لیبل پرینتر
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
لیبل پرینتر برادر PT-H110
لیبل پرینتر برادر PT-H110
۱,۶۳۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
لیبل پرینتر برادر QL-800
لیبل پرینتر برادر QL-800
۴,۵۷۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
لیبل پرینتر برادر PT-E850TKW
لیبل پرینتر برادر PT-E850TKW
۳۵,۵۴۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه

لیبل پرینتر برادر

لیبل پرینتر یا لیبل زن یکی از تجهیزات فروشگاهی است کهکه برای چاپ انواع برچسب، لیبل و بارکد مورد استفاده قرار گرفته میگیرد.امروزه بسیاری از مشاغل از جمله فروشگاه ها،انبارداری ها، داروخانه ها، سینما، آزمایشگاه و اداره پست برای چاپ برچسب برای کالاها، محصولات و قطعات خود از این دستگاه پر کاربرد استفاده میکنند.

انواع لیبل پرینتر برادر

در حال حاضر این محصول در برند و انواع متفاوتی در بازار ارائه شده است. یکی  از برند های تولید چاپگر برچسب کمپانی معتبر و معروف برادر Brother میباشد که در دو نوع رومیزی و قابل حمل در بازار ارائه شده است.

لیبل پرینتر رومیزی برادر: مدل رومیزی این شرکت برای حجم کاری کم  تا متوسط و برخی در مصارف صنعتی استفاده میشود و از این رو دارای بدنه مقاوم و فلزی میباشند تا در محیط های صنعتی و پر خطر و کارخانه ای آسیب نبینند. یکی از امتیازاتی که نسبت به مدل های قابل حمل دارد اتصالات گسترده تر و امکانات بیشتر میباشد. لیبل پرینترهای رومیزی برادر دارای از روش چاپ انتقال حرارتی غیر مستقیم  و مستقیم بهره نمیبرند که در روش مستقیم برای چاپ نیازی به ریبون ندارد و به صرفه میباشد اما در روش غیر مستقیم نیاز به ریبون میباشد.

لیبل پرینتر قابل حمل برادر: این لیبل پرینترها همانطور که از اسمشان پیداست به صورت قابل هستند و برای مشاغل سیار بسیار کاربرد دارد. این لیبل زن ها به طور معمول برای کارهای سبک طراحی شده 

ویژگی های لیبل پرینتر برادر

از ویژگی های مهم لیبل پرینتر برادر کیفیت و قیمت مناسب آن میباشد که توانسته است کاربران زیادی را جذب کند.دارای کاربری بسیار آسان و دارای ابعادی کوچک و وزنی سبک میباشد که فضای بسیار کمی را اشغال میکند.این محصول از پورت های مختلفی از جمله USB ،Ethernet و Parallel پشتیبانی میکند. دارای عمر طولانی و عدم نیاز به شارژ میباشد.

اگر به تازگی قصد خرید لیبل پرینتر را دارید ما به شما برند Brother  را پیشنهاد میکنیم بی شک جز پرفروش ترین تجهیزات فروشگاهی میباشد.شرکت آتیه اندیشان نیک سگال نوین انواع لیبل پرینتر برادر را با قیمت مناسب برای شما عزیزان ارائه داده است.شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا هر گونه سوال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.