محدوده قیمت مورد نظر(تومان)

پرینتر برادر

شرکت معروف ژاپنی برادر از تولید کنندگان انواع ماشین های اداری از جمله دستگاه پرینتر میباشد.این دستگاه در ابعاد،مدل و قیمت های متفاوت به بازار عرضه شده است.در گذشته به صورت تک کاره تولید میشدند اما در چند سال اخیر برادر برای راحتی کاربران این محصول را به صورت چند کاره (فکس،اسکن و کپی) ارائه داده است. پرینتر های برند brother به دو دسته جوهر افشان و لیزری تقسیم میشوند.که در ادامه به بررسی ویژگی های آن میپردازیم.

انواع پرینترهای برادر 

چاپگر لیزری برادر : اگر به دنبال سرعت بالا برای چاپ متن و صفحات سیاه و سفید هستید و یا کیفیت چاپ برایتان اهمیت دارد این مدل از این دستگاه را به شما پیشنهاد میکنیم.پرینتر لیزری برای محیط ها و دفاتر اداری که از حجم کاری بالایی برخوردار میباشند مناسب است.اگر هزینه برایتان اهمیت ندارد به عنوان یک دستگاه ایده آل با طول عمر بالا میباشد.در صورتی که چاپ رنگی ندارید بهتر است از این مدل استفاده ننمایید.

چاپگر جوهر افشان برادر : این مدل برای چاپ تصاویر بسیار مناسب میباشد اما نسبت به لیزری از سرعت پایین تری برخوردار میباشند.برخی از مدل های پایین تر آن برای مصارف خانگی و کسب و کارهای کوچک هم مورد استفاده قرار میگیرد.عملکرد آن چون از طریق جوهر صورت میگیرد هزینه مصرف مواد مصرفی آن بالا میباشد.

با خرید این محصول برای کسب خود و یا منزل میتوانید خاطر جمع سال ها از آن استفاده نمایید و با قرار دادن در کنار میزتان با آرامش و بدون سر و صدا کار نمایید.

شرکت آتیه اندیشان نیک سگال نوین انواع پرینترهای برادر را برای شما کاربران عزیز با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالا ارائه داده است.میتوانید به صورت آنلاین و غیر حضوری همراه با گارانتی اصلی در هر نقطه از کشور هستید از طریق فروشگاه کیومیتا اقدام نمایید.در صورت هر گونه سوال در این زمینه میتوانید با کارشناسان بخش فروش تماس حاصل نمایید.