محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه

  پرده نمایش گرندویو grandview

  شرکت گرندویو از خلاق ترین تولیدکنندگان پرده نمایش در جهان است.این شرکت در سال 1999 در کانادا تاسیس شد و امروزه در بازار فروش خوبی را کسب کرده است.پرده نمایش برند گرندویو در بیش از 80 کشور در جهان ارائه شده است.کیفیت بالا یکی از دلایل فروش آن در بازار کنونی است.

  پرده نمایش های گرندویو از لحاظ ساختاری و کیفیت در رده بالایی قرار دارد.این پرده نمایش از تنوع مدل و قیمت برخوردار بوده که کاربران بر اساس نیاز خود میتوانند آنها را انتخاب و خریداری کنند.یکی از مشخصات مهمی که در هنگام خرید این محصول باید به آن توجه کرد، سایز نمایش است که در این محصول از 84 تا 100 اینچ موجود است، که کاربران بر اساس نیاز و با توجه به محل قرار گیری پرده آن را انتخاب میکنند.

  انواع پرده نمایش گرندویو

  کمپانی گرندویو این محصول را در سه مدل دستی، برقی و پایه دار روانه بازار کرده است.

  مدل دستی در ابعاد کوچک تر بوده و برای محیط هایی نظیر آموزشگاه، مدارس و دانشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد.از لحاظ کیفیت مورد قبول بوده و قیمت مقرون و به صرفه ای نیز دارد.در ضمن این نوع پرده نمایش ها به صورت دستی از طریق یک بند باز و بسته و تنظیم میشوند.

  مدل برقی با توجه به فناوری که در آن به کار برده شده، پیشرفته تر از مدل دستی است.این مدل با استفاده از یک کنترل از راه دور تنظیم میشود و دیگر نیازی به باز و بسته کردن آن به صورت دستی نمیباشد.برای کنفرانس ها و همایش ها بسیار ایده آل خواهد بود.

  در مدل پایه دار همانطور که از اسمش پیداست، پرده به وسیله یک پایه نگهدارنده بر روی زمین جهت نمایش اطلاعات قرار میگیرد.این مدل در ابعاد کوچک طراحی شده و برای محیط هایی با مخاطبان کم بسیار ایده آل تر است.

  شرکت کیومیتا واردکننده انواع پرده نمایش های grandview در ایران است.