کارتریج
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه

کارتریج اچ پی

یکی از قطعات مهم در پرینترها کارتریج است. کاتریج یک نوع محفظه است که در آن تونر و یا جوهر قرار میگیرد. در پرینترهای لیزری، جوهر به صورت پودر، که به آن تونر میگویند، قرار میگیرد.دستور چاپ بر روی کاغذ به وسیله این پودر و توسط کارتریج صورت میگیرد.

امروزه در بازار کارتریج ها با تنوع برند و مدل وجود دارند که از برندهای معتبر تولید این قطعه میتوان به شرکت HP اشاره کرد.هر چاپگر، کارتریج مخصوص به خود را دارد.به عنوان مثال اگر در پرینترهای لیزری اچ پی از کارتریج برندهای دیگر استفاده شود دستگاه دچار مشکل خواهد شد.

تونر کارتریج های اچ پی در دو مدل رنگی و مشکی تولید شده اند.کارتریج رنگی مورد استفاده پرینترهای لیزری رنگی اچ پی و کارتریج مشکی در پرینترهای لیزری سیاه سفید اچ پی قرار میگیرد.

انواع کارتریج hp اچ پی

هنگام خرید لوازم جانبی چاپگر، مهم است که از کارتریج صحیح استفاده کنید. در حال حاضر نسخه های اصلی، سازگار و شارژی وجود دارد که هر کدام ویژگی و قابلیت های منحصر به خود را دارند. مدل های بسیاری از کاتریج های HP در بازار کنونی وجود دارد که انتخاب و خرید مشتری را بسیار ساده تر کرده است. در ادامه به بررسی انوع این کارتریج های اچ پی میپردازیم.

کارتریج اصلی اچ پی

کارتریج اصلی اچ پی، توسط شرکت اصلی اچ پی تولید شده است و از آن به عنوان کارتریج اورجینال نیز یاد می شود، و گاهی ممکن است با نام های دیگر نظیر OEM به فروش برسد، که به معنی سازنده تجهیزات اصلی است؛ و دارای عملکرد بالا میباشد. کارتریج اصلی HP از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار است و برای تعداد چاپ بالا بسیار کاربردی میباشد و هیچ عنوان به پرینتر شما آسیب نمیبیند. به طور کلی تولید کنندگان اصلی پرینتر کارتریج هایی را تولید می کنند که مناسب چاپگرهایشان است.

کارتریج طرح اچ پی

کارتریج طرح اچ پی، کارتریجی است که توسط شرکت های متفرقه غیر اچ پی برای استفاده در پرینتر شما تولید شده و به اندازه کارتریج اصلی قابل اعتماد است. این کارتریج قیمت بسیار معقولی را ارائه می دهد و جایگزین مناسبی برای نسخه های اصلی است. بسیاری از افراد ممکن است از خرید کارتریج طرح با وجود هزینه کمتر احتیاط کنند؛ از ترس اینکه تجهیزات غیر اصلی ممکن است به چاپگر آنها آسیب برساند و نتایج کمتری داشته باشد. با این حال، شما باید آن را از مراکز فروش معتبر خریداری کنید. یک کارتریج سازگار برای چاپگر شما می تواند سرمایه قابل اعتماد باشد. همچنین نتایج با کیفیت خوبی ارائه می دهد که می تواند با کارتریج های اصلی مطابقت داشته باشند. از طرفی مشکلات مربوط به کارتریج طرح ممکن است به دلیل عوامل مختلفی از جمله نقاط ذوب مختلف ، کیفیت های مختلف الکترواستاتیک ، رنگدانه های مختلف و اندازه ذرات مختلف ایجاد شود که هر یک از آنها می تواند منجر به کیفیت چاپ پایین ، کثیف بودن زمینه یا در موارد شدید آسیب به پرینتر شود.

کارتریج شارژی اچ پی

کاتریج قابل شارژ اچ پی در صورت خالی شدن مجدد پر میشود و در نتیجه موجب کاهش هزینه های کاربر خواهد شد. کارتریج های شارژی یا همان قابل تعویض ، دقیقاً مانند کارتریج های اصلی و سازگار، دارای اشکال و اندازه های مختلفی هستند و تقریباً با همان اصول کار می کنند. هر کارتریج دارای دو ورودی است، یکی برای جوهر و دیگری برای هوا و دیگری خروجی تنظیم شده ، تا جوهر به طور مداوم به چاپگر برسد. امروزه اکثر کارتریج ها دارای یک ریز تراشه هستند که با چاپگر ارتباط برقرار می کند.

خرید کارتریج hp طرح و اورجینال از کیومیتا

ما در فروشگا کیومیتا انواع کارتریج های طرح و اورجینال اچ پی را با کیفیت بالا در اختیار شما قرار میدهیم و شما مشتریان عزیز میتوانید کارتریج hp طرح و اورجینال را از این فروشگاه در هر نقطه از ایران سفارش و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

قیمت کارتریج اچ پی

تصمیم گیری درباره ویژگی ها و گزینه های چاپی که در چاپگر به دنبال آن هستید فقط بخشی از آن است؛ هزینه کارتریج های چاپگر به همان اندازه مهم است که باید مورد توجه قرار گیرد و خریداران اغلب نادیده می گیرند. قیمت کارتریج، اندازه کارتریج و تعداد صفحاتی که از یک کارتریج دریافت می کنید در مدل های چاپگر بسیار متفاوت است و بسته به بازده هزینه کارتریج های شما ، چاپگری را که انتخاب می کنید در نهایت می تواند بودجه چاپی را ایجاد کند. قبل از خرید، هزینه های کارکرد عمر چاپگر را ترسیم کرده و مطمئن شوید که این هزینه ها مطابق با نیاز چاپ و بودجه شما است. به عنوان مثال قیمت کارتریج اورجینال HP به نسبت گران تر بوده و مسلما چاپ هایی با کیفیتی را نیز ارائه میدهد و بسیاری از شرکت ها کارتریج های تونر جایگزین عمومی را تولید می کنند که با قیمت بسیار کمتری نسبت به کارتریج های اصلی فروخته می شوند. برای اطلاع از قیمت کارتریج اورجینال و طرح HP به بالای این صفحه مراجعه فرمایید و در صورت موجود نبودن مدل مورد نظر با کارشناسان در تماس باشید.