لیبل پرینتر
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
لیبل پرینتر هانی ول PC42T
لیبل پرینتر هانی ول PC42T
لطفا تماس بگیرید

  لیبل پرینتر هانی ول

  هانی‌ول (Honeywell) یک برند آمریکایی چند ملیتی بوده که تولید انواع مختلفی از محصولات الکترونیکی دستگاه‌های صنعتی، فروشگاهی و بانکی از جمله لیبل را برای دامنه گسترده‌ای از مشتریان ارائه می‌دهد که توانسته سال‌ها به دنبال ایده‌ها و فناوری‌های جدید برای طراحی و تولید محصولات خود باشد.

  انواع لیبل پرینتر هانی‌ول

  لیبل پرینتر‌های برند هانی‌ ول در صنایع مختلف نظیر کارخانه‌ها، فروشگاه‌ها، خدماتی، درمانی و حمل و نقل طراحی و تولید می‌شود و از این رو برای چاپ انواع لیبل و برچسب با حجم کاری کم تا بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد. مدل‌های متنوعی از این دستگاه ارائه می‌شود که کاربر بر اساس نوع نیاز خود آن را انتخاب و خریداری می‌کند.

  لیبل پرینتر صنعتی هانی‌ول

  لیبل پرینتر‌های نوع صنعتی این شرکت به صورت تخصصی برای حجم کاری بالا و سنگین در انباداری‌ها، حمل و نقل و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین به دلیل طراحی مقاوم و مستحکم در هر محیطی با هر شرایط آب و هوایی بدون آسیب به دستگاه قابل نصب و راه اندازی است.

  فروش لیبل پرینتر صنعتی هانی‌ ول

  لیبل پرینتر رومیزی هانی‌ول

  این نوع لیبل زن‌های همانطور که از نامش پیداست برای کاربری‌های سبک با قابلیت استفاده بر روی میز قرار می‌گیرد که با توجه به ابعاد و حجم کوچک برای جا به جایی بسیار راحت است. این لیبل پرینتر Honeywell برای استفاده در محیط‌های کاری کوچک نظیر داروخانه‌، آزمایشگاه، فروشگاه‌ و دیگر مکان‌هایی که نیاز به چاپ لیبل و برچسب دارند است.

  فروش لیبل پرینتر رومیزی هانی‌ ول

  فناوری‌های چاپ لیبل پرینتر هانی‌ول

  به طور کلی لیبل زن‌های هانیول از لحاظ چاپی در دو نوع حرارت مستقیم (Direct Thermal Printing) و انتقال حرارتی (Thermal Transfer Printing) است. در روش چاپ حرارت مستقیم از کاغذ‌های مخصوص استفاده می‌شود و در چاپ انتقال حرارتی از یک ریبون گرم شده برای چاپ استفاده می شود که دوام بالا‌تری هم دارد.

  قیمت لیبل پرینتر هانی‌ول

  اگر قصد خرید لیبل پرینتر هانی ول با قیمت مناسب را دارید با مراجعه به سایت کیومیتا مدل مورد نظر خود را با بهترین قیمت انتخاب و خریداری نمائید.

  خرید لیبل پرینتر هانی‌ول

  شما مشتریان گرامی می‌توانید برای خرید لیبل پرینتر Honeywell به صورت اینترنتی با مناسب‌ترین قیمت از طریق فروشگاه کیومیتا اقدام کنید و در کمترین زمان ممکن آن را درب منزل تحویل بگیرید.