دستگاه کپی
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
دستگاه کپی شارپ  AR-X202
دستگاه کپی شارپ AR-X202
۷,۲۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
مقایسه
دستگاه کپی شارپ Sharp AR-6020D
دستگاه کپی شارپ Sharp AR-6020D
۱۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
دستگاه کپی شارپ  AR-6020NV
دستگاه کپی شارپ AR-6020NV
۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
دستگاه کپی Sharp AR-6023N
دستگاه کپی Sharp AR-6023N
۱۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
دستگاه کپی شارپ Sharp AR-6131
دستگاه کپی شارپ Sharp AR-6131
۲۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
دستگاه کپی شارپ  6026NV
دستگاه کپی شارپ 6026NV
۳۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
دستگاه کپی شارپ Sharp AR-X311N
دستگاه کپی شارپ Sharp AR-X311N
۳۴,۶۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
دستگاه کپی Sharp MX2314N
دستگاه کپی Sharp MX2314N
۳۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
دستگاه کپی شارپ AR-4528U
دستگاه کپی شارپ AR-4528U
۴۶,۴۴۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
دستگاه کپی  Sharp MX464N
دستگاه کپی Sharp MX464N
۴۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه کپی شارپ

کمپانی SHARP  شارپ  یکی از قدیمی ترین و بزرگ ترین صنایع پیشرو در زمینه تجهیزات الکترونیکی میباشد.این شرکت در سال 1912 میلادی تاسیس شده است.در چند دهه اخیر شارپ به تولید محصولات اداری و خانگی مانند لباسشویی، یخچال، دستگاه های فتوکپی، تجهیزات ویدئویی وکامپیوتر رومیزی پرداخته است.

شرکت شارپ امروزه توانسته است با عنوان عظیم ترین کمپانی در ارائه محصولات اداری مانند دستگاه کپی در جهان رتبه دوم را در این حوزه کسب کند.اگر به دنبال دستگاه کپی مناسب برای کسب وکار، خانه و دفاتر اداری خود هستید ما به شما برند شارپ را معرفی میکنیم. از قابلیت این برند می توان به چند کاره بودن آن اشاره کرد شما میتوانید چهار دستگاه کپی، پرینت، اسکن وفکس را همزمان در یک دستگاه داشته باشید. اگر دستگاهی میخواهید که فقط انتظار کپی دارید، کپی تک کاره را پیشنهاد میکنیم در غیر این صورت کپی چند کاره پیشنهاد میشود.

خرید انواع دستگاه کپی شارپ

دستگاه های فتوکپی شارپ در اصل به دو دسته فتوکپی سیاه سفید و رنگی تقسیم می شوند. اما از نظر نوع استفاده از آن، می توان آنها را به سه دسته ی: دستگاه کپی رومیزی (کوچک) ، دستگاه کپی تحت شبکه شارپ و دستگاه کپی چندکاره تقسیم کرد. قبل از انتخاب یک محصول شما باید فاکتورهایی را در نظر بگیرید مانند نوع و میزان استفاده، میزان فضای لازم و میزان بودجه لازم برای آنها. در صورتی که اطلاعات کافی در مورد مشخصات فنی یا خرید دستگاه کپی شارپ را ندارید می توانید مستقیما به نمایندگی های رسمی مراجعه کنید و یا از مشاوران آنها راهنمایی بگیرید.

امکانات و مشخصات دستگاه کپی شارپ

دستگاه کپی شارپ از انواع کاغذها تا ابعاد A3  پشتیبانی میکند و از کیفیت چاپ بالایی برخوردار هستند و امروزه طرفداران زیادی نسبت به برند های دیگر پیدا کرده است که علت اصلی آن طراحی فیزیکی آن میباشد که فضای بسیار کمی را در محیط کار و خانگی شما اشغال میکند و همچنین قیمت مناسب آن میباشد. کمپانی شارپ محصولات خود را در دو نوع رومیزی و ایستاده  را ارائه داده است.

برای مصارفی مانند شرکتها، مدارس، ادارات و فروشگاه هایی با حجم کاری کم کپی شارپ رومیزی و برای کارهایی با حجم کاری متوسط کپی ایستاده را پیشنهاد میکنیم. از قابلیت های دستگاه کپی شارپ رومیزی میتوان به ADF ,اسکن رنگی  و اسکن  دورو اشاره کرد.

تنها تفاوت اصلی کپی رومیزی و ایستاده در سرعت اسکن آنها میباشد. شرکت آتیه اندیشان نیک سگال نوین برای راحتی شما کاربران عزیز آموزش و راه اندازی انواع دستگاه کپی را برای شما رائه داده است. سایت کیومیتا راهنمای شما در انتخاب و خرید دستگاه کپی شارپ و سایر محصولات است.