ویدئو پروژکتور
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه

  ویدئو پروژکتور کریستی

  امروزه استفاده از ویدئو پروژکتورها در بسیاری از حوزه ها یک امر ضروری محسوب شده است و از طرفی انتخاب و خرید را برای بسیاری از مشتریان به دلیل تنوع مدل و برندها سخت کرده است.هر دستگاه متناسب با نوع کاربری طراحی شده است به عنوان مثال در برخی به صورت حرفه ای و با کیفیت بالا و در برخی دیگر با کیفیت پایین تر برای مصارف خانگی و محیط های کوچک تولید شده است.

  دیتا پروژکتورهای کریستی

  کریستی از شرکت های تولید کننده ویدیو پروژکتورهای DLP و LCD است.با استفاده از پروژکتورهای کریستی میتوان اطلاعات را از طریق رایانه و دیگر دستگاه ها با استفاده از پورت های مختلف تعبیه شده در آن بر روی پرده نمایش با کیفیت مطلوب نمایش داد.

  شرکت کریستی این دستگاه الکترونیکی را طوری طراحی کرده که در محیط های نامساعد نظیر مرطوب یا گرم و خشک میتواند به خوبی کار کند.این پروژکتورها با رزولوشن های متفاوت طراحی شده که کاربر بر اساس نیاز های خود آن را انتخاب کند.

  شرکت آتیه اندیشان نیک سگال نوین ارائه دهنده ویدئو پروژکتور Christie با قیمت مناسب در ایران است.این شرکت با راه اندازی فروشگاه اینترنتی خرید را برای مشتریان در هر نقطه از ایران آسان کرده است.شما با خرید این دستگاه از فروشگاه ما از خدمات پس از فروش و گارانتی نیز بهره مند خواهید شد.