بارکد خوان
محدوده قیمت مورد نظر(تومان)
مقایسه
بارکد خوان رمو QuickScan QR3100
بارکد خوان رمو QuickScan QR3100
لطفا تماس بگیرید
مقایسه

  بار کدخوان رمو

  رمو یکی از کمپانی های تولیدکننده تجهیزات فروشگاهی و ماشین های اداری است که در ایران فعالیت دارد.بارکد خوان یکی از تولیدات این شرکت است که در بازار در مدل و قیمت های متنوع برای کاربران عرضه شده است.

  انواع بارکد خوان رمو

  در حال حاضر دو نوع بارکد رمو بی سیم و سیمی موجود است که کاربران بر اساس نوع کاربری و نیازهای خود آن را انتخاب وخریداری میکنند.

  بارکدخوان سیمی: این دستگاه به وسیله یک پایه کوچک بر روی میز قرار میگیرد و کالا و محصولات رو به روی آن جهت خواندن اظلاعات قرار میگیرد.اطلاعات کالاها از طریق USB به رایانه منتقل و ذخیره میشود.

  بارکدخوان بی سیم: این مدل از این بارکد خوان ها قابلیت انتقال به محیط های دیگر جهت خواندن اطلاعات محصولات و کالاها را دارد.در برخی از فروشگاه ها و انبارداری ها به دلیل حجم سنگین برخی کالاها انتقال و جا به جایی آن امکان پذیر نیست و به همین جهت این نوع اسکنر بارکد قادر به جا به جایی در اتاق و طبقات دیگر است.

  اسکنر بارکد خوان رمو در طراحی شیک و با بدنه ای مقاوم طراحی شده که مورد توجه بسیاری از مدیران کسب و کار قرار گرفته است.سرعت اسکن در این دستگاه بین 100 تا 110 اسکن در ثانیه است که قیمت آن بر اساس سرعت تغییر میکند.

  اگر قصد خرید بار کد خوان Remo را دارید سری به فروشگاه اینترنتی کیومیتا بزنید و مدل و قیمت های این محصول را مشاهده کنید.علاوه بر آن از خدمات ویژه شامل مشاوره رایگان، خدمات پس از فروش و گارانتی بهره مند شوید.