دستگاه کپی
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
دستگاه کپی مینولتا C454
دستگاه کپی مینولتا C454
لطفا تماس بگیرید
مقایسه
مقایسه
مقایسه

  دستگاه کپی مینولتا

  مینولتا (Minolta) یکی از شرکت های سازنده دستگاه کپی در ژاپن است. این کمپانی شناخته شده تنوعی از دستگاه های فتوکپی را در بازار ارائه داده است. این دستگاه به دو دسته رنگی و سیاه و سفید دسته بندی میشود. در مدل کپی رنگی طیفی از انواع رنگ ها مورد استفاده قرار میگیرد اما در کپی سیاه و سفید همان طور از اسمش پیداست فقط یک رنگ مورد استفاده قرار می گیرد.

  انواع دستگاه کپی مینولتا


  چندکاره : این دستگاه به طور همزمان عملیات چاپ، اسکن و در برخی قابلیت فکس را نیز دارا میباشند.مناسب شرکت ها و سازمان های بزرگ که میخواهند در هزینه و وقت خود صرفه جویی نمایند بسیار مناسب میباشد.

  دیجیتال : این نوع از دستگاه علاوه بر قابلیت های چند کاره، چاپ از طریق رایانه را هم انجام میدهد.

  آنالوگ: این نوع دستگاه دارای سیستم قدیمی بوده و به صورت مکانیکی عمل میکنند.امروزه با پیشرفت فناوری ها توانسته است جای خود را به سیستم های دیجیتالی بدهد.

   رو میزی : انواع دستگاه های مینولتا از نظر اندازه به چند دسته طبقه بندی میشوند. مدل رومیزی برای مصارف خانگی و یا برای شرکت های کوچک طراحی شده است و دارای ظرفیت محدودی هستند.میتوان آن را بر روی میز قرار داد و به راحتی جا به جا نمود.

   ایستاده : این مدل نسبت به رومیزی دارای قدرت بیشتری بوده و برای مصارفی با حجم کاری بالا مورد استفاده قرار میگیرد.این دستگاه بر روی کنسول خود به صورت ایستاده بر روی زمین قرار میگیرد.

   تحت شبکه : از طریق این دستگاه قادر خواهید بود به شبکه متصل شوید.و هر کاربر قادر خواهد بود مستقل از آن استفاده نماید.

  شرکت آتیه اندیشان نیک سگال نوین انواع دستگاه کپی برند Minolta را با قیمت مناسب و همراه با گارانتی اصلی برای شما کاربران گرامی در فروشگاه کیومیتا ارائه داده است.کارشناسان فروش آماده خدمات رسانی به شما عزیان در صورت هر گونه سوال میباشند.