محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه
مقایسه

  پرینتر لکسمارک

  لکسمارک یکی از کمپانی‌های تولید کننده پرینتر در جهان است که تمامی تمرکز خود را بر روی تولید پرینتر‌های لیزری گذاشته است. چاپگر‌های لکسمارک در سه مدل تک کاره، سه کاره و چهار کاره در بازار ارائه می‌شود. مدل تک کاره همانطور که از اسمش پیداست تنها عملیات چاپ را انجام می‌دهد، اما مدل سه کاره و چهار کاره علاوه بر پرینت سه عملیات دیگر فکس، اسکن و کپی را نیز دارند. مدل 4 کاره به عنوان یک چاپگر کامل محسوب می‌شود و می‌تواند در محیط‌های اداری و سازمانی پر مشغله پاسخگوی نیاز‌های کاربران باشد.

  مشخصات و ویژگی‌های پرینتر لکسمارک

  به طور کلی پرینتر‌های لکسمارک در بازار بسیار پرطرفدار و محبوب هستند، که می‌توان علت آن را قیمت بسیار مناسب آن نسبت به برند‌های رقیب دیگر در بازار دانست. علاوه بر آن هزینه مواد مصرفی در این دستگاه بسیار پایین است. این پرینتر لیزری علاوه بر مزایا معایبی هم دارد.

  بدنه پرینتر‌های لیزری Lexmark بسیار محکم بوده و می‌تواند در مقابل گرد و خاک و آب مقاومت کند. با استفاده از این دستگاه می‌توانید اسناد و تصاویر را به صورت رنگی و سیاه و سفید به چاپ برسانید. برخی از مدل‌ها قابلیت رنگی و برخی فقط سیاه و سفید هستند. سرعت چاپ در پرینترهای لکسمارک متفاوت است، در دستگاه‌های سیاه و سفید سرعت از 35 تا 45 برگ در دقیقه و در چاپ رنگی به 25 برگ در دقیقه می‌رسد. به صورت استاندارد ظرفیت سینی در این دستگاه بین 250 برگ تا 350 برگ است.

  قیمت پرینتر لکسمارک

  مجموعه کیومیتا سعی بر این داشته تا تمامی پرینتر‌های لیزری برند لکسمارک را با بهترین قیمت به کاربران ارائه دهد. از این رو تمامی این محصولات را با حداقل قیمت برای خرید پرینتر در این وب سایت برای خریداران ارجمند فراهم نموده است.

  خرید پرینتر لیزری لکسمارک

  مرکز ماشین‌های اداری کیومیتا انواع پرینتر‌های لیزری Lexmark را با تنوع مدل و قیمت‌ها عرضه کرده است. کیومیتا این محصولات را با مشخصات دقیق در وب سایت برای مشتریان ارائه داده تا شما کاربران گرامی با مقایسه این مشخصات می‌توانید انتخابی درست و مطابق با نیاز خود داشته باشید. برای خرید پرینتر و اطلاع از موجودی و قیمت با کارشناسان فروش کیومیتا در تماس باشید.