پول شمار
برند و سازنده کالا
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
پول شمار پروتک BS-600
پول شمار پروتک BS-600
۶,۳۱۳,۰۰۰ تومان
مقایسه
پول شمار مکس BS-510
پول شمار مکس BS-510
۶,۶۹۵,۰۰۰ تومان
مقایسه
پول شمار مکس BS-600
پول شمار مکس BS-600
۷,۷۲۵,۰۰۰ تومان
مقایسه
پول شمار سایان BANKERS
پول شمار سایان BANKERS
۷,۹۳۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
پول شمار e-Banking Tech EB-300 UV
پول شمار e-Banking Tech EB-300 UV
۸,۲۹۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
پول شمار  Para NC-407
پول شمار Para NC-407
۸,۴۵۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
پول شمار سایان MEGA
پول شمار سایان MEGA
۹,۲۷۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
پول شمار پارا NCS-900
پول شمار پارا NCS-900
۲۴,۱۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
سورتر اسکناس CM200
سورتر اسکناس CM200
۱۳۸,۸۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
سورتر اسکناس CM400
سورتر اسکناس CM400
۳۱۹,۳۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
پول شمار سایان Sayan smart
پول شمار سایان Sayan smart
لطفا تماس بگیرید
مقایسه
پول شمار پارا NC-297
پول شمار پارا NC-297
لطفا تماس بگیرید

پول شمار

دستگاه پول شمار قابلیت شمارش تعداد زیادی اسکناس را دارد و بر خلاف روش های مکانیکی دقت بالایی را در روند شمارش اسکناس ها فراهم می کند. درواقع این دستگاه راحتی بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد و می تواند مقادیر زیادی پول را با سرعت قابل توجهی سریعتر از انسان حساب کند، بنابراین، منطقی است که فرآیند شمارش پول نقد تا حد ممکن دقیق و سریع انجام شود. امروزه استفاده از پول شمارعلاوه بر بانک ها ، در خرده فروشی ها ، بیمارستان ها ، ایستگاه های راه آهن ، فرودگاه ها و مراکز خرید و هر مشاغل دیگری که نیاز به مبادله پول به طور منظم دارند، بسیار کاربردی است. به طوریکه در وقت کاربر صرفه جویی میشود که به نوبه خود به افزایش کارایی عملیاتی مشاغل کمک می کند. بنابراین از بین بردن خطاهای انسانی، راحتی محاسبات شمارش و بهبود کارایی مهمترین عواملی هستند که تقاضا برای پول شمار را ایجاد می کنند. کسب و کارها و مشاغلی که مرتباً با پول نقد سرو کار دارند ، باید بهترین دستگاه پولشمار را برای شمارش یا مرتب سازی سریع و دقیق اسکناس داشته باشند. زمانی که به دنبال بهترین و مناسب ترین مدل هستید، بر اساس بودجه، انتظارات و نیاز خود دستگاه مناسب را خریداری کنید. در بازار نیز در انواع و مدل های متنوعی از این دستگاه موجود بوده و برای هر نوع کاربری در نظر گرفته شده است.

انواع و ویژگی های پول شمار

دستگاه‌ پول شمار در دو نوع رومیزی و ایستاده وجود دارد که کاربر بنا به نیاز خود و و محل استفاده، مدل مورد نظر خود را انتخاب میکند. هر کدام از انواع پول شمار قابلیت و امکانات مختلفی را ارائه میدهند که اگر آن ها را بدانید یک انتخاب و خرید متناسب با کار خود خواهید داشت. بنابراین بیایید نگاهی به همه ویژگی های مختلف دستگاه های پولشمار بیندازید، به شما کمک می کند تا با بسیاری از فاکتورهای انتخاب صحیح مطلع شوید. قبل از خرید نیز مواردی قبیل حجم اسکناس های روزمره و آینده، میزان حجم کاری، بودجه و هزینه های خود را در نظر بگیرید. به عنوان مثال اگر در مشاغلی فعالیت می کنید که با حجم زیادی از پول نقد سرو کار دارد ، باید به دنبال اسکناس شمار با سرعت بالا و سریع باشید.

پول شمار رومیزی: این نوع دستگاه پول شمار به دلیل حجم و ابعاد کوچک بر روی میز قرار میگیرد که در مراکز خرید و پیشخوان های بانکی بسیار کاربردی است و شمارش اسکناس­ های کهنه و پاره را با دقت بالا انجام میدهد. این مدل پرمتقاضی ترین و مقرون به صرفه ترین پولشمارها در بازار شناخته شده است.

پول شمار ایستاده: یکی دیگر از انواع پول شمار مدل ایستاده است. همانطور که از اسمش پیداست به صورت ایستاده بوده و برای استفاده‌ ارباب رجوع قرار داده شده است. در واقع امکانات نوع ایستاده نسبت به رومیزی بیشتر است و از دوام و طول عمر بیشتری برخوردار است، از این رو قیمت بالاتری نیز دارد.

حدود قیمت دستگاه پول شمار

قیمت پول شمار در بازار بسیار متنوع است و به عوامل محتلفی از جمله شرکت سازنده، سرعت، نوع دستگاه، ظرفیت ورودی و ... بستگی دارد. قابلیت و امکانات متنوع نظیر تشخیص اسکناس های جعلی، پاره، کثیف و سرعت بالا بر بالا رفتن قیمت آن بسیار تاثیر گذار است. نمونه های معمولی و کوچک پول شمار نیز با قیمت های بسیار پایین و به صرفه به فروش میرسد. در نظر داشته باشید کم هزینه ترین دستگاه همیشه بی کیفیت ترین نیست و می تواند تا مدت یا حتی سال ها در کنار شما همانند روز اول کار کند.

نحوه سفارش و خرید پول شمار

از طریق فروشگاه کیومیتا میتوانید در هر ساعت از شبانه روز و از هر نقطه از کشور دستگاه پول شمار مورد نظر خود را سفارش و ثبت نمایید و از مزایای ویژه این فروشگاه اینترنتی نظیر ارائه گارانتی، خدمات پس از فروش، تحویل سریع و تنوع مدل بهره مند شوید. کیومیتا با ارائه تمامی اطلاعات مربوط به این دستگاه و این خدمات توانسته اعتماد مشتریان خود را جلب کند و احساس شیرین از خرید را به آنها عرضه کند. تمامی مدل ها دارای ویژگی های مختلفی برای هر کسب و کار هستند، و با استانداردهای روز و با کیفیت بالا تولید می شوند و به گونه ای طراحی شده اند که سالها بدون نقص کار می کنند.