محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه

  پرده نمایش رفلکتا

  پرده نمایش از لوازم جانبی ویدئو پروژکتور به حساب می اید که در بازار موجود میباشد.برند رفلکتا یکی از تولیدکنندگان این پرده نمایش ها است که تصاویر و ویدئو ها را توسط پروژکتور با کیفیت مطلوب نمایش میدهد.

  از پرده نمایش رفلکتا در حوزه هایی نظیر مدارس، کنفرانس ها، دانشگاه ها، آموززشگاه ها و ... استفاده میشود.این نوع پرده نمایش از مواد با کیفتی تولید شده که در کیفیت نمایش تاثیر به سزایی دارد.شرکت رفلکتا این محصول را در مدل های متنوع نظیر پایه دار و برقی تولید کرده است که هرکدام کارایی خاص خود را دارند.

  انواع پرده نمایش رفلکتا

  پرده نمایش برقی رفلکتا: این محصول به دو مدل دیواری و سقفی نصب میشود و از طریق یک ریموت از راه دور کنترل میشود.مدل برقی در سالن های همایش یا اتاق های کنفرانس بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد.از لحاظ ظاهری زیبا و شیک بوده و محتواها با کیفیت قابل قبوی ارائه میدهد.

  پرده نمایش پایه دار رفلکتا: این مدل مجهز به یک سه پایه بوده که پرده بر روی آن جهت نمایش اطلاعات قرار میگیرد.این پایه از جنس آهن بوده و به راحتی قابل حمل و جا به جایی است.

  مرکز ماشین های اداری کیومیتا ارائه دهنده انواع پرده نمایش reflecta با قیمت و کیفیت مناسب در ایران است.برای اطلاعات بیشتر از این محصول با کارشناسان این مجموعه جهت مشاوره در تماس باشید.