کشو پول
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
برند های دیگر کشو پول
مقایسه
مقایسه
مقایسه
کشو پول 5 محفظه ای
کشو پول 5 محفظه ای
لطفا تماس بگیرید

  کشو پول بیکسلون

  کشو پول یکی از تجهیزات فروشگاهی و بسیار کاربردی در بانک ها، سوپر مارکت های بزرگ و فروشگاه ها مورد استفاده قرار گرفته است.این مشاغل به دلیل اینکه در روز با پول زیادی سر و کار دارند، بسیار میتواند ایده ال باشد.این کشو در واقع یک نوع صندوق است که در ان تعدادی خانه برای نگهداری اسکناس و سکه طراحی شده است.

  معرفی کشو پول بیکسلون

  خرید و انتخاب کشو پول کمی دشوار است، زیرا تنوع مدل و قیمت این قطعه بسیار زیاد بوده که هر کدام ویژگی و کارایی های خاص خود را دارند.یکی از برندهای خوش نام که به تولید این کشو پرداخته، بیکسلون است.کشو پول های بیکسلون از بدنه ای مقاوم و فلزی در دو نوع چهار خانه ای و پنج خانه ای که مدل اول چهار محفظه و در مورد دوم پنج محفظه برای نگهداری پول ها و سکه ها تولید شده است.این محفظه به شما این امکان را میدهد که در هر خانه یک نوع اسکناس را قرار دهید.

  امنیت در کشو پول های بیکسلون بسیار بالا بوده، بدین صورت که در صورت باز شدن درب صدای هشدار دهنده ای از آن خارج میشود که از سرقت رفتن پول ها جلوگیری میکند.همچنین با تمامی پول های رایج کشور ایران سازگاری کامل دارد.از نظر ابعاد بسیار متفاوت هستند و برای کسب و کارهای کوچک نیز در اندازه های کوچک تر هم در نظر گرفته شده است.

  بیکسلون تمامی محصولات خود را با کیفیت بسیار بالا در طراحی بسیار زیبا و رنگ های مختلف متناسب با نیاز مشتریان تولید کرده است.

  خرید کشو پول بیکسلون

  شرکت آتیه اندیشان نیک سگال نوین با عرضه انواع کشو پول فروشگاهی Bixolon خریدی مطمئن را برای مشتریان خود فراهم کرده است.در نظر داشته باشید این کشوها بر اساس مدل دستگاه قیمت های متفاوتی دارد.پیشنهاد ما این است حتما به فروشگاه کیومیتا زده و انواع کشو پول ها را بررسی کنید.