محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه

  پرینتر ریکو

  ریکو یک کمپانی ژاپنی است که به تولید ماشین های اداری از جمله پرینتر پرداخته است.این شرکت چاپگرهای لیزری را با کیفیت بالا در بازار ارائه داده است.این دستگاه در سه مدل تک کاره، سه کاره و چهار کاره تولید شده است.این دستگاه به دلیل اینکه فقط در مدل لیزری تولید میشود نیاز به جوهر ندارد و از تونر برای چاپ استفاده میشود که در ادامه به بررسی آن میپردازیم.

  پرینتر تک کاره ریکو: این دستگاه فقط عملیات چاپ را انجام میدهد ودر دو مدل رنگی و سیاه سفید است. در مدل رنگی اسناد به صورت رنگی و در سیاه سفید اسناد به صورت سیاه و سفید چاپ میشوند و سرعت چاپ آن برای هر دو مدل بین 20 تا 30 برگ است.برای شرکت ها و کسب و کارهای کوچک مناسب میباشد.

  پرینتر سه کاره ریکو: این دستگاه این امکان را به شما میدهد که به صورت همزمان پرینت، کپی و اسکن را انجام دهید.سرعت چاپ آن مانند مدل قبل است.توان ماهانه آن تا 35000 صفحه است.

  پرینتر چهار کاره ریکو: این دستگاه همزمان عملیات پرینت، اسکن، کپی و فکس را انجام میده.چاپگری ایده آل و کامل مناسب برای کسب و کار شما است.سرعت چاپ آنها همانند هم بوده و از یک صفحه نمایشگر لمسی برخوردار است.توان کار ماهانه آن تا 20000 صفحه بوده و برای ادارات و سازمان های بزرگ بسیار مناسب میباشد.

  ویژگی های چاپگرهای ریکو

  • این برند یکی از ارزانترین برندهای موجود در بازار است
  • بسیار مقاوم بوده
  • مقرون و به صرفه بوده
  • توان کاری بالا
  • یکی از ضعف های بزرگ آن هزینه بالا مواد مصرفی آن میباشد.

  شرکت آتیه اندیشان نیک سگال نوین از یکی نمایندگان شرکت RICOH بوده که توانسته است انواع پرینترهای لیزری ریکو را همراه با گارانتی اصلی در فروشگاه اینترنتی کیومیتا برای راحتی شما کاربران عزیز ارائه دهد.این شرکت اماده اطلاع رسانی به شما در صورت هر گونه سوال می باشد.