برد هوشمند
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
کالایی در این بخش موجود نمی باشد

    برد هوشمند پرومتین

    امروزه با پیشرفت فناوری در حوزه های آموزشی، روش های تدریس هوشمند در این زمینه در حال گسترش است.استفاده از تخته هوشمند همانند یک تخته معمولی است که بر روی آن تصاویر و ویدئو های مورد نظر آموزشی را مشاهده میکنید.یکی از تولیدکنندگان محبوب بردهای هوشمند که در بسیاری از مراکر آموزشی مشاهده میشود، پرومتین است.

    معرفی برد هوشمند پرومتین

    به طور کلی این بردهای هوشمند صرفا مختص مراکز آموزشی نمیباشد، بلکه بسیاری از ادارات و سازمان ها در جلسات و کنفرانس های خود از این دستگاه استفاده میکنند.بردهای برند پرومتین علاوه بر سرعت و کیفیت، امکانات ویژه ای را به شما ارائه میدهد.تنوع مدل و قیمت در این محصول بالا است و هر کدام کارایی و ویژگی های خاص خود را در هر حوزه دارند.محتوا و اطلاعات را در این تخته لمسی بسیار دقیق به اشتراک بگذارید، علاوه بر آن با ساختاری با کیفیت میتوانید سال ها از آن استفاده کنید.از لحاظ هزینه بسیار مقرون و به صرفه بوده و به همین دلیل فروش خوبی را در بازار کسب کرده است. از دیگر مزیت های این دستگاه قابلیت نصب به دو صورت زمینی و دیواری است.

    مرکز ماشین های اداری کیومیتا نمایندگی برد هوشمند لمسیPromethean در ایران است.این شرکت با راه اندازی فروشگاه اینترنتی این امکان را به مشتریان خود میدهد که به راحتی خرید و اطلاعات کامل و مشخصات هر محصول را مشاهده کنند.