بارکد خوان
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه

بار کدخوان دیتا لاجیک

امروزه دستگاه بار کدخوان را میتوان یکی از پرکاربردترین تجهیزات فروشگاهی دانست.بسیاری فروشگاه ها و سوپرمارکت های کوچک و بزرگ با استفاده از این دستگاه اطلاعات کالا و محصولات خود را در کمترین زمان ممکن در سیستم ثبت میکنند.در این زمینه شرکت بزرگ دیتا لاجیک به عنوان یکی از تولیدکنندگان بزرگ بارکد خوان در جهان شناخته شده است، که با تنوعی از مدل و قیمت این دستگاه را در بازار برای مشتریان ارائه داده است.این امر باعث افزایش فروش اسکنر بارکد این نوع برند شده است.

شرکت دیتا لاجیک در سال 1972 در ایتالیا راه اندازی شد و با بهری گیری از تکنولوژی های روز دنیا توانسته انواع بار کد خوان های بی سیم (تک بعدی و دو بعدی) و با سیم (تک بعدی و دو بعدی) را روانه بازار کند که هر کدام از این مدل ها کارایی و ویژگی های خاص خود را در هر نوع کسب و کاری دارد.این امر باعث شده مشتریان بسیاری را جذب کند و کاربران متناسب با نوع نیاز خود یکی از مدل های این برند را انتخاب و خریداری کنند.

انواع بارکد خوان دیتا لاجیک

بارکد خوان بی سیم دو بعدی دیتا لاجیک: این دستگاه قابلیت خواندن، نوشتن، پردازش، ذخیره و بازیابی اطلاعات دو بعدی و تک بعدی را بدون هیچ گونه کابلی دارد.این مدل جز جدید ترین و به روز ترین بارکدخوان ها ی این برند حساب میاید. در مدل تک بعدی این مدل فقط قابلیت خواندن بارکدهای یک بعدی امکان پذیر است.

بارکد خوان با سیم دو بعدی دیتا لاجیک: کلیه دستگاه های این مدل دارای پایه قابل انعطاف بوده و از برترین تکنولوژی ساخته شده است.این نوع بارکدخوان قابلیت خواندن بارکدهای تک بعدی و دو بعدی را از فاصله 33 تا 70 سانتیمتری را دارند.

بارکد خوان با سیم تک بعدی دیتا لاجیک: همانند مدل با سیم بوده ولی با این تفاوت که قادر به خواند بارکدهای تک بعدی تا فاصله 75 سانتیمتری را دارد.

برای خرید بارکد خوان Dataligic به وب سایت کیومیتا مراجعه نمایید.این فروشگاه اینترنتی نمایندگی بارکد خوان های دیتا لاجیک در ایران است.