محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه

  خرید پرینتر اکسیوم

  پرینترهای سوزنی را میتوان یکی از دستگاه های قدیمی محسوب کرد، که امروزه به دلیل کاربردهای متنوع، در بسیاری از سازمان ها و ادارات مورد استفاده قرار گرفته است.اکسیوم یکی از برندهای این نوع پرینترها در بازار است که با ویژگی هایی که دارد در بازار فروش بالایی را بدست آورده است.جوهر این چاپگر به صورت تگ رنگ یعنی مشکی است که البته جوهرهای رنگی هم نیز برای این چاپگر وجود دارد. به طور کلی میتوان آن را نوعی پرینتر سیاه و سفید برای چاپ فیش یا فاکتور دانست که در بانک ها و ادارات استفاده میشود.

  یکی از دلایل محبوبیت پرینترهای اکسیوم سرعت بالای آن است که مورد توجه بسیاری از مدیران کسب و کار قرار گرفته است.با توجه به کیفیت پایین تری که نسبت به مدل جوهرافشان و لیزری دارند، اما هزینه های مصرفی آن بسیار مقرون و به صرفه است.

  امکانات و ویژگی های دیگر پرینترهای سوزنی

  تنوع پرینتر سوزنی اکسیوم نسبت به برند و تکنولوژی های دیگر پرینترها کمتر است.اما سرعت بالا ، کیفیت مطلوب ، تنوع سایز کاغذ قابل چاپ و ظرفیت کاغذ از ویژگی های مهم این دستگاه است.همچنین کاربری آسان و راه اندازی ساده از دیگر مزیت های این محصول است.

  کیفیت چاپ در پرینترهای سوزنی اکسیوم بستگی به نوع سوزن های به کار رفته در آن دارد به این صورت که هر چه تعداد این سوزن ها بیشتر باشد کیفیت چاپ بالاتر میرود.به طور کلی بالاترین کیفیت چاپ مدل های 24 پین است.

  مرکز ماشین های اداری کیومیتا یکی از فروشندگان پرینتر سوزنی Axiom در تهران میباشد که این محصول را با کیفیت مطلوب و قیمت بسیار مناسب برای مشتریان خود ارائه داده است.