کاغذ خردکن
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
کاغذ خردکن نیکیتا SD-9305
کاغذ خردکن نیکیتا SD-9305
۱۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
کاغذ خرد کن نیکیتا SD-9310
کاغذ خرد کن نیکیتا SD-9310
۱۶,۲۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
مقایسه
کاغذخردکن نیکیتا SD-9520
کاغذخردکن نیکیتا SD-9520
۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
کاغذ خردکن نیکیتا SD-9511
کاغذ خردکن نیکیتا SD-9511
۳۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
کاغذ خردکن نیکیتا SD-9522
کاغذ خردکن نیکیتا SD-9522
لطفا تماس بگیرید

  کاغذ خرد کن نیکیتا

  کاغذ خردکن یکی از تجهیزات پر‌کاربرد فروشگاهی است که مورد توجه بسیاری از سازمان‌ها و ادارات خصوصی و دولتی قرار گرفته است. این دستگاه تمامی اسناد و مدارک مهم کاغذی را در ابعاد‌های متنوع به صورت غیر قابل بازگشت از بین می‌برد. در گذشته کاغذ خردکن بیشتر مورد استفاده سازمان‌های بزرگ دولتی قرار می‌گرفت اما امروزه در بسیاری از شرکت‌ها، بانک‌ها، فروشگاه‌ها و حتی مصارف خانگی مشاهده می‌کنیم.

  شرکت نیکیتا یکی از تولید کنندگان داخلی کاغذخردکن است، که در سال 1382 تاسیس شد. نیکیتا این دستگاه را در مدل‌های متنوع از جمله اداری، صنعتی و رومیزی (خانگی) به تولید رسانده است که هر کدام کارایی و ویژگی‌های خاص خود را دارند.

  انواع کاغذخرد کن‌های نیکیتا

  مدل صنعتی این برند بیشتر مورد استفاده ارگان‌ها با حجم کاری سنگین قرار می‌گیرد و به دلیل قیمت بالایی که دارند کمتر مورد توجه ادارات کوچک قرار می‌گیرد. از انجایی که این کاغذ خرد کن به صورت پودری اسناد را خرد می‌کند امنیت بسیار بالایی را هم نیز دارد.

  مدل اداری برای مصارف اداری با حجم کاری متوسط و یا کم بسیار ایده آل است. کاغذ خردکن‌های اداری نیکیتا به دو روش پودری و رشته‌ای اسناد را از بین می‌برند.

  مدل رومیزی که مختص مصارف خانگی با حجم کاری کم طراحی شده است با ابعاد و وزن کوچک به راحتی روی میز شما قرار می‌گیرد.

  نوعی دیگر کاغذخرد کن‌های نیکیتا قابلیت خرد کردن CD ،DVD، کارت‌های اعتباری و منگنه را دارند. این قابلیت در مدل‌های اداری و صنعتی مشاهده می‌شود. مناسب برای سازمان‌ها و اداراتی است که اطلاعات محرمانه خود را بر روی سی دی یا دی وی دی ذخیره می‌کنند.

  خرید کاغذ خردکن نیکیتا

  شرکت کیومیتا نمایندگی فروش کاغذ خرد کن‌های Nikita در ایران است. این شرکت توانسته انواع این کاغذ خردکن‌ها را با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب برای مشتریان خود ارائه دهد.