دستگاه صدور کارت
برند و سازنده کالا

محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه

  دستگاه صدور کارت

  پرینتر چاپ کارت، پرینتر مخصوص چاپ انواع کارت های PVC است. کارت هایی که تمامی افراد جامعه به آن وابسته هستند نظیر کارت پرسنلی، کارت های بانکی، کارت مترو، کارت اتوبوس و ... بسیاری از افراد این نوع پرینترها را در بانک ها بسیار مشاهده نموده اند که به اصطلاح به آنها دستگاه چاپ کارت بانکی نیز گفته میشود.زمانی که برای دریافت کارت بانکی به بانک ها مراجعه میکنید، این دستگاه ها هستند که در کمترین زمان، مشخصات و هویت افراد را در درون این کارت ها به مشتریان تحویل میدهند.

  تکنولوژی های چاپ با چاپگر صدور کارت

  فناوری چاپ مستقیم: همانطور که از نامش پیداست به صورت مستقیم و به کمک گرما با قرار گرفتن هد چاپ بر روی کارت و از طریق انتقال داده ها بر روی ریبون، تمامی اطلاعات چاپی انتقال پیدا میکند. در این روش چاپ به دلیل آسیب ندیدن هد، با فاصله کم از لبه های کارت چاپ انجام میشود.چاپ فناوری مستقیم یکی از محبوب ترین مدل های چاپ در بین کاربران و به صرفه ترین قیمت ها در بین پرینترهای چاپ کارت است.

  فناوری چاپ غیرمستقیم: این نوع چاپ به صورت غیر مستقیم و با گرما، داده ها بر روی ریبون منتقل شده و بعد از آن به کارت منتقل میشود. چاپگرهای صدور کارت با فناوری غیر مستقیم، به هیچ وجه هد تماسی با کارت ندارد و چاپ به صورت لبه لبه با کارت صورت میگیرد که هیچ لبه سفید یا خالی مشاهده نمیشود.

  ویژگی های اصلی پرینترهای چاپ کارت

  قابلیت چاپ هولوگرام

  توانایی چاپ بر روی یک یا دو طرف کارت

  قابلیت رمز نگاری کارت های دارای چیپ

  قابلیت رمز نگاری کارت های دارای نوار مغناطیسی

  مرکز ماشین های اداری کیومیتا انواع پرینترهای صدور کارت را با قیمت مناسب و کیفیت بالا به مشتریان ارائه میدهد.