دستگاه کپی
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه

دستگاه کپی توشیبا

کمپانی توشیبا TOSHIBA تولیدکننده انواع دستگاه‌ها و تجهیزات الکترونیکی برای دفاتر، اداره‌ها، خانه‌ها، موسسه‌های صنعتی و کمپانی‌های فناوری اطلاعات است و در حال حاظر یکی از برند‌های شناخته شده است. شرکت توشیبا در سال 1875 در ژاپن تاسیس شد. این کمپانی معروف در دهه‌های اخیر دستگاه‌های فتوکپی را طراحی و به تولید رسانیده. در حال حاظر مدل‌های بسیاری از این دستگاه را تولید کرده که دارای قابلیت‌های بسیاری بوده و توانسته کاربران بسیاری را جذب کند. این دستگاه برای دفاتر کوچک با کار‌های متوسط و همچنین کار‌های پر حجم ارائه  شده است.

مشخصات دستگاه کپی توشیبا

این شرکت سری جدید از محصولاتش را با عنوان  Departmental systems سیستم‌های اداری دسته بندی کرده که می‌توانند کاغذ‌های A4  و A3 را پشتیبانی کند و همچنین بیشتر این محصولات دارای اسکن دورو، فیدر و قابلیت اتصال به شبکه را دارا است.

کمپانی توشیبا با ارائه دستگاه‌های فتوکپی بزرگ و با پشتیبانی از کار‌های پر حجم، پر‌سرعت و نیز پر‌بازده بسیار تخصصی عمل کرده. سری جدید دستگاه‌های فتوکپی توشیبا مخصوص کسب و کار‌های بزرگ بوده و همچنین چاپ لیزری را با کیفیت بالا ارائه می‌دهد. یکی از ویژگی‌ای مهم این برند کاربری آسان آن است. این ویژگی می‌تواند باعث صرفه جویی در وقت و زمان شما شود، زیرا  دیگر لازم نیست وقتتان را صرف یادگیری و کار با آن کنید.

یکی از مواردی که در هنگام خرید دستگاه کپی باید مد نظر باشید ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن است و به دنبال دستگاهی باشید که مطابق نیاز شما باشد.

به طور کلی میتوان گفت دستگاه های فتوکپی توشیبا به دو دسته تقسیم می شوند. 

  • تک کاره

  •  چند کاره 

اصلی‌ترین تفاوت این 2 دسته در وزن، اندازه، سایز اسکن و رنگی و سیاه سفید بودن آن است.

خرید دستگاه کپی توشیبا

شرکت کیومیتابا داشتن نمایندگی توشیبا در تهران انواع دستگاه کپی این برند را با کیفیت بالا و قیمت مناسب برای شما عزیزان فراهم کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا برای خرید آنلاین و یا تعمیرات دستگاه می‌وانید با شرکت کیومیتا در تماس باشید.