پول شمار و تست ارز
برند و سازنده کالا


محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
پول شمار سایان BANKERS
پول شمار سایان BANKERS
۱۷,۱۵۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
پول شمار Magner 85
پول شمار Magner 85
۱۹,۲۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
پول شمار  Para NC-407
پول شمار Para NC-407
۲۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
پول شمار پارا NCS-900
پول شمار پارا NCS-900
۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
پول شمار سایان Sayan smart
پول شمار سایان Sayan smart
لطفا تماس بگیرید
مقایسه
پول شمار پارا NC-297
پول شمار پارا NC-297
لطفا تماس بگیرید
مقایسه
پول شمار نامی تراز NT-200
پول شمار نامی تراز NT-200
لطفا تماس بگیرید
مقایسه
پول شمار نیکیتا LD-90B
پول شمار نیکیتا LD-90B
لطفا تماس بگیرید
مقایسه
پول شمار سایان MEGA
پول شمار سایان MEGA
لطفا تماس بگیرید
مقایسه
پول شمار مکس BS-510
پول شمار مکس BS-510
لطفا تماس بگیرید
مقایسه
پول شمار مکس BS-600
پول شمار مکس BS-600
لطفا تماس بگیرید

پول شمار و تست ارز

دستگاه پول شمار قابلیت شمارش تعداد زیادی اسکناس را دارد و بر خلاف روش‌های مکانیکی دقت بالایی را در روند شمارش اسکناس‌ها فراهم می‌کند. درواقع این دستگاه راحتی بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد و می‌تواند مقادیر زیادی پول را با سرعت قابل توجهی سریع‌تر از انسان حساب کند، بنابراین، منطقی است که فرآیند شمارش پول نقد تا حد ممکن دقیق و سریع انجام شود. امروزه استفاده از پول شمار علاوه بر بانک‌ها، در خرده فروشی‌ها، بیمارستان‌ها، ایستگاه‌های راه آهن، فرودگاه‌ها و مراکز خرید و هر مشاغل دیگری که نیاز به مبادله پول به طور منظم دارند، بسیار کاربردی است. به طوریکه در وقت کاربر صرفه جویی می‌شود که به نوبه خود به افزایش کارایی عملیاتی مشاغل کمک می‌کند. بنابراین از بین بردن خطا‌های انسانی، راحتی محاسبات شمارش و بهبود کارایی مهم‌ترین عواملی هستند که تقاضا برای پول شمار را ایجاد می‌کنند. کسب و کار‌‌ها و مشاغلی که مرتباً با پول نقد سرو کار دارند، باید بهترین دستگاه پولشمار را برای شمارش یا مرتب سازی سریع و دقیق اسکناس داشته باشند. زمانی که به دنبال بهترین و مناسب‌ترین مدل هستید، بر اساس بودجه، انتظارات و نیاز خود دستگاه مناسب را خریداری کنید. در بازار نیز در انواع و مدل‌های متنوعی از این دستگاه موجود بوده و برای هر نوع کاربری در نظر گرفته شده است.

انواع و ویژگی‌های پول شمار

دستگاه‌ پول شمار در دو نوع رومیزی و ایستاده وجود دارد که کاربر بنا به نیاز خود و و محل استفاده، مدل مورد نظر خود را انتخاب می‌کند. هر کدام از انواع پول شمار قابلیت و امکانات مختلفی را ارائه می‌دهند که اگر آنها را بدانید یک انتخاب و خرید متناسب با کار خود خواهید داشت. بنابراین بیایید نگاهی به همه ویژگی‌های مختلف دستگاه‌های پولشمار بیندازید، به شما کمک می‌کند تا با بسیاری از فاکتور‌‌‌های انتخاب صحیح مطلع شوید. قبل از خرید نیز مواردی قبیل حجم اسکناس‌های روزمره و آینده، میزان حجم کاری، بودجه و هزینه‌های خود را در نظر بگیرید. به عنوان مثال اگر در مشاغلی فعالیت می‌کنید که با حجم زیادی از پول نقد سرو کار دارد، باید به دنبال اسکناس شمار با سرعت بالا و سریع باشید.

پول شمار رومیزی

این نوع دستگاه پول شمار به دلیل حجم و ابعاد کوچک بر روی میز قرار می‌گیرد که در مراکز خرید و پیشخوان‌های بانکی بسیار کاربردی است و شمارش اسکناس‌های کهنه و پاره را با دقت بالا انجام می‌دهد. این مدل پرمتقاضی‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین پولشمار‌‌ها در بازار شناخته شده است.

پول شمار رومیزی با ابعاد کوچک

پول شمار ایستاده

یکی دیگر از انواع پول شمار مدل ایستاده است. همانطور که از اسمش پیداست به صورت ایستاده بوده و برای استفاده‌ ارباب رجوع قرار داده شده است. در واقع امکانات نوع ایستاده نسبت به رومیزی بیشتر است و از دوام و طول عمر بیشتری برخوردار است، از این رو قیمت بالا‌تری نیز دارد.

دستگاه پول شمار مدل ایستاده

زمان مناسب برای تمیز کردن پول شمار

برای نگهداری بهتر از دستگاه پول شمار، بهتر است در هر بار استفاده آن را تمیز کنید، که البته تنها بخشی از دستگاه نیاز به تمیز کردن دارد. باید داخل بدنه را هفته‌ای یک بار تمیز کنید و اگر کارکرد استفاده از اسکناس شمار بسیار بالاست باید نسبت به زمان تمیز کردن آگاهی داشته باشید. عملکرد اشتباه شمارش و یا نشماردن اسکناس نشان از کثیف بودن آن است.

حدود قیمت دستگاه پول شمار

قیمت پول شمار در بازار بسیار متنوع است و به عوامل محتلفی از جمله شرکت سازنده، سرعت، نوع دستگاه، ظرفیت ورودی و غیره بستگی دارد. قابلیت و امکانات متنوع نظیر تشخیص اسکناس‌های جعلی، پاره، کثیف و سرعت بالا بر بالا رفتن قیمت آن بسیار تاثیر گذار است. نمونه‌های معمولی و کوچک پول شمار نیز با قیمت‌های بسیار پایین و به صرفه به فروش می‌رسد. در نظر داشته باشید کم هزینه‌ترین دستگاه همیشه بی‌کیفیت‌ترین نیست و می‌تواند تا مدت یا حتی سال‌ها در کنار شما همانند روز اول کار کند.

نحوه سفارش و خرید پول شمار

از طریق فروشگاه کیومیتا می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز و از هر نقطه از کشور دستگاه پول شمار مورد نظر خود را سفارش و ثبت نمایید و از مزایای ویژه این فروشگاه اینترنتی نظیر ارائه گارانتی، خدمات پس از فروش، تحویل سریع و تنوع مدل بهره مند شوید. کیومیتا با ارائه تمامی اطلاعات مربوط به این دستگاه و این خدمات توانسته اعتماد مشتریان خود را جلب کند و احساس شیرین از خرید را به آنها عرضه کند. تمامی مدل‌ها دارای ویژگی‌های مختلفی برای هر کسب و کار هستند، و با استاندارد‌های روز و با کیفیت بالا تولید می‌شوند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که سال‌ها بدون نقص کار می‌کنند.