دستگاه کپی
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه

  دستگاه کپی ریکو

  اگر قصد خرید دستگاه کپی برای شرکت یا منزل خود دارید،ممکن است انواع متفاوتی از برند ها را بررسی کرده باشید اما ما به شما دستگاه کپی ریکو RICOH را پیشنهاد میکنیم که میتوانید برای دفتر یا موارد شخصی هم استفاده کنید. ریکو یک برند ژاپنی میباشد که محصولاتی با کیفیت و با قیمت مناسب را به بازار عرضه کرده است این کمپانی در سال 1939 میلادی تاسیس شد.

  معرفی دستگاه فتوکپی ریکو

  کمپانی ریکو در چند دهه اخیر به تولید ماشین های اداری پرداخته است و توانسته  جز برندهای محبوب در تولید ماشین های اداری  باشد.این دستگاه جزء دستگاه هایی میباشد که میتوان سال ها از آن در منزل و شرکت ها استفاده کرد.این دستگاه کپی مزایای بسیاری دارد.قبل از خرید دستگاه کپی اول اطلاعات کلی در مورد دستگاه های فتوکپی مختلف و قابلیت های آن ها بدست آورید و ببینید این دستگاه ها چه تفاوت با دستگاه های دیگر دارند.

  اگر شما نیاز شرکتتان را بشناسید و بدانید دستگاه فتوکپی چه کاری قرار است انجام دهد آن وقت میتوانید دستگاه مناسب خود را به راحتی پیدا کنید.هنگامی که در مورد دستگاه های کپی تحقیق میکنید اطمینان پیدا کنید که همه قابلیت های یک دستگاه فتوکپی را بررسی کرده اید زیرا بعضی از برندها قابلیت های متفاوتی را ارائه می کنند.

  از قابلیت های این دستگاه میتوان به کپی دو رو و صفحه لمسی آن اشاره کرد.برخی از کپی ها تک کاره و بعضی چند کاره میباشد که شامل فکس ،اسکن و پرینت هم میباشد. دستگاه کپی ریکو از کپی اسناد تا ابعاد A3 پشتیبانی می کند. همانطور که گفته شد این دستگاه قابلیت های بسیار دیگری هم دارد که شرح آن در یک مقاله غیر ممکن است.

  شما میتوانید ازطریق فروشگاه کیومیتا اطلاعات بیشتری را در مورد این دستگاه کسب نمایید.شرکت کیومیتا برای راحتی شما عزیزان دستگاه های کپی ریکو و انواع دستگاه کپی با برندهای متفاوت، و با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه داده است.