محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
برند های دیگر پلاتر
مقایسه
پلاتر اچ پی مدل HP T795
پلاتر اچ پی مدل HP T795
لطفا تماس بگیرید
مقایسه
مقایسه
پلاتر اچ پی Designjet T1300
پلاتر اچ پی Designjet T1300
لطفا تماس بگیرید

  پلاتر اچ پی

  تصاویر برای چاپ نیاز به پرینتر دارند، اما اگر تصاویر را در ابعاد بزرگ و عریض بخواهیم چاپ کنیم باید از پلاتر استفاده کنیم.با استفاده از پلاتر میتوان تصاویر عریض نظیر نقشه و بنر را به چاپ رساند.مدل های متنوعی از این دستگاه در بازار موجود است که به روز ترین آن میتوان به مدل لیزری اشاره کرد که از دقت و سرعت بالایی برخوردار هستند.

  از برندهای متنوع دستگاه پلاتر در بازار میتوان به شرکت بزرگ اچ پی اشاره کرد.این کمپانی یکی از مشهورترین و بزرگترین تولیدکنندگان ماشین های اداری از جمله دستگاه پلاتر در جهان است.پلاتر اچ پی با توجه به امکاناتی که میدهد قیمت به صرفه و قابل توجهی را نیز به همراه دارد که در بازار کنونی شاهد فروش بسیار بالای آن هستیم.

  ویژگی پلاترهای اچ پی

  کیفیت چاپ در پلاترهای HP بی نظیر است و رنگ ها به خوبی در چاپ نمایان میشود، همچنین گرافیک های پیکسلی را به خوبی ارائه میدهد.سایزهای کاغذ مورد استفاده تا حداکثر A0 است در حالی که در پرینترهای معمولی تا حداکثر سایز A3 پشتیبانی میشود.به طور کلی پلاترهای این برند یک دستگاه خاص چاپ است که جهت چاپ تصاویر و صفحات گرافیکی کیفیت بالا و عریض مورد استفاده قرار میگیرد.بعضی از مدل ها به صورت فول پورت طراحی شده که قابلیت هایی نظیر Wi-Fi ،USB و Etherne را ارائه میدهد.

  مرکز ماشین های اداری کیومیتا نمایندگی اچ پی در تهران است. این شرکت از پرفروش ترین فروشگاه های اینترنتی در تهران است که محصول را با کیفیت بالا و قیمت مناسب برای مشتریان گرامی عرضه کرده است.