‌های مالی، طرح‌های بازاریابی، پرونده‌های کارکنان و حتی بسته‌های تحویل است. ادارات دولتی، سازمان‌های غیرتجاری، شرکت‌های بزرگ، مشاغل کوچک و شهروندان خصوصی به طور یکسان از ماشین‌هایی به نام خردکن استفاده می‌کنند که کاغذ را به صورت نوار یا قطعات ریز برش می‌دهند و سپس جمع‌آوری و بازیافت می‌شوند. تولید کنندگان کاغذ خردکن، این دستگاه‌ها را در سه مدل ایستاده، رومیزی و صنعتی به تولید رسانده‌اند که به دو روش پودری و رشته‌ای اسناد را خرد می‌کنند. مدل‌های کوچکتر دیگری به عنوان مصرف خانگی تولید شده که به روش مکانیکی یا همان دستی کاغذ‌ها را خرد می‌کند.

موارد استفاده از کاغذ خردکن

کاغذ خردکن‌ها دارای سه دسته خردکن‌های شخصی، خردکن‌های اداری و صنعتی هستند و هر کدام در موقعیت‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. به عنوان مثال کاغذ خردکنی که برای مصارف خانگی در نظر گرفته شده، عموماً می‌تواند تنها چند ورق کاغذ را در یک زمان برش دهد و کمتر احتمال دارد که بتواند پاکت‌های پر شده یا اسناد منگنه شده را خرد کند. همچنین احتمالاً زمان اجرای کوتاه‌تری خواهد داشت و به دوره خنک شدن طولانی‌تری بین هر جلسه خرد کردن نیاز دارد. در مقابل، خردکن‌هایی که برای مصارف تجاری یا اداری در نظر گرفته شده‌اند دارای ظرفیت حجمی بیشتر، افزایش سرعت و مدت زمان خرد کردن و تنوع در انواع اقلام قابل خرد شدن هستند.

کاغذ خرد کن اداری: دستگاه‌های کاغذ خرد کن تجاری برای استفاده بیش از یک نفر طراحی شده‌اند. در بخش‌های حسابداری صورت‌های سود و زیان، صورت حساب‌ها، حسابرسی‌ها، سوابق حساب مشتری، صورت‌های مالی، اسناد، سوابق مالیاتی، چک‌‌ها و غیره در صورت دزدیده شدن خطراتی را ایجاد می‌‌کنند، بنابراین باید به درستی از بین بروند. این نوع دستگاه با حجم متوسط ​​یکی از بهترین راه‌ها برای مبارزه با انتشار هر نوع اطلاعات حساس در ادارات و سازمان‌ها است.

کاغذ خرد کن شخصی: در بسیاری از خانه‌ها تعداد زیادی کاغذ باطله از تکالیف دانش آموزان و کودکان وجود دارد. برای امنیت و جلوگیری از پر شدن زود هنگام زباله‌ها، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند بیشتر این کاغذ‌ها را خرد کنند. کاغذ خردکن‌های شخصی گزینه‌ای مناسبی برای خرد کردن این نوع کاغذ‌ها است که به دلیل حجم کوچک و کاربری ساده قیمت‌های مناسبی را نیز دارد.

کاغذ خردکن صنعتی: این نوع کاغذ خردکن همانطور که از نامش پیداست در صنایع و کارخانه‌ها برای از بین بردن اسناد و مدارک مورد استفاده قرار می‌گیرد. دستگاه کاغذ خرد کن صنعتی برای حجم بسیار بالا و سنگین بسیار کارایی دارد و از لحاظ اقتصادی نیز گران قیمت است. همچنین از لحاظ سرعت و کارایی، عملکرد بسیار بالایی دارد.

تاریخچه مختصر کاغذ خرد کن

اولین کاغذ خرد کن توسط مخترع Abbot Augustus Low از بروکلین، نیویورک اختراع شد. اختراع او ظروف کاغذ باطله در 31 اوت 1909 به ثبت رسید. اما طرح اولین کاغذ خردکن هرگز ساخته نشد. آدولف اهینگر اولین خردکن تولید شده را در سال 1935 در آلمان ساخت. در آن زمان کاغذخرد کن‌ها بیشتر توسط نهاد‌های دولتی استفاده می‌شد. در اواخر دهه هشتاد نیز مصرف کنندگان و مشاغل شروع به استفاده از کاغذ خردکن برای جلوگیری از سرقت هویت اسناد و مدارک مهم خود کردند.

