برند و سازنده کالامحدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
پرینتر سوزنی اپسون DFX-9000
پرینتر سوزنی اپسون DFX-9000
۲۲۷,۷۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه

پرینتر سوزنی

پرینتر‌های سوزنی از قدیمی‌ترین و اولین چاپگر‌ها محسوب می‌شوند. اکثر چاپگر‌های سوزنی به صورت سیاه و سفید عمل می‌کنند، اما جوهر‌های رنگی هم در آن استفاده می‌شود. بیشتر در ادارات، شرکت‌ها، بانک‌ها (ثبت اطلاعات روی رسید‌ها) و دفاتر بیمه (برای ثبت مشخصات بر روی دفترچه) مورد استفاده قرار می‌گیرد و برای مصارف خانگی پیشنهاد نمی‌شود. این دستگاه از سوزن‌های بسیار باریک تشکیل شده است که در اثر ضربه به جوهر بر روی کاغذ چاپ می‌شوند و هر چه قدر تعداد این ضربه بیشتر بوده کیفیت چاپ خوانا‌‌‌‌تر و واضح‌تر می‌شود. این چاپگر در دو نوع خطی و ماتریسی تولید شده است. از نظر تنوع مدل بسیار پایین‌تر از مدل لیزری و جوهر افشان است. کمپانی‌های سازنده پرینتر سوزنی شامل اپسون EPSON، اکسیوم Axiom، الیویتی OLIVETTI، وینکور Wincor، جولی مارک Jolimark و اچ پی HP است. هر برند دارای ویژگی و قابلیت‌های خاص خود را دارد.

مزایا و معایب پرینتر سوزنی

این دستگاه در هنگام کار سر و صدا تولید می‌کند که برای بسیاری از کاربران آزار دهنده است. از نظر قیمت بسیار پایین‌تر از مدل‌های جوهر افشان و لیزری بوده، اما سرعت بالایی در هنگام چاپ دارند. این پرینتر قادر است تا حدود 10 سال عمر کند که این ویژگی مثبت باعث شده بسیاری از کاربران را جذب نماید. مواد مصرفی آن از همه انواع چاپگر‌های دیگر بسیار پایین‌تر است. این دستگاه داده‌ها را به صورت خط به خط پرینت می‌گیرد به همین دلیل به حافظه بسیار کمی نیاز دارد. این مدل از پرینتر‌ها مانند مدل‌های دیگر از زبان‌های خاص چاپ مانند PCL و یا PostScript استفاده نمی‌کند.

قیمت پرینتر سوزنی

عوامل بسیاری از جمله کیفیت چاپ، سرعت چاپ، اتصالات و شرکت سازنده بر روی قیمت پرینتر سوزنی تاثیر‌گذار است که فروشگاه کیومیتا با قیمت‌های متنوع و اقتصادی انواع پرینت‌های سوزنی را برای فروش در اختیار خریداران محترم قرار داده است. با مراجعه به صفحه فوق می‌توانید مدل‌ها را از لحاظ قیمت و مشخصات فنی با یکدیگر مقایسه کنید و خرید خوبی را از این فروشگاه تجربه نمایید.

خرید پرینتر سوزنی

مرکز ماشین‌های اداری کیومیتا انواع پرینتر‌های سوزنی را با قیمت مناسب در فروشگاه انلاین کیومیتا برای شما کاربران گرامی عرضه کرده است. در صورت هر گونه سوال در این زمینه می‌‌توانید با کارشناسان بخش فروش این شرکت در میان بگذارید.