ویدئو وال
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
ویدئو وال ال جی 47LV35A
ویدئو وال ال جی 47LV35A
۵۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
ویدئو وال ال جی 49VL5D-B
ویدئو وال ال جی 49VL5D-B
۶۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
ویدئو وال ال جی 49VL5F
ویدئو وال ال جی 49VL5F
۶۲,۹۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
ویدئووال ال جی LG 55VM5B
ویدئووال ال جی LG 55VM5B
۹۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
ویدئو وال مدل LG 55LV77D
ویدئو وال مدل LG 55LV77D
۹۹,۹۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
ویدئو وال ال جی 55VM5E
ویدئو وال ال جی 55VM5E
۱۰۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
ویدئو وال ال جی 55LV35A
ویدئو وال ال جی 55LV35A
لطفا تماس بگیرید

  ویدئو وال ال جی

  با پیشرفت تکنولوژی و دیجیتالی شدن تبلیغات برای ارائه بهتر خدمات و جلب مشتریان نمایشگرهای صنعتی به سرعت افزایش یافتند.مانیتورهای صنعتی و خانگی به دلیل اینکه نمیتوانند مدت طولانی روشن بمانند تولید کننده های سیستم های تصویری اقدام به تولید ویدئو وال ها پرداختند.این دستگاه با برند و مدل های متفاوتی در بازار ارائه شده اند.یکی از کمپانی سازنده این مانیتورها شرکت معروف ال جی ((LG میباشد .

  ویدئو وال (Video Wall ) یک سیستم صنعتی با ابعاد بزرگ میباشد که از ترکیب چند مانیتور در کنار هم تشکیل شده است که میتواند چندین ورودی ویدئویی و تصویری را در انواع فرمت ها پخش نماید. از کاربردهای این دستگاه میتوان به فرودگاه ها،موزه ها،باشگاه های ورزشی،نمایشگاه ها،سالن های کنفرانس، ایستگاه های اتوبوس ،بیمارستان ها و بیلبوردها تبلیغاتی اشاره کرد.

  ویدئو وال ال جی دارای یک قاب بسیار نازک میباشند و در فاصله 3 تا 5 میلیمتر مانیتورها کنار هم قرار گرفته اند.چینش آنها در کنار هم به ابعاد تصویر بستگی دارد که به چند مانیتور نیاز میباشد.تصاویر در آن ها به دلیل اینکه باید مورد توجه قرار بگیرند به صورت بزرگ و شفاف نمایش داده میشود و رزولوشن آن نامحدود میباشد و تصاویر را به صورت FULL HD نمایش میدهد.از انواع پورت های اتصال ورودی و خروجی پشتیبانی میکند.این دستگاه میتواند بر روی انواع سطوح نصب میشود.

  در محیط های پر خطر و گرد و خاک بسیار مقاوم هستند. تنوع قیمت و مدل باعث شده است که کاربران زیادی را جذب کند و به عنوان پر فروش ترین مانیتورها معرفی شوند.یکی از قابلیت های ویژه این سیستم پخش تصاویر ضبط شده در کنار تصاویر زنده میباشد.

  مرکز ماشین های اداری کیومیتا انواع ویدئو وال LG را با قیمت مناسب و همراه با گارانتی برا شما کاربران عزیز ارائه داده است.شما میتوانید برای هرگونه سوال در این زمینه یا خرید با کارشناسان این مجموعه در تماس باشید.