محدوده قیمت مورد نظر(تومان)

پرینتر اپسون

امروزه پرینترها کاربردهای متنوعی در مصارف خانگی و مشاغل گوناگون دارند.بیشتر کاربران به این چاپگرها برای محیط های کاری نیاز دارند اما انتخاب و خرید آن به دلیل تنوع مدل،قیمت و برند که باعث سردرگمی افراد میشود.برای انتخاب یک پرینتر مناسب بهتر است متناسب با کاری که میخواهید انجام دهید سرعت، رزولوشن، ابعاد، ظرفیت سینی، نوع چاپ، سایزهای کاغذ مورد استفاده و ... با آن را بررسی نمایید.به عنوان مثال اگر حجم کاری شما بالا است و نیاز به چاپ با کیفیت بالا را دارید بهتر است دستگاهی را انتخاب نمایید که از رزولوشن و سرعت بالایی برخوردار باشد و در صورتی که برای مصارف خانگی با حجم کاری کم میخواهید پرینتر تک کاره با قیمت پایین تر پیشنهاد میکنیم.

یکی از تولید کنندگان چاپگرهای موجود در بازار برند معروف و بزرگ اپسون (Epson) میباشد که در سال 1942 میلادی در ژاپن تاسیس شد.این کمپانی این دستگاه پرینترها را با کیفیت بالا در سه مدل لیزری،جوهر افشان و سوزنی ارائه داده است که هر کدام ویژگی و قابلیت های خود را دارند.این کمپانی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دستگاه پرینتر در جهان است.

انواع پرینترهای اپسون 

پرینتر جوهر افشان اپسون: این مدل از چاپگرها با استفاده از مخزن رنگی، قطرات کوچک جوهر را از سوراخ های ریز بر روی هد روی برگه پخش میکنند و چاپ با کیفیت بالا صورت میگیرد.

پرینتر لیزری اپسون: این مدل از پرینترها به وسیله لیزر چاپ میشوند و همانند دستگاه فتوکپی کار میکنند.

پرینتر سوزنی اپسون: این مدل از چاپگرها به این شکل میباشند؛ که از طریق سوزن هایی که در هد آن قرار دارند به ریبون دستگاه که مشابه کاربن میباشد ضربه میزنند و به صورت ماتریسی بر روی برگه چاپ میشوند.

حدود قیمت پرینترهای Epson

برای انتخاب و خرید یک پرینتر مناسب باید مواردی نظیر نوع کاربر، سرعت، کیفیت، تکنولوژی چاپ، سایز چاپ و پورت های ارتباطی آن را در نظر بگیرید؛ که قیمت آن بر اساس این ویژگی ها تعیین میگردد. در مورد پرینترهای اپسون هم به این صورت بوده که قدرتمند ترین مدل آن تا 90 میلیون تومان نیز به فروش میرسد.

فروش پرینترهای اپسون

شرکت آتیه اندیشان نیک سگال نوین به عنوان نمایندگی اپسون در تهران ؛ انواع پرینترهای اپسون را با قیمت بسیار مناسب برای خرید آنلاین در فروشگاه اینترنتی کیومیتا برای شما کاربران عزیز ارائه داده است.خرید این دستگاه ها در این فروشگاه بسیار راحت بوده و قادر خواهید بود با جستجو محصولات دیگر و مقایسه آنها انتخابی راحت تر داشته باشید.