دستگاه کپی
برند و سازنده کالا

محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
فیدر شارپ Sharp ARRP11
فیدر شارپ Sharp ARRP11
۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
فیدر کانن IR2520
فیدر کانن IR2520
۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
دستگاه کپی Ricoh MP-2014D
دستگاه کپی Ricoh MP-2014D
۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
دستگاه کپی شارپ  AR-X202
دستگاه کپی شارپ AR-X202
۷,۱۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه

دستگاه کپی

 

از اواخر دهه 1990 خرید و فروش دستگاه کپی به شدت دچار تغییر و تحول شد. مدیران کسب و کارها هر روز نسبت به خرید یک دستگاه کپی مناسب برای شرکت های خود تمایل بیشتری نشان می دادند و برندهای متنوعی از این تجهیزات به بازار عرضه می شدند. همین عوامل باعث شد تصمیم گیری برای فروشندگان و خریداران دستگاه کپی کمی دشوار به نظر آید. فروش دستگاه کپی در ابتدای کار، راحت به نظر می رسید اما متقاعد کردن مشتریان از اینکه دستگاه کپی را خریداری کنند، سخت تر بود.

با گذشت زمان، خرید و فروش دستگاه کپی دچار نوسانات شدید شد. خریداران این محصولات در پرداخت هزینه و یا ارزیابی امکانات یک دستگاه بخصوص، دچار شک و تردید بودند و نمی توانستند به درستی تصمیم گیری کنند. به همین دلیل مدیران فروش دستگاه کپی برای افزایش فروش محصولات خود، برنامه ریزی های جدیدی را در راستای اهداف تجاری خود تدوین کردند. مرکز ماشینهای اداری کیومیتا نیز یکی از شرکت های فعال در زمینه تأمین و فروش دستگاه کپی از برندهای متنوع می باشد.

نکات کاربردی در فروش دستگاه کپی

  • اگر یک فرد عادی، یکی از مدل های دستگاه کپی در بازار را خریداری کند، تصمیم گیری او بر اساس نیاز کاری و قابلیت های محصول خواهد بود اما اگر خرید دستگاه کپی با نظر کارشناسان فروش انجام شود، قضیه کمی متفاوت خواهد بود. از دیدگاه یک فرد عادی، امکاناتی که دستگاه کپی برای کاربر فرآهم می کند، کافی هستند اما، نظر متخصصان فروش دستگاه کپی، چیزی غیر از این مورد است؛ فروشندگان دستگاه کپی همواره بر مقرون به صرفه بودن دستگاه ها تأکید دارد. آن ها به جای اینکه در هنگام فروش دستگاه های کپی به دنبال منافع شخصی و مالی خود باشند، به جای خریدار تصمیم می گیرند و منافع آن ها را می سنجند؛ همین عوامل باعث افزایش فروش محصولات یک فروشگاه خواهد شد. مرکز ماشینهای اداری کیومیتا نیز با به کارگیری متخصصان فنی و کادر مجرب فروش، زمینه را برای فروش این محصولات فرآهم کرده است.

 

فروش دستگاه کپی

 

  • اگر شما هم یکی از کارشناسان فروش دستگاه کپی هستید، لازم است بدانید که فعالیت گسترده برای تبلیغات مؤثر محصولات خود، عاملی برای جذب خریداران می باشد. برای این کار می توانید از یک برنامه تبلیغاتی مؤثر و قوی شروع کنید. با مشتریان خود قرار ملاقات یا یک گفتگوی حضوری ترتیب دهید. درخواست های مشتریان را بررسی کنید و راه حل ها و پیشنهادهای مؤثری را به آن ها ارائه دهید. مطمئن باشید آن ها جذب گفتار و تخصص شما خواهند شد.

 

  • وجود یک مدیر فروش در چرخه فروش دستگاه کپی، لازم و ضروری است. در کنار کارمندانی که در زمینه فروش انواع دستگاه کپی فعالیت می کند، یک مدیر فروش ماهر و با تجربه می تواند راهبری و هدایت تیم فروش را به دست گیرد. مرکز ماشینهای اداری کیومیتا با داشتن کادر فروش مجرب، بهترین دستگاه کپی را با قیمت مناسب و کیفیت عالی به مشتریان ارائه می کند.

 

  • برای افزایش فروش دستگاه کپی، پیشنهاد می کنیم یک چشم انداز روشن برای برنامه عملیاتی فروش در نظر بگیرید.مزایا و فواید استفاده از انواع دستگاه کپی را در یک جدول جداگانه تهیه کنید. ارزش هر یک از محصولات کپی باید به درستی برای مشتریان آشکار و واضح باشد. محصولات خود را بی عیب و نقص به خریداران ارائه دهید.

 

  • بهتر است برای فروش دستگاه کپی عجله نکنید. به مشتری فرصت کافی بدهید تا تمام جوانب خرید و امکانات این دستگاه ها را به خوبی ارزیابی کند و بتواند بهتر تصمیم گیری کند. اگر در فروش محصولات عجله کنید، قطعاً اعتماد مشتریان به تدریج از بین می رود و در مدت کوتاهی آن ها را از دست خواهید داد. کارشناسان فروش در مرکز ماشینهای اداری کیومیتا با برنامه های اصولی فروش دستگاه کپی، آماده ارائه بهترین خدمات به خریداران این محصول می باشند.

 

  • سعی کنید تمام ساعات یک روز را به بهبود مهارت های خود در فروش دستگاه کپی ارتقاء دهید. فرسودگی شغلی موجب کاهش راندمان کاری خود شما خواهد شد. همواره در حال یادگیری در مورد تخصص خود باشید. ورزش کنید، به گردش بروید و زمان خود را مدیریت کنید. یک کارشناس فروش دستگاه کپی باید از مهارت های مکالمه، روابط عمومی خوب و از همه مهمتر، صبر و حوصله بسیار بالایی برخوردار باشد. عواملی را که موجب خستگی شما در محیط کار می شوند، حذف کنید. منافع مشتریان را در نظر بگیرید و در رفع نیازهای کاری آن ها بکوشید. خواهید دید که چگونه میزان فروش شما افزایش پیدا می کند.