برد هوشمند
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه

  برد هوشمند اسمارت ویژن

  برد هوشمند اسمارت ویژن از تجهیزات آموزشی کاربردی در حوزه های آموزشی نظیر مدارس، دانشگاه ها و آموزشگاه ها قرار گرفته است. این برد هوشمند با اخرین تکنولوژی روز دنیا ارائه شده است. به طور کلی در معرفی این تخته میتوان گفت دستگاهی با صفحه نمایش بزرگ جهت نمایش و ارائه مطالب است. در بازار این دستگاه با نام های برد هوشمند الکترونیکی و تخته لمسی عنوان میشود.

  درواقع برد هوشمند خود به تنهایی یک سیستم کامپیوتری نیست و کارکرد آن متکی بر دیتا پروژکتور و رایانه است. زمانی که از یک سیستم کامپیوتری استفاده میکنیم کنترل نمایشگر به وسیله ماوس انجام میشود، این بردها نیز دقیقا همانند یک ماوس عمل میکند که میتوان آن را به ماوس های بزرگ تشبیه کرد که به شما کنترل کامپیوتر را با استفاده از یک نمایشگر بزرگ میدهد.

  قابلیت های برد هوشمند اسمارت ویژن

  برد هوشمند اسمارت ویژن به دو صورت دیواری و زمینی نصب میشود و محتواها به صورت تصویر یا ویدئوهای رنگی و با کیفیت نمایش داده میشود. این صفحه نمایش بزرگ به قلم و انگشتان دست حساس بوده و به همین جهت برای ارائه محتواها از وسیله های اشاره نظیر قلم یا انگشتان دست استفاده میشود. همچنین امکان اضافه کردن، ویرایش و حذف مطالب را به شما میدهد.همچنین میتوانید اطلاعات را به رایانه یا لپ تاپ منتقل کنید.

  شرکت Smart Vision این دستگاه را با کاربری آسان و راه اندازی ساده برای کاربران فراهم کرده است. مواد تشکیل دهنده این محصول بسیار مقاوم بوده و صفحه آن به صورت ضد خش و ضربه طراحی شده است. اسمارت ویژن برنامه های مختلف با عملکردهای متفاوتی را برای این تخته های لمسی بر اساس نیاز کاربران طراحی کرده است که شامل سفارشی کردن ظاهر نمایشگر تخته، طراحی و نوشتن متون با قلم های رنگی و انگشتان، سازگاری با سیستم عامل های کاربردی و قابلیت اتصال به رایانع و لپ تاپ و کنترل برنامه های کامپیوتری است.

  برد هوشمند Smart Vision را با کیفیت بالا و قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی کیومیتا خریداری کنید. برای اطلاع از قیمت و یا خرید برد هوشمند اسمارت ویژن با کارشناسان این مجموعه  جهت مشاوره رایگان در تماس باشید.