محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه

پرده نمایش اسکوپ Scope

یکی از تجهیزات جانبی و مهم ویدئو پروژکتور، پرده نمایش میباشد که جهت نمایش ویدئو، تصاویر و اطلاعات به کار میرود.از برندهای شناخته شده پرده نمایش اسکوپ (Scope) بوده که در بازار در مدل و قیمت های متنوع عرضه شده است.پرده نمایش ها بر اساس نیاز مشتریان به سه دسته پرده دستی، پرده سقفی و پرده پایه دار تقسیم بندی میشود.

انواع پرده نمایش Scope


پرده نمایش پایه دار اسکوپ: این مدل پرده قابل حمل بوده و با استفاده از سه پایه جمع شونده که در زیر آن قرار گرفته به راحتی جا به جا میشود.برای کلاس های درس و آموزشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد.

پرده نمایش برقی اسکوپ: این نوع پرده مجهز به یک کنترل از راه دور بوده و قابلیت نصب بر روی دیوار و سقف را دارد. این دستگاه به دلیل اینکه قادر است تصاویر بزرگ تری را نمایش دهد برای اتاق های کنفرانس ،همایش و یا کلاس های درس مناسب هستند.تنظیمات و باز و بسته کردن آن از طریق کنترل انجام میشود.

پرده نمایش دستی اسکوپ: این پرده را میتوان بر روی سقف به صورت ثابت نصب کرد.همانطور که از اسمش پیداست تنظیمات به صورت دستی صورت میگیرد.

بسیاری از کاربران به دلیل گران بودن این پرده ها و کاهش هزینه های خود ترجیح میدهند برای مشاهده تصاویر و ویدئو ها از تخته وایت برد و یا دیوار سفید استفاده کنند.در ظاهر این کار مشکلی را ایجاد نمیکند اما به دلایلی استفاده از پرده نمایش پیشنهاد میشود.پارچه ای بر روی این دستگاه پوشیده شده است که بر خلاف دیوار و موارد جایگزین دیگر از بازتاب نور جلوگیری کرده و اطلاعات را با کیفیت بالا نمایش میدهد.برای خرید انواع پرده نمایش اسکوپ با قیمت مناسب میتوانید از فروشگاه اینترنتی کیومیتا خریداری نماید.این شرکت با داشتن کارشناسانی مجرب آماده اطلاع رسانی به شما کاربران محترم در صورت هر گونه سوال در این زمینه میباشد.