لیبل پرینتر
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
لیبل پرینتر بیکسلون XT5-40
لیبل پرینتر بیکسلون XT5-40
۴۴,۱۷۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه

لیبل پرینتر بیکسلون

لیبل پرینتر که با نام های لیبل زن، چاپگر لیبل، پرینتر لیبل، بارکد پرینتر و چاپگر بارکد نیز عنوان می شود، دستگاهی مناسب برای چاپ برچسب و لیبل است. این برچسب ها قابل چسباندن به انواع کالا ها به منظور شناسایی و ثبت مشخصات محصولات است. این چاپگر در مدل و برند های متنوع برای مصارف گوناگون تولید شده است. از شرکت های تولید کننده دستگاه پرینتر لیبل زن، کمپانی معتبر بیکسلون (Bixolon) است.

لیبل زن بیکسلون مناسب برای چاپ انواع بارکد های تک بعدی و دو بعدی، و برای تمامی مشاغل مورد استفاده قرار می گیرد. هزینه پایین دستگاه و کاربری ساده باعث شده است در وقت و هزینه های شما بسیار صرفه جویی شود.

انواع تکنولوژی چاپ در لیبل پرینتر های بیکسلون

تکنولوژی چاپ لیبل پرینتر بیکسلون به دو دسته حرارتی و ریبونی دسته بندی شده است.

لیبل پرینتر حراراتی

از طریق گرمایی که بر روی هد ایجاد می کند، آن را به برچسب و لیبل انتقال می دهد که عملیات چاپ صورت می گیرد. بیشتر مورد استفاده آزمایشگاه ها و در محیط هایی که گرمایی بسیار پایینی وجود دارد قرار می گیرد. یکی از معایب این نوع چاپ از بین رفتن و پاک شدن سریع بارکد است.

لیبل پرینتر ریبونی

این دستگاه توسط ریبون و بر روی برچسب های غیر حرارتی چاپ می شود. مناسب برای مشاغلی که می خواهند بارکد ها با ماندگاری بالا چاپ شوند است.

تمامی پرینتر های برند بیکسلون از مکانیزم مقاوم با ترکیب فلز و موتور های پر قدرت است. همه اجزاء تشکیل دهنده این دستگاه شامل چرخ دهنده و بدنه از پلاستیک ABS ساخته شده است. خدماتی که همراه این محصول ارائه می شود شامل گارانتی و خدمات پس از فروش است.

خرید لیبل پرینتر بیکسلون

شرکت آتیه اندیشان نیک سگال نوین یکی از پر فروش ترین فروشگاه های اینترنتی غیر حضوری و حضوری نمایندگی فروش BIXOLON در ایران بوده که خدمات فروش و پس از فروش را به خریداران محترم ارائه می دهد. کارشناسان بخش فروش این مجموعه، مشتریان را در این زمینه راهنمایی کرده تا بتوانند کالا های خود را با توجه به نیازشان خریداری کنند.