ویدئو وال
برند و سازنده کالامحدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
ویدئو وال بنکیو PL490
ویدئو وال بنکیو PL490
۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
ویدئو وال بنکیو PL552
ویدئو وال بنکیو PL552
۳۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
ویدئو وال ال جی LG 55LV75A
ویدئو وال ال جی LG 55LV75A
۴۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۳۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
ویدئو وال شارپ SHARP PN-V550
ویدئو وال شارپ SHARP PN-V550
۴۵,۴۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
ویدئو وال LG 55LV77D
ویدئو وال LG 55LV77D
۴۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه

  ویدئو وال

  به نمایشگرهای به هم چسبیده که یک تصویر یکپارچه را ایجاد کند، ویدئو وال میگویند.این نمایشگر بزرگ امروزه در مراکز تجاری، تفریحی و اقتصادی برای ارائه خدمات و محصولات جهت رضایت مشتریان مورد استفاده قرار میگیرد.ور از این رو دیگر سیستم های تبلیغاتی نظیر بروشور، پوستر، اعلامیه و ... جای خود را به این سیستم تبلیغاتی داده است.با گسترش این نوع تبلیغات نیاز به این نمایشگر عریض در بسیاری از کسب و کارها بسیار رونق پیدا کرد.

  ویژگی و امکانات استفاده از ویدئو وال

  ویدئو وال ها قابلیت دریافت بسیاری از ورودی ها با فرمت های مختلف را دارد و علاوه بر آن با پخش تصاویر زنده قابلیت پخش تصاویر ضبط شده مختلف با فرمت های MP4 ،VCD/DVD ، MOV و AVI به صورت 24 ساعت و هفت روز هفته را دارد که این قابلیت در تلویزیون های معمولی امکان پذیر نیست.این مانیتور عریض دارای نرم افزار و سخت افزار هایی است که مجزا از نمایشگر بوده و نمایش تصاویر را روی انواع ال سی دی و ال ای دی با کیفیت بالا و رزولوشن نامحدود فراهم میکند.همچنین دارای نرم افزار فارسی برای استفاده در ایران فراهم بوده و صفحه نمایش های این ویدئووال به دو صورت افقی و عمودی قابل نصب است. مدیریت همزمان پورت های اتصال مختلف تصویری و ویدئویی نظیر VGA، HDMI، DVI، Composite و RGB را به شما میدهد.

  ویدئو وال ها در مدل و برندهای متنوع نظیر پاناسونیک، شارپ، ال جی و سامسونگ در بازار موجود میباشد که هر کدام ویژگی و کارکردهای متفاوتی دارند.این مانیتورعریض توسط مرکز ماشین های اداری کیومیتا با قیمت مناسب و کیفیت بالا به فروش میرسد.