صندوق فروشگاهی
برند و سازنده کالا
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه

صندوق فروشگاهی

امروزه در هر فروشگاه و مغازه ای که برای خرید هر محصولی بروید، از بابت نداشتن پول نقد هیچ نگرانی نخواهید داشت، چرا که میتوانید به وسیله کارت های بانکی از حساب خود برداشت کنید.با ورود دستگاه های پوز امکان پرداخت برای مشتریان بسیار ساده شده است و از طرفی دیگر صندوق های فروشگاهی برای صاحبان کسب و کار مزایای بسیاری را فراهم کرده است.

صندوق فروشگاهی از دستگاه های پر کاربرد فروشگاهی بوده که اطلاعاتی نظیر فروش، خرید، فاکتورها و ... را همراه با جزئیات ثبت و ارائه میکند.این روشی مدرن برای مدیریت هزینه ها است که امروزه با پیشرفت فناوری همه جای جهان را فراگرفته است.علاوه بر این دستگاه الکترونیکی، نرم افزارهای کاربردی نظیر حسابداری بر روی صندوق های فروشگاهی قابل نصب بوده که با استفاده از این نرم افزارها به راحتی بتوانید هزینه ها را مدیریت کنید.

با ورود صندوق فروشگاهی به کسب و کارها فاکتور و فیش های قدیمی و دست نویس از بین رفتند.با خرید این محصول میتوانید فاکتورها را به صورت الکترونیکی صادر کنید.هدف اصلی راه اندازی آن مدیریت کالاها، هزینه ها، خرید و ارائه گزارشات کلی جهت تسریع روند فروش است.

مزایای استفاده از صندوق فروشگاهی

  • صرفه جویی در هزینه ها
  • صرفه جویی در زمان و انرژی
  • ارائه انواع گزارشات مالی
  • افزایش نظم و دقت در امور کارها
  • کاهش اشتباهات و خطاها در محاسبات
  • افزایش سرعت در محاسبات
  • اطلاعات از موجودی کالاها

این دستگاه ها به دلیل قرار گرفتن در محیط های عمومی طوری طراحی شدند که در مقابل گرد و خاک مقاوم هستند.حتی برخی از مدل ها به صورت ضد آب طراحی شده اند که مختص محیط هایی که دارای رطوبت بالا هستند مناسب است.طراحی این دستگاه ها از لحاظ سخت افزاری دارای طول عمر حدود 10 سال است که چند برابر طول عمر یک کامپیوتر شخصی است.از لحاظ اقتصادی بر اساس مدل و عملکردی که دارد متنوع است.

قیمت صندوق فروشگاهی

قیمت صندوق های فروشگاهی از حدود 6 میلیون شروع می شود تا حدود 20 میلیون تومان. علت تفاوت این قیمت بستگی به امکانات و برند این دستگاه ها دارد. برای انتخاب آسان تر ابتدا باید نیاز خود را بررسی کنید و ببینید که میزان امکانات آن باید به چه صورت باشد. به عنوان مثال برخی از این صندوق ها کار یک بارکد خوان، صندوق پول، لیبل پرینتر و ... را نیز انجام می دهند که به آن ها صندوق فروشگاهی آل این وان می گویند. بنابراین با یک بار پرداخت هزینه می توانید یک مجموعه کامل را خریداری نمایید. اما برخی از این صندوق ها امکانات کمتری دارند و نیاز به اتصال اجزای دیگری دارند مانند ماوس و کیبورد و .... . بنابراین در هنگام خرید یک صندوق فروشگاهی از قبل مشخص کنید که چه انتظاراتی از دستگاه موردنظر دارید.