بارکد خوان
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
بارکدخوان دیتالاجیک QUICKSCAN QW2100
بارکدخوان دیتالاجیک QUICKSCAN QW2100
۳,۳۵۰,۰۰۰ تومان
۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه

بارکدخوان دیتا لاجیک

امروزه دستگاه بارکدخوان را می‌توان یکی از پرکاربرد‌ترین و ضروری‌ترین تجهیزات فروشگاهی در هر کسب و کاری دانست. بسیاری فروشگاه‌ها، سوپرمارکت‌های کوچک و بزرگ و مراکز خدمات و درمانی با استفاده از این دستگاه اطلاعات کالا و محصولات خود را در کمترین زمان ممکن در سیستم ثبت می‌کنند. در این زمینه شرکت بزرگ دیتالاجیک (Datalogic) به عنوان یکی از تولیدکنندگان بزرگ بارکد خوان در جهان شناخته شده، که با تنوعی از مدل و قیمت این دستگاه را در بازار برای مشتریان ارائه داده است. این امر باعث افزایش فروش اسکنر بارکد این نوع برند شده است.

شرکت دیتا لاجیک در سال 1972 در ایتالیا راه اندازی شد و با بهری‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا توانسته انواع بار کد خوان‌های بی‌سیم (تک بعدی و دو بعدی) و با سیم (تک بعدی و دو بعدی) را روانه بازار کند که هر کدام از این مدل‌ها کارایی و ویژگی‌های خاص خود را در هر نوع کسب و کاری دارند. این امر باعث شده مشتریان بسیاری را جذب کند و کاربران متناسب با نوع نیاز خود یکی از مدل‌های این برند را انتخاب و خریداری کنند.

انواع بارکد خوان دیتالاجیک

بارکد خوان‌های شرکت دیتالاجیک آن قدر متنوع بوده که تمامی مدل‌ها را اعم از بی‌سیم، سیمی، دوبعدی و غیره دربر می‌گیرد. همچنین از کاربری‌های فروشگاهی گرفته تا صنعتی در انواع بارکد خوان‌های دیتالاجیک یافت می‌شود.

بارکد خوان بی‌سیم دو بعدی دیتالاجیک

این نوع بارکدخوان‌ها قابلیت خواندن، نوشتن، پردازش، ذخیره و بازیابی اطلاعات دو بعدی و تک بعدی را بدون هیچ گونه کابلی دارند. این مدل جز جدید‌ترین و به روز‌ترین بارکدخوان‌های این برند به حساب میاید. در مدل تک بعدی این مدل نیز فقط قابلیت خواندن بارکد‌های یک بعدی امکان‌پذیر است.

انواع بارکد خوان بی‌سیم دیتالاجیک

بارکدخوان با‌سیم دو بعدی دیتالاجیک

کلیه دستگاه‌های این مدل دارای پایه قابل انعطاف بوده و از برترین تکنولوژی ساخته شده است. این نوع بارکدخوان قابلیت خواندن بارکد‌های تک بعدی و دو بعدی را در فواصل تعیین شده دارد.

فروش بارکدخوان با‌سیم دو بعدی دیتالاجیک

بارکد خوان با سیم تک بعدی دیتالاجیک

همانند مدل با سیم بوده ولی با این تفاوت که قادر به خواند بارکد‌های تک بعدی در فواصل مختلف است.

قیمت بارکدخوان دیتالاجیک

در خصوص قیمت بارکد خوان Datalogic باید گفت که از ابتدا از گران قیمت‌ترین بارکد خوان‌ها در بازار بوده که پس از نوسان ارز، قیمت آن نیز چندین برابر شد. در حال حاضر بارکد خوان دیتالاجیک در رده پرهزینه‌ترین این دستگاه برای متقاضیان محسوب می‌شود.

خرید بارکد خوان دیتالاجیک

ماشین‌های اداری کیومیتا با دارا بودن نمایندگی فروش بارکد خوان‌های دیتالاجیک، خدمات پس از فروش این محصولات را نیز بر عهده دارد. تمامی بارکد خوان‌های برند دیتالاجیک همراه با گارانتی اصلی توسط کیومیتا ارائه می‌شوند. برای خرید این محصول به بالا صفحه این وب سایت مراجعه نمایید و با مقایسه مدل‌ها و قیمت‌ها مدل مورد نیاز را متناسب با بودجه خود به صورت آنلاین سفارش دهید.