لیبل پرینتر
برند و سازنده کالا

محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
لیبل پرینتر برادر PT-H110
لیبل پرینتر برادر PT-H110
۱,۴۸۸,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
لیبل پرینتر تایسو BLP-300
لیبل پرینتر تایسو BLP-300
۲,۷۸۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
لیبل پرینتر دلتا 2120
لیبل پرینتر دلتا 2120
۲,۸۵۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
لیبل پرینتر میوا MBP 4200
لیبل پرینتر میوا MBP 4200
۳,۹۱۴,۰۰۰ تومان
۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
لیبل پرینتر میوا MBP 1000
لیبل پرینتر میوا MBP 1000
۳,۹۹۸,۰۰۰ تومان
مقایسه
لیبل پرینتر گودکس EZ-120
لیبل پرینتر گودکس EZ-120
۴,۲۲۳,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
لیبل پرینتر میوا MBP 4300
لیبل پرینتر میوا MBP 4300
۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان
۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه

لیبل پرینتر

امروزه کالا ها و محصولات با برندهای متنوع تولید میشوند که این کالا ها برای معرفی به مصرف کنندگان نیاز به برچسب یا لیبل دارند.همه وارد کنندگان و تولید کنندگان با دستگاه لیبل پرینتر یا همان چاپگر لیبل برچسب های مورد نیاز محصولات خود را از طریق این دستگاه به دلخواه طراحی و چاپ مینمایند. لیبل زن یا دستگاه چاپ لیبل دستگاهی میباشد که قادر است انواع لیبل ها و بر چسب ها را چاپ نماید.بسیاری از مشاغل مانند فروشگاه ها، مراکز خرید، اداره پست، سینما، رستوران ها،فست فودها، داروخانه ها و آزمایشگاه ها از این محصول استفاده میکنند.

لیبل زن ها در بازار با برند و مدل های متنوع ارائه شده اند که هر کدام ویژگی و مشخصات متفاوتی دارند. از برند های معروف که به تولید این چاپگرها پرداخته اند میتوان به لیبل پرینتر برادر ، بیکسلون ، هانی ول، میوا، زبرا، دلتا، اس ان بی سی، اپسون، اچ پی آر تی و جولی مارک اشاره کرد. همه چاپگرهای بارکد همانند هم تولید شده اند اما در بعضی مقاوم تر بوده که بیشتر برای مشاغل صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد و مدل های دیگری نیز وجود دارند که برای مصارف اداری که در برخی قابل حمل بوده مورد استفاده قرار میگیرد.

نوع چاپ پرینترهای بارکد به دو صورت حرارت مستقیم و غیر مستقیم تقسیم میشوند.

لیبل پرینتر حرارتی مستقیم: در این نوع چاپ از کاغذهای مخصوص حساس به گرما استفاده میشود.این کاغذها بین 6 تا 12 ماه عمر میکنند و در صورتی که در معرض نور خورشید، گرما و مواد شیمیایی قرار گیرند، عمر آنها کوتاه میشود.از لیبل پرینترهای حرارت مستقیم میتوان به مدل  BIXOLON SLP T403 اشاره کرد.

لیبل پرینتر حرارتی غیر مستقیم: این مدل از چاپگر به صورت دائمی چاپ میشوند و بالعکس نوع حرارت مستقیم طول عمر بالایی دارند.عملکرد آن به این صورت میباشد که برای منتقل شدن جوهر به ریبون بر روی لیبل از گرما استفاده میشود . لیبل زن مدل Wincode C343C از چاپ حرارتی غیر مستقیم بهره میبرد.

تفاوت پرینتر لیبل با پرینتر معمولی

اولین تفاوت آن ها در نوع چاپ و کاغذ استفاده شده در آن ها میباشد. در چاپگر معمولی از کاغذ برای چاپ و بر اساس تکنولوژی آنها جوهری یا لیزری بودن جوهر یا تونر استفاده میشود. اما در لیبل زن ها برای چاپ از ریبون استفاده میشود. این ریبون ها دارای ساختار رولی میباشند و با رزین مخصوص سطح آن پوشیده شده است.

خرید لیبل پرینتر با قیمت مناسب

راهنمای خرید لیبل پرینتر مناسب

در هنگام خرید این چاپگر لیبل مانند محصولات دیگر باید نکاتی را در نظر بگیرید که که در انتخاب آن به شما کمک خواهد کرد.

  • حجم کاری: اولین سوالی که باید آن را از خودتان بپرسید این است که حجم کاری چاپ شما در روز چه قدر میباشد؟به عنوان مثال اگر حجم کاری بالا و یا سنگین ممکن است 1 تا 2 بار در سال اتفاق بیفتد، پیشنهاد میشود چاپگری را انتخاب نمایید که قادر باشد تا 100 کپی را در روز برای شما انجام دهد.برای مشاغلی که حجم کاری متوسطی دارند چاپگر هایی بتوانند روزانه 500 تگ چاپ نماید مناسب میباشد.
  • سازگاری با رایانه: یکی از فاکتورهایی که هنگام خرید باید به آن توجه داشت سازگار با سیستم عامل کامپیوتر یا لپ تاپ شما میباشد.امروزه در بازار مدل های متنوعی وجود دارد که هر کدام با یک سیستم عامل سازگاری دارد که آن تشخیص شما میباشد دستگاه سازگار با سیستم عاملتان را خریداری نمایید.
  • قیمت: این مورد را باید قبل از خرید در نظر داشته باشید.فروشنده های بسیاری هستند که این چاپگر ها را با قیمت های مختلفی ارائه میدهند که باعث سردرگمی شما میشود.بهتر است این دستگاه را از فروشگاه های معتبر و یا نمایندگی ها تامیین نمایید.
  • وضوح چاپ: اگر میخواهید چاپگر با کیفیت بالا داشته باشید، دستگاهی برای شما مناسب میباشد که که بتواند حداقل با وضوح 203 پیکسل چاپ نماید.هر چه پرینتر شما نقاط بیشتری در اینچ ایجاد نماید خروجی بهتری به شما میدهد.
  • سایز برچسب: لیبل زن ها سایزهای متنوعی از لیبل ها را چاپ مینماید. شما باید بر اساس نیازتان که چه اندازه خروجی میخواهید چاپگر مورد نظرتان را انتخاب نمایید.
  • اتصالات: یکی از ویژگی های مثبتی که برای بسیاری از کاربران بسیار کاربردی میباشد اتصال دستگاه چاپ لیبل به شبکه میباشد. در هنگام خرید مطمین شوید که دستگاه قابلیت اتصال به شبکه را دارد تا مجبور نشوید زمان زیادی را برای اتصال بگذارید.

حدود قیمت لیبل پرینتر در سایت کیومیتا

رنج قیمتی لیبل پرینتر ها در سایت کیومیتا از 600 هزار تومان شروع می شود تا 40 میلیون تومان. شما می توانید با توجه به امکانات و مشخصات مورد نیاز متناسب با کار خود لیبل پرینتر مناسب خود را تهیه کنید. برای اطلاع از قیمت محصولات ناموجود نیز می توانید با فروشگاه اینترنتی کیومیتا تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی نیاز شما باشند.