ویدئو پروژکتور
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه

  ویدئو پروژکتور ایپتک

  کمپانی آیپتک به طور تخصصی به تولید ویدئو پروژکتورها پرداخته است.این شرکت، مدرن ترین و با کیفیت ترین پروژکتورها را در بازار ارائه داده است پروجکشن های تولید این برند از تکنولوژی DLP و LCD برخوردار هستند.ایپتک پروژکتور ها را در انواع  مختلف کاربری ها شامل خانگی، اداری، اموزشی و جیبی طراحی و تولید کرده است.

  بررسی تخصصی پروژکتورهای آیپتک

  به طور کلی دیتاپروژکتورهای Aiptek یک دستگاه الکترونیکی است که با استفاده از پورت های متنوع تعبیه شده در آن میتوان اطلاعات و داده ها را از طریق رایانه و دیگر دستگاه ها به صورت تصاویری بزرگ و شفاف بر روی دیوار یا پرده مشاهده کرد.برخی از مدل ها از اتصالات وای فای نیز پشتیبانی میکنند که بدون کابل میتوان به دستگاه های دیگر متصل شد.همچنین در برخی از پورت HDMI جهت اتصال به گوشی های هوشمند یا تبلت پشتیبانی میکند. طول عمر این پروجکشن به 20000 نیز میرسد.این دستگاه به جز پروژکتور یک پاور بانک به ظرفیت 3000m/A نیز دارد.

  پروژکتور جیبی آیپتک

  مدل های جیبی و قابل حمل آیپتک نسبت به دستگاه های دیگر شدت روشنایی و کیفیت پایین تری دارند و به همین جهت برای مصارف خانگی، اتاق های کوچک کنفرانس، پروژه های دانشجوی و تفریح و سرگرمی پیشنهاد میشود، که از این رو مورد توجه بسیاری از کاربران در حوزه های متفاوت شده است.همچنین در فضاهایی تاریک همانند یک سینما میتوان مورد استفاده قرار داد.به طور کلی قیمت مدل های جیبی این برند پایین تر از مدل های دیگر بوده که دلیل آن ابعاد کوچک و کیفیت پایین تر آنها است.

  مرکز ماشین های اداری کیومیتا نماینده ایپتک در ایران است که ویدئو پروژکتورهای AIPTEK را با کیفیت بالا و قیمت مناسب برای مشتریان ارائه داده است.کاربران میتوانند از خدمات مشاوره رایگان جهت خرید با این مجموعه در تماس باشند.