پرده نمایش

پرده نمایش از تجهیزات جانبی ویدئو پروژکتور‌‌ها، برای ارائه مطالب و تصاویر به کار برده می‌شود. پرده‌ها بر اساس مواد به کار رفته در تولید آن از ذرات کریستال و گاهی نیز از الیاف‌های مخصوص استفاده می‌شود که بر کیفیت نمایش تاثیر بسزایی دارد. بر خلاف تصور عموم، کیفیت تصاویری که پروژکتور منعکس می‌کند با کیفیت و نوع پرده نمایش ارتباط مستقیم دارد. پخش تصاویر و ویدئو‌ها بر روی پرده نمایش یا دیوار نامناسب، کیفیت نمایش را پایین می‌آورد اما اگر یک دیوار تمیز با رنگ تقریبا سفید همانند پرده نمایش دارید، می‌توانید به عنوان محل نمایش استفاده کنید.

انواع پرده نمایش دیتا پروژکتور

پرده نمایش پایه‌دار

این نوع پرده نمایش از پرده نمایش‌های پر کاربرد و پایه‌دار است. در مواقعی که احتمال جا به جایی پرده وجود دارد، نوع پایه‌دار بسیار مناسب است. این پرده به یک سه پایه قابل جمع مجهز بوده و به راحتی می‌توان آن را جا به جا نمود.

پرده نمایش پایه‌دار ویدئو پروژکتور

 

پرده نمایش برقی

این مدل به دو صورت سقفی و دیواری قابل نصب بوده و به یک موتور الکترونیکی برای کنترل از راه دور از طریق ریموت مجهز است. از لحاظ اقتصادی بالا بوده و بیشتر مورد استفاده سالن‌های بزرگ یا اتاق‌های کنفرانس و همایش قرار می‌گیرد و ابعاد بزرگ‌تری نسبت به مدل‌های دیگر پرده نمایش‌ها دارد.

انواع پرده نمایش برقی دیتا پروژکتور

پرده نمایش دستی

این نوع پرده برای کاربرانی که می‌خواهند پروژکتور را به صورت ثابت در سقف نصب کنند بسیار مناسب است. این پرده به صورت رول از طریق غلاف باز و بسته می‌شود. از نظر ابعاد تمامی مدل‌های سقفی دارای عرض و طول برابر هستند.

انواع پرده نمایش دستی ویدئوپروژکتور با گارانتی

انواع جنس پرده نمایش

پرده نمایش پارچه‌ای: این جنس از پرده نمایش‌ها از الیاف مخصوص پارچه ساخته شده و سبب شده اطلاعات و تصاویر روشنایی دریافتی کافی و خوبی را نمایش دهد.

پرده نمایش فایبر گلاس: این مدل از پرده نمایش‌های ویدیو پروژکتور از پشم شیشه و مواد نفتی تشکیل شده که این مواد تشکیل دهنده باعث سبک شدن و مقاومت آن شده است. از لحاظ کیفیت نسبت به مدل‌های دیگر بالا‌تر است.

پرده نمایش کریستال: این مدل از دانه‌های بسیار کوچک ساخته شده که موجب زیبایی این پرده نمایش‌ها شده است. علاوه بر آن باعث بالا رفتن نور تا 35 درصد می‌شود که برای محیط‌هایی که کنترل مناسبی به نور ندارند ایده‌آل است.

خرید پرده نمایش

خرید پرده نمایش ویدئو پروژکتور در فروشگاه اینترنتی کیومیتا با بهترین قیمت و کیفیت انجام می‌گیرد و انواع پرده نمایش‌ها در این فروشگاه همراه با قیمت موجود هستند. شما عزیزان می‌توانید از همین بخش در بالای صفحه مشخصات و قیمت مدل مورد نظر را  بررسی کرده و با دیگر مدل‌های مشابه مقایسه کنید. قیمت‌ها نیز همگی به روز هستند و می‌توانید با خیال راحت خرید خود را ثبت کنید.