دستگاه کپی
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
دستگاه کپی Toshiba E-STUDIO 2309A
دستگاه کپی Toshiba E-STUDIO 2309A
لطفا تماس بگیرید
مقایسه
دستگاه کپی toshiba es4508A
دستگاه کپی toshiba es4508A
لطفا تماس بگیرید
مقایسه
دستگاه کپی  Toshiba es3008A
دستگاه کپی Toshiba es3008A
لطفا تماس بگیرید

دستگاه کپی توشیبا

کمپانی توشیبا TOSHIBA تولیدکننده انواع دستگاه‌ها و تجهیزات الکترونیکی برای دفاتر، اداره‌ها، خانه‌ها، موسسه‌های صنعتی و کمپانی‌های فناوری اطلاعات است و در حال حاظر یکی از برند‌های شناخته شده است. شرکت توشیبا در سال 1875 در ژاپن تاسیس شد. این کمپانی معروف در دهه‌های اخیر دستگاه‌های فتوکپی را طراحی و به تولید رسانیده. در حال حاظر مدل‌های بسیاری از این دستگاه را تولید کرده که دارای قابلیت‌های بسیاری بوده و توانسته کاربران بسیاری را جذب کند. این دستگاه برای دفاتر کوچک با کار‌های متوسط و همچنین کار‌های پر حجم ارائه شده است.

مشخصات دستگاه کپی توشیبا

این شرکت سری جدید از محصولاتش را با عنوان Departmental systems سیستم‌های اداری دسته بندی کرده که می‌توانند کاغذ‌‌های A4 و A3 را پشتیبانی کند و همچنین بیشتر این محصولات دارای اسکن دورو، فیدر و قابلیت اتصال به شبکه را دارا است.

کمپانی توشیبا با ارائه دستگاه‌های فتوکپی بزرگ و با پشتیبانی از کار‌های پر حجم، پر‌سرعت و نیز پر‌بازده بسیار تخصصی عمل کرده. سری جدید دستگاه‌های فتوکپی توشیبا مخصوص کسب و کار‌های بزرگ بوده و همچنین چاپ لیزری را با کیفیت بالا ارائه می‌دهد. یکی از ویژگی‌ای مهم این برند کاربری آسان آن است. این ویژگی می‌تواند باعث صرفه جویی در وقت و زمان شما شود، زیرا دیگر لازم نیست وقتتان را صرف یادگیری و کار با آن کنید.

یکی از مواردی که در هنگام خرید دستگاه کپی باید مد نظر باشید ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن است و به دنبال دستگاهی باشید که مطابق نیاز شما باشد.

انواع دستگاه کپی TOSHIBA

به طور کلی می‌توان گفت دستگاه‌های فتوکپی توشیبا به دو دسته تک کاره و چند کاره تقسیم می‌شوند و از اصلی‌ترین تفاوت این 2 دسته در وزن، اندازه، سایز اسکن و رنگی و سیاه سفید بودن آن است.

کپی تک کاره توشیبا

همانطور که از نامش پیداست به صورت تک کاره ارائه شده و تنها قابلیت کپی اسناد و مدارک را دارد که برای مصارف کوچک اداری و حتی خانگی پیشنهاد می‌شود. از دستگاه کپی تک کاره TOSHIBA بهتر است برای حجم کاری کم تا متوسط استفاده شود.

دستگاه کپی تک کاره توشیبا TOSHIBA

کپی چند کاره توشیبا

این نوع دستگاه فتوکپی علاوه بر قابلیت کپی از قابلیت‌های پرینت، اسکن و در برخی مدل‌ها فکس برخوردار است که برای مصارف اداری و سازمانی پر مشغله پیشنهاد می‌شود.

انواع دستگاه کپی چند کاره توشیبا

قیمت دستگاه کپی توشیبا

دستگاه‌های‌ فتوکپی توشیبا نسبت به مدل‌ و برند‌های دیگر گران قیمت هستند و مواد مصرفی گران‌تری برای چاپ دارد. بنابراین اگر بودجه محدودی دارید، بهتر است به سراغ دیگر برند‌های این دستگاه بروید.

خرید دستگاه کپی توشیبا

شرکت کیومیتا با داشتن نمایندگی توشیبا در تهران انواع دستگاه کپی این برند را با کیفیت بالا و قیمت مناسب برای شما عزیزان فراهم کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا برای خرید دستگاه کپی توشیبا می‌توانید با بخش فروش مجموعه کیومیتا در تماس باشید.