ویدئو پروژکتور
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه

ویدئو پروژکتور سونی

شرکت سونی یک شرکت ژاپنی فعال در حوزه تولید ویدئو پروژکتورها است.این کمپانی تمامی تلاش و تمرکز خود را بر روی کیفیت محصولات خود قرار داده است.اگرچه محبوبیت اولیه سونی تولید ویدئوپروژکتور نیست، اما طراحی و تولید پروجکشن های با کیفیت این کمپانی سبب شده بسیاری از کاربران در هنگام خرید، این برند را انتخاب کنند.همچنین قیمت بسیار مناسب در کنار این مزایا و ویژگی های این دیتا پروژکتور از دیگر دلایل محبوبیت این برند است.

انواع ویدئو پروژکتور های سونی

ویدیو پروژکتورهای سونی در مدل های مختلف شامل جیبی، خانگی و آموزشی با تکنولوژی های 3LCD و DLP و کاربردهای متنوع موجود میباشد که در حوزه های مختلف نظیر کلاس هاس آموزشی، همایش ها، مصارف خانگی، اتاق های کنفرانس، گیم نت ها و سمینارها کاربرد دارد.این دستگاه الکترونیکی داده هایی نظیر تصاویر، ویدئو و فایل ها را از دستگاه های دیگر دریافت کرده و به صورت یک تصویر بزرگ تر با کیفیت مطلوب نمایش میدهد.

بهترین و مناسب ترین مدل پروژکتور، مدلی است که بتواند به نیاز و انتظارات شما پاسخ دهد و ویژگی های مهمی شامل کیفیت بالای تصاویر، طول عمر بالای لامپ و شدت روشنایی که مورد توجه کاربران قرار میگرد را داشته باشد.از این رو محصولات سونی میتواند نیازهای شما را در این زمینه پاسخگو باشد.علاوه بر آن اتصالات متنوعی را برای اتصال به دیگر منابع ارائه میدهد. در برخی از این مدل ها اتصالات کاملی نظیر Audio، HDMI، Component، video،DVI-D ، USB ، شبکه سیمی و بیسیم را دارا است.

کیومیتا، نمایندگی پروژکتور سونی در تهران

مرکز ماشین های اداری کیومیتا نماینده رسمی فروش دیتا پروژکتورهای Sony در تهران است که این دستگاه ها را با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این وب سایت برای مشتریان خود ارائه داده است. همچنین توضیحات و مشخصات فنی مختص هر محصول را برای راحتی شما مشتریان قرار داده ایم. در صورت نیاز میتوانید با کارشناسان ما جهت خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

حدود قیمت ویدئو پروژکتور سونی

قیمت یکی از موارد مهم در انتخاب ویدئو پروژکتور است، که پارامترهای گوناگونی بر روی قیمت تاثیرگذار است. با این وجود شما هستید که باید مدل مورد نظر را مطابق با بودجه خود خریداری میکنید. قیمت ویدئو پروژکتورهای شرکت سونی با توجه به فاکتورهای اصلی نظیر کیفیت، روشنایی، کنتراست و نوع کاربری ارائه شده است که در مدل های جیبی که از کوچکترین ویدئو پروژکتورهای این شرکت محسوب میشود از حدود قیمت 3 میلیون تومان به فروش میرسد. مدل های حرفه ای تر مورد استفاده در مصارف اداری و آموزشی قیمت ها تا 20 میلیون تومان نیز موجود است.