دستگاه کپی
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
دستگاه کپی شارپ  AR-X202
دستگاه کپی شارپ AR-X202
۱۶,۸۹۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
دستگاه کپی شارپ  AR-6020NV
دستگاه کپی شارپ AR-6020NV
۴۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
دستگاه کپی Sharp AR-6023N
دستگاه کپی Sharp AR-6023N
۴۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
دستگاه کپی شارپ  6026NV
دستگاه کپی شارپ 6026NV
۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
دستگاه کپی شارپ Sharp AR-6131
دستگاه کپی شارپ Sharp AR-6131
۷۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
دستگاه کپی شارپ Sharp AR-X311N
دستگاه کپی شارپ Sharp AR-X311N
۸۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
دستگاه کپی شارپ Sharp AR-M460N
دستگاه کپی شارپ Sharp AR-M460N
۱۵۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
مقایسه
دستگاه کپی  Sharp MX2614N
دستگاه کپی Sharp MX2614N
۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه کپی شارپ

کمپانی SHARP  شارپ  یکی از قدیمی ترین و بزرگ ترین صنایع پیشرو در زمینه تجهیزات الکترونیکی میباشد.این شرکت در سال 1912 میلادی تاسیس شده است.در چند دهه اخیر شارپ به تولید محصولات اداری و خانگی مانند لباسشویی، یخچال، دستگاه های فتوکپی، تجهیزات ویدئویی وکامپیوتر رومیزی پرداخته است.

شرکت شارپ امروزه توانسته است با عنوان عظیم ترین کمپانی در ارائه محصولات اداری مانند دستگاه کپی در جهان رتبه دوم را در این حوزه کسب کند.اگر به دنبال دستگاه کپی مناسب برای کسب وکار، خانه و دفاتر اداری خود هستید ما به شما برند شارپ را معرفی میکنیم. از قابلیت این برند می توان به چند کاره بودن آن اشاره کرد شما میتوانید چهار دستگاه کپی، پرینت، اسکن وفکس را همزمان در یک دستگاه داشته باشید. اگر دستگاهی میخواهید که فقط انتظار کپی دارید، کپی تک کاره را پیشنهاد میکنیم در غیر این صورت کپی چند کاره پیشنهاد میشود.

خرید انواع دستگاه کپی شارپ

دستگاه های فتوکپی شارپ در اصل به دو دسته فتوکپی سیاه سفید و رنگی تقسیم می شوند. اما از نظر نوع استفاده از آن، می توان آنها را به سه دسته ی: دستگاه کپی رومیزی (کوچک) ، دستگاه کپی تحت شبکه شارپ و دستگاه کپی چندکاره تقسیم کرد. قبل از انتخاب یک محصول شما باید فاکتورهایی را در نظر بگیرید مانند نوع و میزان استفاده، میزان فضای لازم و میزان بودجه لازم برای آنها. در صورتی که اطلاعات کافی در مورد مشخصات فنی یا خرید دستگاه کپی شارپ را ندارید می توانید مستقیما با کارشناسان کیومیتا به عنوان نمایندگی شارپ در تهران گفتگو کنید و از آنها راهنمایی بگیرید. 

انواع دستگاه کپی شارپ از نظر نوع کاربری

  • دستگاه کپی رومیزی شارپ: دستگاه کپی رومیزی برای مصارف اداری و خانگی با حجم کاری کم مناسب است. به طور معمول دستگاه های کپی رومیزی این شرکت از ابعاد کاغذ A4 پشتیبانی میکند. بنابراین اگر نیاز به چاپ در ابعاد بزرگ تر از A4 دارید باید به دنبال مدل های ایستاده شارپ بروید. برخی از دستگاه های کپی رومیزی به صورت چندکاره طراحی شده اند، به این معنا که به عنوان یک پرینتر، اسکنر و فتوکپی و در برخی از مدل ها قابلیت فکس نیز قرار دارد. از لحاظ اقتصادی دستگاه های فتوکپی رومیزی شارپ قیمت ارزان تری نسبت به دیگر مدل ها دارند، و از این رو برای مصارف روزانه و کوچک مناسب شده است. از نقاط قوت این دستگاه ها میتوان به سبک بودن و حجم پایین آن ها اشاره کرد که این امر جا به جایی و حمل را در شرایط خاص برای کاربران آسان کرده است. از این سری از دستگاه ها میتوان مدل SHARP AR-X202  را نام برد.
  • دستگاه کپی ایستاده شارپ: دستگاه های کپی ایستاده شرکت شارپ ابعاد بزرگ تری نسبت به مدل های رومیزی دارد و از این رو برای مصارف کاری بالا در ادارت و سازمان های بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد. این مدل از کپی ها بازدهی بالایی دارند و در مراکز پر رفت و آمد و شلوغ گزینه ای مناسب خواهد بود؛ خودشان پایه دارند و به راحتی بر روی زمین نصب و راه اندازی میشوند. از نمونه مدل های دستگاه کپی ایستاده این برند میتوان به مدل SHARP AR-6020 و Sharp AR-6023N اشاره کرد.
     

امکانات و مشخصات دستگاه کپی شارپ

دستگاه کپی شارپ از انواع کاغذها تا ابعاد A3  پشتیبانی میکند و از کیفیت چاپ بالایی برخوردار هستند و امروزه طرفداران زیادی نسبت به برند های دیگر پیدا کرده است که علت اصلی آن طراحی فیزیکی آن میباشد که فضای بسیار کمی را در محیط کار و خانگی شما اشغال میکند و همچنین قیمت مناسب آن میباشد. کمپانی شارپ محصولات خود را در دو نوع رومیزی و ایستاده  را ارائه داده است.

برای مصارفی مانند شرکتها، مدارس، ادارات و فروشگاه هایی با حجم کاری کم کپی شارپ رومیزی و برای کارهایی با حجم کاری متوسط کپی ایستاده را پیشنهاد میکنیم. از قابلیت های دستگاه کپی شارپ رومیزی میتوان به ADF ,اسکن رنگی  و اسکن  دورو اشاره کرد.

تنها تفاوت اصلی کپی رومیزی و ایستاده در سرعت اسکن آنها میباشد. شرکت آتیه اندیشان نیک سگال نوین برای راحتی شما کاربران عزیز آموزش و راه اندازی انواع دستگاه کپی را برای شما رائه داده است. سایت کیومیتا راهنمای شما در انتخاب و خرید دستگاه کپی شارپ و سایر محصولات است.