بارکد خوان
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
بارکدخوان میندئو مدل MP720
بارکدخوان میندئو مدل MP720
لطفا تماس بگیرید
مقایسه
مقایسه
بارکد خوان میندئو مدل 2250
بارکد خوان میندئو مدل 2250
لطفا تماس بگیرید
مقایسه
مقایسه
مقایسه
بارکد خوان میندئو MS3390
بارکد خوان میندئو MS3390
لطفا تماس بگیرید
مقایسه

  بارکد خوان میندئو

  بارکد خوان میندئو از تجهیزات فروشگاهی پر کاربرد در فروشگاه ها است.بار کدخوان های این برند در مدل های متنوع برای محیط و کاربردهای متفاوت طراحی شده است.انواع اسکنرهای میندئو به دو دسته سیار و ثابت دسته بندی شده است.

  انواع بارکد خوان میندئو

  بارکد خوان ثابت میندئو: همانطور که از اسمش پیداست به صورت ثابت در یک محیط مشخص نصب میشود و از طریق پورت های اتصال به رایانه متصل میشود.این مدل از اسکنرهای بارکد نیاز به حضور کاربر ندارند، به این صورت که کالا و محصولات از جلوی این اسکنر عبور کرده و دستگاه آن ها را اسکن میکند.

  بارکد خوان سیار میندئو: این مدل از بارکدخوان ها از طریق حافظه داخلی اطلاعات محصولات را در خود ذخیره میکند که در نهایت این اطلاعات باید به رایانه منتقل شود.این مدل از این دستگاه ها برای محیط هایی که نیاز به جا به جایی اسکنر دارند بسیار ایده آل است.به طور کلی مدل های بی سیم یا همان سیار از قیمت بالایی برخوردار هستند.فروشگاه و انبارداری های بزرگ مشتریان این بارکدخوان های بی سیم هستند.

  دستگاه اسکنر بارکدهای این کمپانی بزرگ از دو تکنولوژی اسکن نوری و لیزری برخوردار است.مدل نوری ساده ترین نوع این دستگاه ها بوده که با پیشرفت فناوری ها مدل لیزری به بازار عرضه شد.همچنین این محصول از لحاظ قیمت بسیار متنوع است.تفاوت این قیمت ها تحت ثاثیر عواملی نظیر سرعت اسکن، نوع تکنولوژی اسکن و نوع کاربری است، که کاربران بر اساس نیاز و نوع کسب و کار خود میتوانند آن ها را مقایسه و در نهایت خریداری کنند.

  شرکت آتیه اندیشان نیک سگال نوین انواع بارکد خوان Mindeo را با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب به فروش میرساند.این شرکت با راه اندازی فروشگاه آنلاین این دستگاه را در کمترین زمان ممکن به اقصی نقاط ایران ارسال ارسال میکند.