کاغذ خردکن
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
کاغذ خردکن نیکیتا SD-9522
کاغذ خردکن نیکیتا SD-9522
۱۴,۷۹۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
کاغذ خرد کن نیکیتا SD-9310
کاغذ خرد کن نیکیتا SD-9310
لطفا تماس بگیرید
مقایسه
مقایسه
کاغذ خردکن نیکیتا SD-9511
کاغذ خردکن نیکیتا SD-9511
لطفا تماس بگیرید
مقایسه
کاغذخردکن نیکیتا SD-9520
کاغذخردکن نیکیتا SD-9520
لطفا تماس بگیرید

  کاغذ خرد کن نیکیتا

  کاغذ خردکن یکی از تجهیزات پرکاربرد فروشگاهی است که مورد توجه بسیاری از سازمان ها و ادارات خصوصی و دولتی قرار گرفته است.این دستگاه تمامی اسناد و مدارک مهم کاغذی را در ابعادهای متنوع به صورت غیر قابل بازگشت از بین میبرد.در گذشته این دستگاه بیشتر مورد استفاده سازمان های بزرگ دولتی قرار میگیرفت اما امروزه در بسیاری از شرکت ها، بانک ها و حتی فروشگاه ها مشاهده میکنیم.

  شرکت نیکیتا یکی از تولید کنندگان داخلی کاغذخردکن است، که در سال 1382 تاسیس شد.نیکیتا این محصول را در مدل های متنوع از جمله اداری ، صنعتی و رومیزی (خانگی) به تولید رسانده است که هر کدام کارایی و ویژگی های خاص خود را دارند.

  انواع کاغذخرد کن های نیکیتا

  مدل صنعتی این برند بیشتر مورد استفاده ارگان ها با حجم کاری سنگین قرار میگیرد و به دلیل قیمت بالایی که دارند کمتر مورد توجه ادارات کوچک قرار میگیرد.از انجایی که این کاغذ خرد کن به صورت پودری اسناد را خرد میکند امنیت بسیار بالایی را هم نیز دارد.

  مدل اداری برای مصارف اداری با حجم کاری متوسط و یا کم بسیار ایده آل است.کاغذ خردکن های اداری نیکیتا به دو روش پودری و رشته ای اسناد را از بین میبرند.

  مدل رومیزی که مختص مصارف خانگی با حجم کاری کم طراحی شده است.با ابعاد و وزن کوچک به راحتی روی میز شما قرار میگیرد.

  نوعی دیگر کاغذخرد کن های نیکیتا قابلیت خرد کردن CD، DVD، کارت های اعتباری و منگنه را دارد.این قابلیت در مدل های اداری وصنعتی مشاهده میشود.مناسب برای سازمان ها و اداراتی که اطلاعات محرمانه خود را بر روی سی دی یا دی وی دی ذخیره میکنند.

  شرکت کیومیتا نمایندگی فروش کاغذ خرد کن های Nikita در ایران است.این شرکت توانسته انواع این کاغذ خردکن ها را با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب برای مشتریان خود ارائه دهد.