لیبل پرینتر
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
لیبل پرینتر بیکسلون XT5-40
لیبل پرینتر بیکسلون XT5-40
۳۸,۶۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
مقایسه

لیبل پرینتر بیکسلون

لیبل پرینتر که با نام های لیبل زن، چاپگر لیبل، پرینتر لیبل، بارکد پرینتر و چاپگر بارکد نیز عنوان میشود، دستگاهی مناسب برای چاپ برچسب و لیبل است. این برچسب ها قابل چسباندن به انواع کالا ها به منظور شناسایی و ثبت مشخصات محصولات است.این چاپگر در مدل و برندهای متنوع برای مصارف گوناگون تولید شده است. از شرکت های تولید کننده دستگاه پرینتر لیبل زن، کمپانی معتبر بیکسلون است.

لیبل زن بیکسلون مناسب برای چاپ انواع بارکدهای تک بعدی و دو بعدی، و برای تمامی مشاغل مورد استفاده قرار میگیرد.هزینه پایین دستگاه و کاربری ساده باعث شده است در وقت وهزینه های شما بسیار صرفه جویی شود.

انواع تکنولوژی چاپ در لیبل پرینترهای بیکسلون

تکنولوژی چاپ آن به دو دسته حرارتی و ریبونی دسته بندی شده است.

لیبل پرینتر حراراتی: از طریق گرمایی که بر روی هد ایجاد میکند، آن را به برچسب و لیبل انتقال میدهد که عملیات چاپ صورت میگیرد.بیشتر مورد استفاده آزمایشگاه ها و در محیط هایی که گرمایی بسیار پایینی وجود دارد قرار میگیرد.یکی از معایب این نوع چاپ از بین رفتن و پاک شدن سریع بارکد است.

لیبل پرینتر ریبونی: این دستگاه توسط ریبون و بر روی برچسب های غیر حرارتی چاپ میشود.مناسب برای مشاغلی که میخواهند بارکدها با ماندگاری بالا چاپ شوند است.

تمامی پرینترهای برند بیکسلون از مکانیزم مقاوم با ترکیب فلز و موتورهای پر قدرت است.همه اجزاء تشکیل دهنده این دستگاه شامل چرخ دهنده و بدنه از پلاستیک ABS ساخته شده است.خدماتی که همراه این محصول ارائه میشود شامل گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.

شرکت آتیه اندیشان نیک سگال نوین یکی از پر فروش ترین فروشگاه های اینترنتی غیر حضوری و حضوری نمایندگی فروش BIXOLON در ایران بوده که خدمات فروش و پس از فروش را به خریداران محترم ارائه میدهد.کارشناسان بخش فروش این مجموعه، مشتریان را در این زمینه راهنمایی کرده تا بتوانند کالاهای خود را با توجه به نیازشان خریداری کنند.