انواع کاغذ خردکن

کاغذ خردکن رشته‌ای

این مدل از کاغذ خردکن‌ها برای کاربران خانگی که در روز تا حداکثر 100 کاغذ را نیاز به خرد کردن دارند بسیار مناسب است. همچنین استفاده همزمان تا حداکثر 3 کاربر را دارد. حداکثر دهانه ورودی این دستگاه 222 میلی متر بوده که از این رو برای دفاتر اداری کوچک نیز مناسب خواهد بود.

فروش انواع کاغذ خردکن رشته‌ای

کاغذ خردکن پودری

این مدل کاغذ خرد کن برای سازمان‌ها و ادارات دولتی و خصوصی که مدارک و اسناد مهمی را برای خرد کرد نیاز دارند مناسب است. این دستگاه امنیت بسیار بالایی نسبت به مدل رشته‌ای دارد و کاغذ‌ها را به صورت تکه‌های بسیار ریز تبدیل می‌کند، به طوریکه بازیابی اطلاعات را به صفر می‌رساند. همچنین دارای حداقل استفاده 10 کاربر است. این کاغذ خرد کن پودری‌ کاغذ را از هر دو گوشه به صورت مورب برش می‌دهد و ذرات مربعی شکل بسیار کوچکی را ایجاد می‌کند که تقریبا خواندن آنها غیر ممکن است.

برخی دیگر از ادارات اسناد خود را به صورت سی دی یا دی وی دی نگهداری می‌کنند، که شرکت‌های سازنده برای حل مشکل آنها بعضی از مدل‌ها را با قابلیت خرد کردن سی دی تولید کرده است.

فروش انواع کاغذ خردکن پودری

مزایای دستگاه کاغذ خردکن

با سرعت بسیار بالایی امحا اطلاعات را انجام داده که نسبت به روش‌های قدیمی و سنتی نظیر سوزاندن، قابل اعتماد‌‌تر است.

بر خلاف بسیاری از دستگاه‌های الکترونکی دیگر نیاز به تعمیر یا نگهداری خاصی ندارد، تنها نیاز به روغن کاری هر چند وقت یک بار دارد.

به طور همزمان می‌تواند چندین برگه را  خرد کند که در هر مدل این میزان متغیر است.

روش‌های نگهداری از کاغذ خرد کن

به هیچ عنوان دستگاه را در محیط‌های پر گرد و غبار یا خاک قرار ندهید، زیرا آسیب‌های جدی به آن وارد می‌کند.

بهتر است هر چند وقت یک بار تیغه‌‌های کاغذخردکن را روغن کاری کنید.

همیشه حواستان به پر شدن مخزن باشد، زیرا در صورت پر شدن دستگاه دچار آسیب می‌شود.

هنگامی که دستگاه خردکن را خریداری کردید، حتما دفترچه راهنمای آن را مطالعه نمایید تا به درستی از دستگاه استفاده کنید و مراقبت و نگهداری‌های لازم ره به صورت صحیح انجام دهید. تعمیر و نگهداری کاغذ خردکن کمک می‌کند تا سال‌ها در کنارتان بدون هیچ مشکلی کار کند.

حدود قیمت کاغذ خردکن

قیمت دستگاه کاغذ خردکن بسیار متنوع بوده و بر اساس برخی ویژگی، امکانات و مشخصات فنی ارزیابی می‌شود. شما کاربران گرامی برای اطلاع از آخرین موجودی و قیمت کاغذ خردکن می‌توانید با کارشناسان فروش این مجموعه در تماس باشید.

خرید کاغذخردکن

انواع کاغذ خردکن‌ها در فروشگاه کیومیتا گردآوری شده که تمامی این کالا‌‌ها از میان برترین کمپانی‌های ایرانی و بین المللی نظیر نیکیتا، رمو، مهر و فلوز  انتخاب شده‌ و با بهترین کیفیت به فروش می‌رسند. با مقایسه‌ قیمت این کاغذخردکن‌ها در کیومیتا، یک خرید اینترنتی آسانی را تجربه کنید.