بارکد خوان
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه

بارکدخوان دیتا لاجیک

امروزه دستگاه بارکدخوان را می توان یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات فروشگاهی دانست. بسیاری فروشگاه ها و سوپرمارکت های کوچک و بزرگ با استفاده از این دستگاه اطلاعات کالا و محصولات خود را در کمترین زمان ممکن در سیستم ثبت می کنند. در این زمینه شرکت بزرگ دیتا لاجیک به عنوان یکی از تولیدکنندگان بزرگ بارکد خوان در جهان شناخته شده است، که با تنوعی از مدل و قیمت این دستگاه را در بازار برای مشتریان ارائه داده است. این امر باعث افزایش فروش اسکنر بارکد این نوع برند شده است.

شرکت دیتا لاجیک در سال 1972 در ایتالیا راه اندازی شد و با بهری گیری از تکنولوژی های روز دنیا توانسته انواع بار کد خوان های بی سیم (تک بعدی و دو بعدی) و با سیم (تک بعدی و دو بعدی) را روانه بازار کند که هر کدام از این مدل ها کارایی و ویژگی های خاص خود را در هر نوع کسب و کاری دارد. این امر باعث شده مشتریان بسیاری را جذب کند و کاربران متناسب با نوع نیاز خود یکی از مدل های این برند را انتخاب و خریداری کنند.

انواع بارکد خوان دیتا لاجیک

بارکد خوان های شرکت دیتالاجیک آن قدر متنوع بوده که تمامی مدل ها را اعم از بی سیم، سیمی، دوبعدی و ... دربر می گیرد.  همچنین از کاربری های فروشگاهی گرفته تا  صنعتی  در انواع بارکد خوان های دیتالاجیک یافت می شود.

بارکد خوان بی سیم دو بعدی دیتا لاجیک

این دستگاه قابلیت خواندن، نوشتن، پردازش، ذخیره و بازیابی اطلاعات دو بعدی و تک بعدی را بدون هیچ گونه کابلی دارد. این مدل جز جدید ترین و به روز ترین بارکدخوان ها ی این برند حساب میاید. در مدل تک بعدی این مدل فقط قابلیت خواندن بارکد های یک بعدی امکان پذیر است.

بارکد خوان با سیم دو بعدی دیتا لاجیک

کلیه دستگاه های این مدل دارای پایه قابل انعطاف بوده و از برترین تکنولوژی ساخته شده است. این نوع بارکدخوان قابلیت خواندن بارکد های تک بعدی و دو بعدی را از فاصله 33 تا 70 سانتیمتری را دارند.

بارکد خوان با سیم تک بعدی دیتا لاجیک

همانند مدل با سیم بوده ولی با این تفاوت که قادر به خواند بارکد های تک بعدی تا فاصله 75 سانتیمتری را دارد.

قیمت بارکد خوان دیتا لاجیک

در خصوص قیمت بارکد خوان دیتالاجیک باید گفت که از ابتدا از گران قیمت ترین بارکد خوان ها در بازار  بود که پس از نوسان قیمت آن نیز چندین برابر شد چندین برابر شد.  در حال حاضر بار کد خوان دیتالاجیک در رده پرهزینه ترین این دستگاه برای متقاضیان محسوب می شود.

خرید بارکد خوان دیتالاجیک

ماشین های اداری کیومیتا با دارا بودن نمایندگی فروش بارکد خوان های دیتالاجیک، خدمات پس از فروش این محصولات را نیز بر عهده دارد. تمامی بارکد خوان های برند دیتالاجیک همراه با گارانتی اصلی توسط کیومیتا ارائه می شوند. برای خرید این محصول به بالا صفحه این وب سایت مراجعه نمایید و با مقایسه مدل ها وقیمت ها دستگاه مورد نیاز خود را به صورت آنلاین سفارش دهید.