کاغذ خردکن
برند و سازنده کالا


محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
کاغذ خردکن مهر MM-600C
کاغذ خردکن مهر MM-600C
۱,۶۳۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
کاغذ خرد کن رمو C-1500
کاغذ خرد کن رمو C-1500
۲,۵۱۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
کاغذ خرد کن فلوز 62MC
کاغذ خرد کن فلوز 62MC
۳,۹۳۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
کاغذ خرد کن رمو C-3200
کاغذ خرد کن رمو C-3200
۴,۱۲۰,۰۰۰ تومان

دستگاه کاغذ خردکن

کاغذ خرد کن یک ابزار برای امحا اسناد و مدارک مهم و تبدیل آنها به تکه های بسیار کوچک و غیر قابل برگشت است.سازمان ها و ادارات دولتی و یا شرکت های خصوصی برای از بین بردن مدارک محرمانه و خصوصی از این دستگاه کاربردی استفاده میکنند.کارشناسان حریم خصوصی پیشنهاد میکنند که اسناد مال، صورت حساب ها، کارت های شناسایی و اعتباری، رسید های بانکی و دیگر مواردی که امکان سرقت آن وجود دارد را از بین ببرند.

تولید کنندگان کاغذ خردکن، این دستگاه ها را در سه مدل ایستاده، رومیزی و صنعتی تولید کرده اند که به دو روش پودری و رشته کاغذها را خرد میکنند.مدل های کوچک تر دیگری به عنوان مصرف خانگی تولید شده است که به روش مکانیکی یا همان دستی کاغذ ها را خرد میکند.

انواع کاغذ خردکن

کاغذ خردکن رشته ای: این مدل از کاغذخرد کن ها برای کاربران خانگی در روز تا حداکثر 100 کاغذ را نیاز به خرد کردن دارند بسیار مناسب است.همچنین استفاده همزمان تا حداکثر 3 کاربر را دارد. حداکثر دهانه ورودی این دستگاه 222 میلیمتر بوده که از این رو برای دفاتر اداری کوچک نیز مناسب خواهد بود.

کاغذ خردکن پودری: این نوع دستگاه ها برای سازمان ها و ادارت دولتی و خصوصی که مدارک و اسناد مهمی را برای خرد کرد نیاز دارند مناسب است.این کاغذ خرد کن از امنیت بسار بالایی نسبت به مدل رشته ای دارد و کاغذها را به صورت تکه های بسیار ریز تبدیل میکند.این مدل دارای حداقل استفاده 10 کاربر است.

برخی دیگر از ادارات اسناد خود را به صورت سی دی یا دی وی دی نگهداری میکنند، که شرکت های سازنده برای حل مشکل آنها بعضی از مدل ها را با قابلیت خرد کردن سی دی تولید کرده است.

شما کاربران گرامی برای اطلاع از مدل ها و برندها میتوانید با این مجموعه در تماس باشید.