بارکد خوان
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
بارکد خوان زبکس Z3100
بارکد خوان زبکس Z3100
۳,۶۹۰,۰۰۰ تومان
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه

  بار کدخوان زبکس

  بارکد خوان های تولید شرکت زبکس با طراحی زیبا و کاربرپسند روانه بازار شده است.کیفیت بالا و بدنه مقاوم آن در برابر محیط های پر خطر از ویژگی های بارز این دستگاه است.قیمت مناسب این اسکنر بارکد باعث شده که در حوزه های متنوع کاری مانند فروشگاه ها، سوپرمارکت ها، انبارداری ها و حتی محیط های صنعتی مورد استفاده قرار گیرد.

  شرکت زبکس این محصول را در مدل های متنوع با سیم و بدون سیم با تکنولوژی تک بعدی و دو بعدی طراحی کرده است.مدل های بی سیم این بارکد خوان ها به صورت سیار بوده و به راحتی، و بدون هیچ گونه خستگی میتوان جهت خواندن اطلاعات روی کالاها در دست گرفت.مدل با سیم این دستگاه از یک پایه محکم جهت قرار گیری بر روی آن تشکیل شده است.

  ویژگی های بارکد خوان زبکس

  سرعت اسکن در بارکدخوانZebex متفاوت است. اگر در روز تعداد اسکن زیادی را انجام میدهید، دستگاهی را انتخاب کنید که از سرعت بالایی برخوردار باشد.به طور کلی سرعت در این محصول از 100 تا 400 اسکن در ثانیه موجود میباشد.

  شرکت آتیه اندیشان نیک سگال نوین انواع دستگاه بارکدخوان زبکس را با قیمت بسیار مناسب برای مشتریان گرامی در وب سایت ارائه داده است.با مقایسه این محصولات میتوانید به راحتی دستگاه مورد نظر خود را با کفیت بالا انتخاب و به صورت آنلاین خریداری کنید.